Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
Az én motoromon a gyárihoz hasonló "alumínium golyózott fólia" van és tökéletesen működik. Hullámosra hajlítottam és úgy ragasztottam a hasidom belsejére. A szigetelők boltjában vettem Érden.
ezt eblaxtam.a "hogy" helyett "vagy"
Még nem találkoztam olyannal ami "szigetelt"lenne.
Egy jó pályaidomnál kell lennie akkora távolságnak hogy ne melegítse fel annyira az idomot hogy elszíneződjön,felhólyagosodjon.
Ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá akkor valami olyasmi anyagot tudok elképzelni amit a lakásba a fal és a radiátor közé ragasztasz,hagy a kipufogó csövet a "kritikus"helyen kell betekerni azbeszt vagy kerámia szalaggal. Ilyen szalagot a janóéknál lehet kapni.
Pálya idom belsejét mivel szoktátok hőszigetelni? Ahol a leömlök illetve a kipufogó van....
mindenki cumizik egy kicsit.kurva alibi világválság.
És az r6-ok is maradnak?
Hát vazze sajnálom én is pedig nekem közöm sincs az egészhez. Na de az a lényeg hogy legalább indultok. Nem hiszem hogy olyan sokan beújítottak volna....
Ilyen helyzetbe ahogy írtad is örül az ember ha megtudja csinálni azt amit tavaly.
Én már mindent eladtam! De szerencsének Moshénak mindenből van kettő, így töle veszem meg a cuccokat, meg henzsitől. Power commander kell mind a kettőnknek. A motorok megvannak még. Ezért nem tudunk venni új motort. Sajnos az Erste kiszált a szponzoraink közül, és ezt múlt héten közölték velünk. Ezért dőlt össze a 2009-es terv.
De ti meg már eladtatok egy csomó mindent a mocikról nem? Motorok megvannak még egyáltalán?
Azért az nem semmi! Már kíváncsi vagyok rá! És piroska lesz
Olasz "átok"
Persze,biztos,hogy jó,sőt szuper gép mindig is lenyűgözött a bimota.
Egy gyári felkészítésű Bimotát kap. Amit olaszok szerelnek össze. Biztos nem lesz szar.
Ja,sajnos.Mennyivel egyszerűbb lett volna ha 2008-tól bevezetik nálunk is az eurót.
Henzsynek nem lesz könnyű dolga.Összeszokni az új motorral,a V2 másképp muzsikál mint a sor 4.Meg a mezőny se szar,sokan rendesen begyorsultak.Biztos nagyon jó csaták lesznek.Hamarosan megtudjuk.
A jen és az euro betett a 2009-es évnek.
Fasza!Eddig is luxus volt a pályamotorozás,ezek után még inkább.
A 750es GSX-R ára is 3.2milla körül lesz az 1000-é 3.5 alsó hangon,de ez még változhat,de csak felfelé,sajnos.
Bárány Geri még gondolkodik rajta!
Megértelek.De a tavalyi géped/gépetek is nagyon fasza.Azok a motorok tudnak 1:53 és amíg azt az időt nem tudjátok harcolni kell!Tehát ne add fel
Még nincsen pontos ár. De gondolhatod hogy mennyi lesz. Az R6R is most 3 millió, de 3,3 ról beszélnek.
háát azt még nem tudom!de lehet valakinek lesz neket biztos nem!
A csapatba akkor marad mindenkinek ami volt? Vagy másnak lesz 2009 r1?
eddig ugy tudom hogy igen bimota lesz!remélem megnyeri a bajnokságot meg mondom öszintén el is ment a harci szellem!ugy bele éltem magam az ujba már minden létezö filmet megnéztem róla én is a hangját akartam volna hallani
Basszus!Sajnálom
Henzsynek meg lesz a bimota?
ja ez a válság amugy igen kb annyi4,5!