Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondod!Pedig már nagyon rá voltam izgulva a hangjára.4,5 milla köröli árról hallottam ez igaz?
sajnos már rosszul kezdödik az egész nem lesz 2009r1 igy marad a08 amivel mentem de a verseny filmezés érdekel!csak tudni kell az árát 1 ilyen mutatványnak!utána meg kelll itt beszélni a többiekel kit érdekel 1ilyen dvd és ugy elosztani a költséget gondolom ezen nem akar keresni senki.
A hungaroringen be lehet menni a szervízútra ujra?vagy nem erről a pályáról van szó?
Moshe! Volt idom olvasgattam a forumot aktualis meg ez a palyakoruli kamerazgatas? Marmint hogy minden kanyarban legyen valaki es a vegen legyen dvd. Ha igen. megoldhato.
hülyeállat.lassan csíkszemed is lesz?
ดเเพ้ด้ด่าด้ดีไยคน
Balu mi az hogy "MERSZ-EN NEM" ...Jah Én sem a szomszédban lakom
mersz-en nem, vasárnap estin meg nemtudom, lehet kinézek majd ha ráérek egyszer kétszer, az a baj énsem a szomszédban lakok
"Köszönöm észrevételét, és remélem találkozunk malyd az Euroringen."
Irodavezető és a majd-ot ly-vel írja?
A Mersz esteknek van saját, profi fotósa, a képek a honlapunkon elérhetők.
Értem. Akkor MERSZ estéken vagy vasárnap estiken nem is vagy várható?
melyikre gondolsz ?
az orrszőrösre, a földöncsücsülősre vagy arra a nagyon jóra amit ímélben küldtem ?
tőlem kapsz csokit , ha képes vagy még egy olyan jó képet csinálni rólam, mint tavaly
Oké "Gombóc Artúr"
Kapsz kerek csokoládét, szögletest, fehéret.....
Iszonyat kemények vagyunk ám
nem lesz? kár, azt hittem keményebbek vagytok
ha kapok csokit felmegyek
Legyen
Nem nem lesz, de azért feljöhetsz ott is készíteni egy-két életképet :)
ha bunyó lesz felmegyek a depóba
Küldj emilt, küldök skype-címet :)
Helyes! Megyek, minnyá írok mailt
nem tudod, hány lánynak sikerült már beadni/megkapni a licencet
Nem én bátor vagyok, és nem félek!
Minden este készülök, hegyezem a körmeimet
Nem lesz itt hajtépés, mert bukó lesz a fejünkön
Nem ez csak vicc, tényleg kezd a csapat nagyon összetartó lenni.
Gyere a kupatalálkozóra, február 27-én 18.00 órától, a helyszín titkos, kíváncsi vagy rá megüzenem priviben.
te is félsz az előjátéknak becézhető hajhúzástól
A csaj versenyeket se feledd! Főleg a boxokban a pankrációt, iszapbírkózást Oké vicceltem béke van ezerrel
sajnos idén is főleg a versenyeken , egy-két sima pályanapon biztos kinnt leszek
Hali Félvséd, tudok megyek :) de csak titkárnőnek, nyak-kímélet miatt
Egyébként nekem is kell állvány, kijét nyúlhatnám le