Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Mosst írok ide először, mert remélem hogy több tapasztalattal rendelkeztek mint én pályázás terén.
Tavaly tettem fel egy pár corsa 3-at a vfr 750-emre. Voltam vele néhányszor pályázni. Szeptemberben csak a kopás jelei látszódtak. Most előveszem a vasat és látom a gumi szélén hogy egy kicsit kékes színű. Szerintem ez a túlmelegedés jele. Nem tudom jobb lenne e a sima corsa vagy ez is jó nincs ennek ettől semmi baja...
Ja a köridőim 2.20-25 körül van.

Előre is köszi a segítséget.
OK,

örülök, ha jössz, előtte csörrenj, ugyan most 11-25ig nem nagyon leszek a környéken..

üdv,

kuruczferi
Oda egyszer én is elmennék.
Többiektől bocs az Off-ért.
Ezek csak madarason de készülünk csernobilba is.
Vigh!

Hol készültek azok a "halott város" képek, ha szabad érdeklődni? (pripjaty? bár az csak 23 éve kb)
Zolikához kell majd mennem gumi ügyben és megnézünk ha már arra járok.
Szeva,

készülgetek, a motorom sajna még nincs itt...még talán két hét és indul a meló...

kuruczferi
Szia,

reményeim szerint DT-n.. de hogy azon belül hol.. a jó Istenke tudja hogy hova "sorolódok" be.. melyik kat.-ba.. És természetesen a Főnix-en..

LX
Elég nagy itt a csend,szerintem legyen mostmár jo idö,Ferikém remélem készülsz.
LX
te a zx kupán kivül hol indulsz még az idén?
Almeriábol irok, túl vagyunk a 4 napos Jerezi pályázáson és 2 napja Almeriában pályázunk, naponta irok beszámolokat, ha valakit érdekel itt találhatóak, néhány videoval együtt
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?p=1
62509#162509
Hi!
Amennyi időt ott töltesz, már megtanulhattad volna!
Fogytál már?

elképzeltem ahogy keresgéled a karaktereket
egyébként pedig 38.000 a licensz, a biztosítás és a BRO kártya idén..

LX
Hi' Talalad el a betuket thai klaviaturan
ilyen nevü itt nincs!
Kedves lx yx kÖszÖnÖm szepen
'07-es 600RR-re alsó zárt hasidom

Van egy fontos dolog, amit a 2007-től gyártott, 600 RR tulajdonosoknak írnék!

Ma beszéltem egy idomos sráccal, aki megpróbálná elintézni, hogy gyártsanak a 2007-től létező RR szériához CSAK ALSÓ HASIDOMOT, ami zárt.
Ez azoknak lenne ésszerű, akik a gyári idomot nem akarják lecserélni, vagy akik olyan pályaidommal rendelkeznek, ami teljesen a gyári mintájára készült (lásd én) és így csak az alsó hasidomot akarják megvenni.
Ha össze tudunk szedni 30 db rendelést, akkor megcsinálják.
Tudom, itt a lányoknál ez nem lesz olyan sok, de ha 1-2 db-bal is több, akkor megkérnék mindenkit, hogy keressen meg emailben:
zsanett.kasai@gmail.com én pedig továbbítom a dolgot!
Az árról még nem tudok semmit, de szerintem nem lenne olyan nagyon drága, hiszen ez egy elég kicsi idomrész.
Eladó 2000-től minden tipusra BIONDI púposplexi.
www.egediracing.hu
tel 06209425330
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata EK láncról és Sunstar lánckerékről?
szerintem elég nagy a valószínűsége hogy így marad..

LX
köszi.és ez igy is marad?
haver,,,passz nem tudom a web oldalon nezd
2008-ban együtt ment az egész csapat, - hungaroringen - mivel ugye egyik kategóriában sem voltunk annyian hogy külön futamokat lehessen indítani.. Gyakorlatilag két értékelhető csoport volt... -636 és +636.. És ennek megfelelően történtek az értékelések is. Pannonia ringen kicsit más volt, mert ott a a -636-osok mentek a 600-as ketegóriával (márkafüggetlenül, 650 ccm-ig), az +636-osok pedig az 1000-esekkel. Természetesen a kawasakisok külön (is) voltak értékelve... Ergo, ha neveztél a Főnixbe is, akkor 1 futam alatt 2 versenyen is indulhattál remélem érthető volt..

LX