Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most ezt mondod,aztán majd rá jössz idén mikor lemész 2:10alá hogy lófasz,semmi.Napokban néztem az egyik on-boardomat ahol 2:09 volt a legjobb idő,hát mit mondjak szánalmas
Felfelé ne használd!
Gondolj csak bele,10000 felett mit művelsz a kuplunggal.
Nem tudsz olyan gyorsan kuplungolni hogy ne csúsztasd meg.
a zsir ferinek tavaly még volt 2 lámpája,lehet megvan még neki
Sztem aki amatörként szériaközeli motorral 2'10 alatt megy a Hringen az már nagyon ügyes (persze nem 10 éves pályamúltal), ügyesebb, mint aki full milliomosként, egy szarrátuningolt versenymotorral, 3 ház árát pályázásra, és a lecsóra tört motorokra költve kiprésel egy 1'59-et... UFF!
Nincs mit papasan!
Hát lehet hogy a "nagyok" azt mondják, de én azért 2-höz felfelé, és vissza mindíg használom!
300v 10w40?
Te úgy még nem vagy "nagy" Majd ha meglesz az 1:59 akkor már úgy is az leszel,bár ha belegondolok mire elég az 59?
DT-ben a 10. helyre talán.Lehet nem 59-et kellene kitűzni célul,inkább 56-ot
Viccet félre téve,szerintem hiába edz az ember,lehet nagyon komoly kondid ha fejben nem vagy ott.
köszi fiam!
én is ezt mondom.akkor én is nagy vagyok?
Üdv mindenkinek!
A tanácsotokat szeretném kérni, pályaidomba lápát szeretnék berakni hogy a közúton is használhassan a motort 2 db kerekre gondoltam egymás felett, mien lámpák jöhetnek szóba és hol lehet ezeket beszerezni, esetleg hogy lehet azokat az idomban rögzíteni?
Előre is kösz
A "nagyok"szokták mondani,hogy a kuplung csak az elinduláshoz kell
Szia Tamás!
15w 50 competetion-t mennyiért tudod?
Igazad van, a tavalyihoz képest nominálisan többe kerül. Viszont én is nagyon boldog lennék, ha a jövedelmem reálértéke csak ennyivel csökkent volna.
Akárhogy is, az egész összehasonlítás csak a "nem kerül többe a dolog" és a "nem lenyúlásról van szó"-val megválaszolható riposztok miatt tettem bele. Ld. válaszom ddt-nek. Az árakat magasabb szinten szabják a "nagyok".
hali

MOTUL nagyker vagyunk ha valakinek kellene írjon és jóárosítom versenyző barátaim részére
Q8Oils, Castrol, BP. Ezekkel nagykerezünk országosan Fater! A Q8Oils saját import.
na fiam!milyen olajat tudsz te!?nyilatkozz!
Szuper! Örülök, hogy simán ment!
ddt!nem 3x25 idén a közuti?
csak az árra tértünk ki egy picit,ami ugyan az mint bármelyik más pályázásé!tehát ezt annyira nem kellene hirdetni hogy micsoda hűdehűha!igen az 3x25 a 13000!idén!ráadásul te a tavalyi árakat mondtad példának!ahoz képest meg egyenesen drága! de ebből nincs harag remélem!csak egy észrevétel volt!
nem én!
Köszi!

Olaj rendben
Há ki ha én nem?
Miért utálnának ? Nem vagy te rossz csákó csak nagy a szád

a pályázáshoz meg annyit ,hogy az ár "hozott" anyag, nem rajtunk önjelölt bonyolítókon múlik. Elvileg 60 ember mehetne fel a pályára de ez biztonsági okokból limitálva van 40-ben +/- 5 ember. Ez azt jelenti, hogy az egy emberre jutó költség magasabb egy picit, de talán szellősebben lehet menni ami főleg a kezdőknek nagyobb segítség , vonzerő.
Nem utálnak, csak a kulturálatlan "hőbörgést", a "ki-ha-én-nem" és ezt a romantikusan szélsőséges hozzáállást nehezen tolerálják, de ők sem szentek.