Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép képek 5-ös Csak igy tovább
Tamás!
A 2009-es R1-re milyen kipufogó kerül?Maradtok az akránál?
Megváltozott a pótdíj nélküli licencigénylés végső dátuma február 28-ra!

A MAMS Elnöksége tegnapi esti ülésén fontos döntést hozott a 2009. évi licenckiváltásokkal kapcsolatban. Figyelembe véve a kialakult pénzügyi, gazdasági környezetet, az Elnökség úgy döntött, hogy a pótdíj-mentes licencigények leadási határidejét 2009. február 15-ről február 28-ra módosította. Ez egyben a szabad átigazolás végső dátuma is.
ProRide-Yamaha Karsai Racing 2009-es versenyzői
superzona.hu mindenuk van
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!

Szeretnék venni egy egyrészes bőrruhát és egy verseny sisakot! Kíváncsi lennék, hogy ki mit ajánl, használ és, hogy hol lehetne a legjobb áron beszerezni! Előre is köszi a segítséget!

Bálint
hubakker.erre nem is figyeltem.lehet ez volt a baj
kell bele levegő!
bizonytalannak éreztem.olyan csiszi csuszi.nem olyan ragados mint a K1.nekem legalábbis.
Találkozunk a ring(b)en!
Azért nem mondom mert nem tudom. Az egyengixeres.
na...örömmel hallom!én is nyomom ezerrel!jaaaaajj...meg azok a fini szaunák!azt is csaphatod mellé! akkor nyáron összeütünk?
Köszi a tanácsokat, megy ám a zsákolás, kb. 1 hónapja! Készülök a szezonra! Már le is ugrott pár kg!
na de melyik kupa?ezt a titkot!nehogy bemond mert nem fizettek a reklámért!
Köszi mindenkinek a segítséget.
A nyomás elől 2.1 hátul 1.9 volt. Aszfalt kb 45 fok, levegő35.
Lefőttem mint a kávé.
Sziasztok!
Van egy Hyosung GT650 pályagépem, amit tavaly nem sikerült sokat nyüstölni...se idő, se píííz. Élménynek viszont nagyon jó. Jó hang, jó fékek, teljesítmény meg annyi amennyi. Akinek nagyobb van annak kevés, akinek kisebb annak több. Szeretnék rendszámost helyette, azt jobban kihasználnám. Akit érdekel az nézze meg az apró-ban. 420-ért nem sok!
A Corsa III egy nagyon jó gumi, az általad írt időkhöz nagy tartalékkal rendelkezik! A sima Corsa abszolut nem lenne neked jobb választás pályára, mert keményebb egykomponensű utcai gumi. A Corsa III szélei a Supercorsa Soft anyagából készülnek (2 komponensű, közepe medium, szélei Soft), szal az hogy kicsit kék az nem jelent semmit, használd tovább nyugodtan, csak figyelj rá, hogy mindíg engedd le a nyomást az utcairól!
Mi volt a bajod vele?
Hát ha az valódi 334 akkor az ürge már halott. Az út jobb szélén enyhén jobbra dőlő motor. Már nincs visszaút.
nekem annyira de annyira nem jött be ez a diablo supercorsa.sohatöbbé.
334 hogyan?
2:25-től az utcai gumik sem melegednek túl. Kivéve ha a guminyomást a gyárin hagytad.
Corsa III-al megy az egyik teljes kupa. Az eleje ilyen 2:00-kat. Nem hiszem, hogy túlmelegedne 2:20-tól.