Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor éppen Pirelli Diablo Supercorsa volt rajta.
sose adjuk fel
amúgy milyen gumi az,amit így le lehet burittani?
Szia. Sikerült feladni?
Tegnap a Bro irodában erre még nem tudták a választ.Amint lesz valami fejlemény ez ügyben azt feltolják az oldalra.
Egyenlőre csak tervezik hogy interneten foglalhass. Momentán ez nem lehetséges, ugyanúgy működik mint tavaly. (forrás: Rezső bá)
Az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően március utolsó napjaiban (26. és 30.) versenyzői tesztnapokkal indítjuk útjára a 2009-es versenyszezont. A két hétköznapi tesztelési lehetőség később kialakításra kerülő időterv szerint bonyolódik majd.
mult héten még nem lehetett helyet foglaltatni márc 26ra...ennyit tudok.hétfőtől asszem
Akkor holnap vissza is kérem a licenc árát. Nekem a te szavad elég.
Üdv!

Nem tudtok vmit a bro-s napokra lévő regisztrációról? Ha jól emlékszem azt olvastam,hogy az adott pályanap előtt 1 hónappal lehet regisztrálni, és ápr. 3-án már lesz nyílt nap.
Azt hallottam, hogy csak 65 kiló felett lehet indulni! Tibikém! ! ! Már nincs sok hátra vazze!
A március végi tesztnapokon milyen lesz a napirend? Hány csoport lesz meg ilyesmi?
biztosan kelendő áru lesz
DB7-re?
Hali mindenkinek,

van egy eladó Sebimoto pályaidom garnitúrám tankborítással, 55.000Ft-ért.

Akit érdekel szóljon!
karaj a szivacs.kössze
A tavalyi levásárolható 10000 / verseny jobban tetszett, viszont a kategóriabontás miatt érthető az emelés. A slickeket megvágom, a köridő limit egyenlőre nem fenyeget (sem a DT nevezés)
hhmm.. kíváncsi vagyok hogy ehhez mit fognak szólni az R tulajok.. 05.. akkor innen sokan nem indulhatnak... bár részemről üdvözlöm a full amatőr bajnokság ötletét.. de nyílván én csak a partvonalról ugatok..

LX
Megérkezett az R-széria versenykíírás!

Résztvevők: Yamaha tulajdonosok, akok nem indultak magyar v. nemzetközi versenyeken. Dunlop Trophy versenyen indult résztvevők esetén azon személyek, akoknek a legjobb körideje eddig nem érte el a 2.05.00-t a Hungaroringen.

Kategóriák:
I géposztály R6-R6R
II géposztály R1

Motorok: Stock szabályoknak megfelelő!

Gumi: Bármilyen márkájú gumit lehet használni, a vágott slick elfogadott lesz, a slick nem!

Jelentkezés: Nevezés verseny előtt a márkakereskedésekben, amit a Yamaha Hungária és a Brorganisation visszaigazol.

Nevezési díj: 15.000 Ft/fő/alkalom(bruttó), ami a helyszínen fizetendő meg a regisztrációval egy időben. Nem levásárolható!

Tervek szerint az 1. nap 2x20 perces szabadedzés, a 2. nap egy 25 perces időmérő edzés lesz a vesenyen kívűl, kategóriánként!

Dijazás:
-Kategóriánként az első 3 helyezett érmet kap.
-Év végi bajnokhirdetés: minimum 4 versenyen részt kell venni, és az összegyűjtött pontok alapján hírdetünk bajnokot, az utolsó versenynapon.
- Évvégén bajnoki hirdetés: I. II. III. helyezett. serleg és tárgydíjazásban részesül kategóriánként.
Köszi!
Full Gas és Pirelli Pásztóy.
Üdv!

Tudja vki,h ki vagy kik foglalkoznak pirelli slickek (diablo superbike) forgalmazásával?
Google-vel nem találtam senkit.
Szia Tomi!

GSX-R 600 K6-hoz tudtok sportlégszűrőt? Ha igen milyet és mennyiért?
Meg olaj és olajszűrő is kéne....