Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tamás!

Jól emlékszem, hogy kb egy héttel ezelőtt, Te írtad valakinek, hogy a motorjaitokba MOTUL 300V 4T Factory Line SAE 15W-50-t használtok?
Fékfolyadéknak és hűtőfolyadéknak is MOTUL-t használtok?
Ha igen, akkor - RBF 600 Factory Line Racing Brake Fluid-ot, vagy
- DOT 5.1 Brake Fluid-ot?
Hűtőfolyadék pl - Motocool Expert?

A válaszodat előre is köszönöm!
Holnap postára is adom
2009 április 10-12 Hungaroring 3 napos uj kedvezményt harcoltam ki, 115 euro/nap
Ne felejtsük el hogy ez hétvége, husvéti ünnepek stb, ezért az árért remélem gyorsan jelentkeztek.
Osztrák szervezés, az osztrák bajnokság egyik futama, Metzeler kupa is lesz, de csak ha ott veszed kedvezményesen a gumit. Nagyon komoly biztonsági elöirásokkal, azt hiszem idáig csak itt nézték meg belülröl a bukomat gépátvételnél.
a verseny 30 € a jelentkezési lista itt:
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?t=1084


Jelentkezési ürlap kitöltendö itt: http://www.compaya.hu/motorosok


1 Bérczi Jani
2 Snake
3 zsomp
4 Tompi92
5 Svéd szombat+vasárnap
6 Koca
7
8
9
10
R1 RN19-hez Akrapovic rendszer full titán eladó! Sűrgős lenne. A képen látható pici sérüléssel. Ára: 220.000Ft Az új ára 650.000Ft. Megéri szerintem
áhh öreg vagyok én már ahhoz.csak lassan.
na látom topik off
Tojásfőzéshez kell, nem? Vagy az asszony szerint túl gyors vagy az ágyban, és bizonyítékot akar?
nem is köridőmérésre veszem.anyának itthonra a konyhába hogy lássam milyen gyorsan pörög amikor nem vagyok itthon.
Szerintem nem kell neked köridőmérő. Minek? 2.20 alatt nem fogsz menni ecccer sem. Azt meg tudod mérni telefonnal is.
Bayer Attila 2600 Vác,Tavasz u.7.
erre a címre küldd légyszíves.
Az elemet nagyon hamar leszívja, meg a másik motornak az akksija ki lett véve és arról lett használva.
részemről jöhet csak 1 dolgot árulj el:miért volt akksira kötve ha egyszerűen elemmel is elmegy? ez nem fér a búrámba.
Crazy, nyugodtan megveheted tőle a köridőmérőt! Ismerem az apját és őt is, rendes család! (1 klubban vagyunk). Ha azt mondja hibátlan, az is!
Én meg csak viccelödtem
Én még nem unom
jut eszembe.. no ugyan mi lesz a DT balatonringen rendezendő futamával? Lesz helyette H-ring? hhmm.. kíváncsi vagyok..

LX
De ahhoz hogy megnyerje az euro-ring kupát elötted kellene végeznie ami azt jelenti hogy el kell engedjed,ennyit szerintem megér meg amugyis unalmas hogy mindig te nyersz
csak sorjába!heti 3-4 alkalommal járunk .Ha 2009-ben Te nyered az euroring-kupát akkor neked lesz 30%-al kevesebb a pályanap nem nekem .Van még a Kakucsring és a kecskeméti gokartpálya ahol ilyen bokor ugróval tudsz menni.Többről én nem tudok.
igen.. rohadtul tele vagyunk lóvéval.. én spec nem is tudom hogy most melyik új motort vegyem meg..
de az is lehet hogy csak spórolunk a versenyzésre...

LX
köszi a választ! hát uj motort azt nem fogok venni örülhetek ha összejön a Husaberg ára.... hogérted hogy egy üzemórásmotor? (annyira nem jóó)
megnéztem az oldalt motorral egy nap 15000. ft ti it mind ijen pénzesek vagytok? (mijen gyakran jártok ki ?) vagy talán van valami csoportos kedvezmény? am ez az egyetlen pálya itt magyarországon?
Jah és Veszprém megyében Nyirádon tudod megtekinteni.
Szeva minden adrenalinbajnoknak
Tudom, hogy nem ideális gép, kezdőknek való, de van egy öreg ZX400-as Kawám, ha valaki szeretne vele pályaidommal elkezdeni pályázni.
220ezerre gondoltam irányárnak.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Nekem akksira volt rákötve, de elemmel is elkel mennie. Akár postán is eltudom küldeni.
Valaki megy az Erste Lízinges Motoros akadémiára áprilisban?Én most akarok menni,mert tavaly nem használtam fel.Vagy volt már valaki?Eltudná mondani,hogy milyen?Előre is köszi
szia,a hsaberg egy üzemórás versenymotor,nekem is volt egy fs 650.
ha rám hallgatsz vagy újat vagy nem üzemórás supermotot veszel különben a gatyádat ráköltöd a kötelező szervizekre.de úgyse fogsz hallgatni rám,vedd meg és okuljál