Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez így van!és hiába a sok edzés pont olyan terjhelést nem tudsz konditeremben produkálni mint magab a motorozás,ezért ugy is lesz izomláz!viszont kisebb,és kevésbé zavaró,ill.ha jo a kondid akkor nem kell közben magadra figyelned hogy hú de nem bírom már,ezáltal könnyebben ott tudsz lenni fejben!olyan ez mint az ökölvívás ,ha rendben van a fizikum akkor nem fogja elvonni a figyelmet a lényegről az h már csak azzal foglalkozol h mindjárt beszarsz mert olyan fáradt vagy.sztem!de lehet h nem tévedek! meg egyébként is a sport szép és jó és nevel!
Q8Oils MOTO SBK RACING 10W50 (verseny Full-syn olaj, JASO MA, API SL) 1 L = 2300.- Ft korlátlan mennyiségben! Egész karton vásárlásnál - 10% kedvezmény! Kimagasló ár/ érték arány! Kontakt: 70/949-4341 . Országosan.
KÖsz apapali ha meglesz beszÉlek vele
már ne haragudj de ez nem annyira igaz! az hogy felfele nem kuplongosz az ok de lefele használj kuplungot mert szétrúgud a váltót! És az hogy leégett a kuplungod az nem ettől van az különben is le égett volna. Bocsi!
hívj fel és begbeszéljük
Akit érdekel a MOTUL olaj írjon a info@yamahakarsai.hu-ra
vagy hívjon:20/9116246
milyen színű az a 15 50 es v300?
2006 sti.2500ccm.asszem a 10 60 as kell nekem .van olyanja a motulnak igaz?
Hali Tomi testvére vagyok
A MOTUL 300V 15/50 1l csak versenyzőknek 3700,-

2l-es 3600,-/l

a Subaruba meg írj egy pontos tipust +motort és kűldöm az árat

járunk pesten minden héten de postán is megy a dolog
látogass el a gsxrfans.hu fórumra,vagy megpróbálom előkeriteni a számát,valahol megvan azthiszem.
de kanyarban nem annyira, mert a szélén még van rendesen, csak egyenesen
igen :\
fékezésnél csúszik a hátulja?
akkor jó, csak mert közúton elég érdekesen viselkedik, (sokkal jobban csúszik egy-két fékezésnél) de még viszonylag jó.
ha még nem szakadozik akkor használhatod
Üdv! van egy gyári hátsó gummám a cbremen, aminek a közepe már eléggé el van kopva... használhatom pályán, vagy inkább ne kockáztassak?
apappali hogy tudnék beszélni a lámpaügyben a barátoddal?
Hi. Dobtam emailt szivacs ügyben.
Karsai!
jóárasítani kellene nekem egyenlőre 4 litert Motul v300 ból.ha beválik akkor maradok ennél.melyiket ajánlod abból pályára?hol vehetem át?
subaruhoz mennyért kaphatom a 2 literes kiszerelésű synt-et?
"Viccet félre téve,szerintem hiába edz az ember,lehet nagyon komoly kondid ha fejben nem vagy ott."

- Ebben lehet igazság..

Láttam a H-ringen komolyan körözgetni olyan lagzi Lajcsi testel megáldott motorosokat is...
Na attól nem félek hogy idén 2'10 alá megyek! Végül is az élmény + az adrenalin amiért pályázom, na meg a biztonság... az idő csak ezután jön a fontossági sorrendbe!
Felfelé csak az 1. és a 2. fokozatnál használom, a többihez már nem!
Érthető a dolog. Na...megint okosabb lettem
Mikor még Thunderace-m volt és elkezdtem pályázni,nagyon "okos" voltam és mindíg kuplungoltam felfelé,meg is lett az eredménye.Leégett.Ezeknek a gépeknek a váltója úgy van fejlesztve hogy elindulás után,megfelelő fordulaton nincs szükség a kuplungra.
Ez eddig eszembe sem jutott.