Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cak nappal motorozok!este nem mer nincsenis lámpám!otoval menek sztem
Motorral? Mé nem mész?
max csak kinézek
Akkor jövöl melák?
Én is így gondoltam!
Ok! Köszönet az infóért!
Akkor a ragasztás lesz a nyerő megoldás. Átmenő csavarral nem túl szép megoldás lett volna.
így már ragaszto sem kell
Meg. Csak taknyolj oda jó sokat belőle aztán ami "felesleges" kinyomta valami kis résbe akkor ha megszárad késsel levágod! Én egy napot várat vele és fogata faszául egy kicsit lehet mozog majd de az azért mert rugalmas a ragasztó hiába megszárad, de ez tényleg erősen fogja
Hááát?! Perem az nincs. De majd jóindulattal és bizakodással helyettesítem. Szerinted így is megfogja a ragasztó?
Csá! Fogja mint az állat! Erős, jó vastagon odanyomod tuti megfogja. Csináltál neki peremet? Egyébként én ragasztottam is meg csavaroztam is az idomhoz hogy tutira ne hulljon ki.
MERSZ este lesz. 18-tól 20-ig lehet menni beosztás nélkül, aszt jóhogy megyek. Csak priccolok hogy sötét lesz még akkor meg hideg
Mortis!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy bírja-e a kiképzést a szélvédőragasztó az első lámpádnál? Most akarom rögzíteni az idomba a lámpát, és azon gondolkodom hogy csavarral vagy ragaszóval oldjam meg a problémát.
mé mi van 17?talán nyitottá vált nap!?mer akko ott leszek oszt majd jol körbe menek ottan azon a izén a na...hogy is híjják hungarogringon!
ááááá....csak azt aki huje!
Szeru héj! Velem semmi de olyan nincs hogy semmi mert a semmi az már valami! Tehát valami van velem
Várom az április 17-ét.
Neked hogy áll a gép? A terep fényezés? Told mán fel a képed 17. hagy nézzem meg a mocit meg a pofádat is!
Dainese BAP 1 (D-TEC technológia) gerincvédőmet eadnám. 170-180 cm magassághoz, gumírozott pántokkal, tépőzáras vesemelegítőkkel, kiváló állapotban, másik protektor vásárlása miatt. 17 píz. Képek az apróban. 70/949-4341. Bocs az OFF-ért, kell a píz pályázásra! Válszág van, vagy mi...
ez nekem túl erős. Gizda vagyok hozzá...
mé?
k5 750es pályagépem cserélném 600as pályagépre. Na valaki?
Hát remélem nem ! Itt már úgy is harcba hívtál mindenkit.
Ja , de azért remélem ennyi idő alatt kétszer sikerül!
szia mortéz eszt !mizu van apám?
akkor mi most ellenségek leszünk!vagy nem de az biztos!
Há az a lényeg, lassan de biztosan..
Hát még ha én is ráülök , lehet el sem indul, 4-5 perc alatt úgy is körül érek!