Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fékbetétben mindig a gyári a legjobb (tapasztalat), vagy Ferodo XRAC. Ha sokat pályázol akkor fém fékcső és magasabb forráspontú olaj is ajánlott (DOT 5.1, 6.1). Ha hátra nagyobb fogaskereket teszel fel, akkor a vége kevesebb lesz, a fokozatok szűkebbek, de a gyorsulás megnő. Hátra 2-vel nagyobb, előre 1-el kisebb talán az ideális, bár nem tudom, hogy Horneten hány fogasak a lánckerekek, az alapján jobban el lehet dönteni . Ha lánc/lánckerék csere van, akkor érdemesebb könyített, versenycuccokat használni, nem nyúlik, jobban bírja a terhelést és azáltal, hogy könnyebb, kisebb lesz a rugózatlan tömeg. RK és D.I.D láncokat ajánlom, a többi a nyomukba sem ér. Ha folyamatosan pályázol az áttételt úgy érdemes választani, hogy a célegyenes végén éppen csak h ne forogja le a hatodikat. Nagyjából ennyi! Hajrá!
bocsi a fotót elfelejtettem....
Sziasztok!
kb.19000km futott a motorom(honda hornet600),és 2éve pályázom,
évente 8-10szer napi2-3x20percet....
megérett a motoromon a fékbetétcsere,az 1ső tárcsákon,és
már a fogaskereket,láncot is cserélnem kell!
tudna nekem vki tanácsot adni,hogy milyen fékbetéteket tetesek
bele?a krasanánál szervizelik általában,ott a gyárit javasolták.
szempontom:tartós legyen,pályára is használható és nem túl drága:
a "k"-ban 25000szereléssel ,mindkét tárcsára....
a lánc és fogaskerekeknél hasonló a helyzet,szertnék picit nagyobb
nyomatékot,így vagy hátra nagyobb v előre kisebbet,melyik variáció
lenne jó megoldás és melyiknek milyen hatása lenne?
ebben az esetben is minőséget,nem túl drágán!
kiváncsian várom tanácsaitokat,elsősorban pályázó sportásaktól!
köszönöm!
Ha unod a a Húsvéti locsolást és inkább pályáznál a Hungaroringen akkor nevezz be erre az osztrák szervezésre, valamelyik napra a 3 közül április 10-11-12
Átvizsgáltam az idötervet erre a Húsvéti hétvégére és kiszámoltam mennyit lehetünk a pályán ezekért a lealkudott napi 115 eurokért

Nagypéntek, (ünnepnap) : 220 percet összesen 6 alkalommal (ebböl 2x15 perces edzés csak a versenyre nevezöknek) ezekböl a 3 szabad menet mindengyike 60 perces tehát ezeken 2 x is kimehetsz igy összeségében 9 x mész fel a pályára

Szombat : 180 perc összesen, 5 menet (ebböl az egyik menet csak a versenyen induloknak) az elsö délelötti menet viszont rögtön 55 perces tehát ott 2x is kimehetsz

Vasárnap: 150 perc (ebböl a verseny kb 20 perces) az utolso menet az 1 óra 15 perces tehát ezen 3 x is kimehetsz szünetekkel igy összesen 6 x mész ki a pályára.

Ha nem akarsz versenyezni akkor az elsö 2 nap a jobb az edzésekre, többet vagy a pályán.
Az RST kupás versenyekre nem kell licenc, tehát érdemes benevezni erre az egy versenyre, a nevezés 30 euro (9000 ft mégsem 30.000 mint egy magyar nevezés) de ebben benne van a transzponder is igy azért már nem kell fizetni. Emiatt a verseny nevezés miatt pénteken és szombaton is kapsz extra meneteket a pályán.
Elindulhatsz még a Metzeler kupában is de akkor tölük kell a gumit venni, ingyen felteszik és kedvezményesen adják a gumikat is álltalában. Én szerintem csak az RTS kupában indulok!

itt a pontos idöterv:
http://www.rts-racing.at/pdf/Zeitplan_RTS_Hun
garo_1_2009.pdf

Jelentkezni itt kell: ott van az ürlap link is azt ki kell tölteni
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?p=
165240#165240
Megkaptam, köszi szépen!
ha valakit renszeresen érdekelnek ezek a külföldi többnapos pályázások vagy a belföldi pályákon megfordulo többnapos külföldi szervezések akkor küldjetek egy mailt nekem és beteszlek a levlistára
felsved@gmail.com

persze akkor fogsz kapni ezekröl a szervezésekröl beszámolokat is és értesitést a gokart verseny szervezésekröl stb....
küldtem püben a telszámot, a motorosokon, megkaptad?
Jaja,közben a "szőke" fejemmel azért rátaláltam,de jól edugták az oldalukon basszus
Nem egyszrű megtalálni de itt van.http://brorganisation.hu/?p=10...
Oké köszi
Az pont fasza akkor ha vasárnapra esik az összes verseny..
Én úgy tudom,4-edke csak időmérő+edzés,vasárnap meg verseny...
de még mindig nem tudom,ezt a nevezési ívet honnan szedted elő Titi?Én még most sem találom,hiába keresem
Sziasztok!
Április 4-5 verseny! De melyik nap lesz a Dunlop Trophy? Mennék nézelődni csak az érdekelne jobban...
Hol találtad?Az egész új br oldalt végignéztem,de én ezt nem találtam..vááááááá
Amúgy köszi
Valaki tud abban segíteni,a BR oldalán kerestem az idei első versenyre a nevezési ívet,de sehol nem lehet letölteni és kéne már faxolni a cuccot a br-nek..Hol találom?
Szia Svéd! Légyszi add már nekem meg az Őfelsége tsz-át, beszélnem kellene vele, a tesztnapra való felutazás miatt! Mind2-en Baranyaiak vagyunk!
hitel hitel hitel...ebben mi olyan vicces
házat kell vennem,vissza kell fognom magam
Pred Lucky!megyünk eme rendezvényre he?
A helyszinen nem lehet
a motorosok.hu oldalon a többnapos pályázások alatt találod a listát és ott az ürlap is amit ki kell tölteni.
De mivel a husvét az 4 napos ünnep van kb 10 helyem az egész hétvégére is a Hungaroringen, napi 115 euroért és nem kell mind a 3 napot megvenni, viszont arra is elöre kell jelentkezni ugyanott, az pedig osztrák szervezés lesz
Nagyon jó lehetett. Viszont a kamerával kezdhetnél valamit. Nosztalgia ide vagy oda.
ez nagyon zsír.ápr 13-ra hol lehet jelentkezni?helyszínen is?
Nagyon klassz volt olvasni, hát még milyen lehetett átélni.... nagyon irigy vagyok rátok, azt hiszem ilyen lehet a mennyország

A gp highlights videoban az elején van egy aprilia (rsv), na az nem gyengén szlalomozott a többiek között. Igazi Profi!