Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csatlakozom, és mindenkinek BUÉK 2009-re!
1 kis OFF: zsákoláshoz mit javasolsz? Zsákoló kesztyű az ok, az alá nem kell bandázs, igaz? És ha kick-boxolok akkor a lábfejre van vmi zsákoláshoz való spec cucc? Köszi a válaszod előre is...
ihun is buék mindenkibe!éljenek a ....a...a...szoval éljenek!de az biztos!
Sziasztok! Jövő évi R-szériás kupáról tudtok már valami infót?
Eladó az adatlapomon lévő pályaidom..(fej,far és oldal idom) 40 Huf
Sziasztok eladó a motorom. Csak versenycélre: http://www.kepesmotor.hu/april...
Oké várom majd, valamennyire alkuképes vagyok....
Ezzel a verssel kivánok nektek boldog karácsonyt, igaz hogy 3 évvel ezelött irtam, de nektek ez biztos uj

Egy Szenteste receptje:
Jó sok lével zsebedbe
Sálat, zoknit keresve
Jézuskát emlegetve
Nyomulsz az üzletekbe
Egy-két árú leverve
Dugipénz megy levesbe
Családod vár szeretve
Feszültséget vezesd le
Tolj inkább pár felest le
A templomi menetbe
Jézuskára nevetve
Kívánkozol keresztre
Miseborra nevezz be
Mámor térdre ereszt le
Szemed kissé keresztbe
Kire esel tegezd le
Asszony igy nem ereszt be
Moci mellé mehetsz le

by Svéd
ok kereslek majd a maileden ha erdekel koszi..
690 eFt, pályaidommal, jelen állapotában + összes utcai idommal, tartozékkal (amelyek hibátlanok). Tuti vétel én megvenném magamnak (oké ez itt a PR helye)
szia mennyit kérsz a gépért? van 1 11 éves öcsém ha jo az ár megveszem neki..
Ja az évjárat: 2004, Poggiali replica
Eladó Aprilia RS 125 pályára felkészítve, összes gyári alkatrésszel együtt (amik sértetlenek, újonnan becsomagolásra kerültek) + a pályaidommal, kipufogóval + átépített lábtartóval. Km. kb. 6500, szinte csak bejáratva, minden gyári rajta, soha sem volt belenyúlva a motorjába, nem volt törve!. Rendszámos, női tulajtól jó állapotban (enyimééé) leinformálható, végsebessége 160 km/h stabilan, de felette is ment már, ami igen jóóó.
Akit érdekel küldjön üzenetet a seszty33@freemail.hu címre.
Köszi. majd számolgatok hogy mi éri meg jobban mivel recepcijó van
Én tavaly voltam akkor 7*20 percet lehettett menni.
Nem találtam meg hogy a 20pénz egésznapos menetben hányszor 20perc motorozási lehetőség van? ha valaki tudja vagy volt már irja ide köszi
Megnéztem az oldalt és lehet interneten keresztül jelentkezni a pannonia ringes nyíltnapokra is.
Azt írták hogy a jelentkezés nem kötelezö viszont a keret 150 fö és a fennmaradó helyeket a helyszinen értékesítik.Leírom az árakat is hátha valakit érdekel:

Egész napos részvétel: 20.000,-- Ft / 80 euró
Délutáni jegy: 12.500,-- Ft / 50 euró
Időmérő: 2.500,-- Ft / 10 euró
A depó használata, víz, villany, tusoló természetesen teljesen ingyenes.
Box: 20.000,-- Ft / 80 euró egy napra
sajnos nem tudom.
Helo.
Azt nem tudod véletlenül hogy a pannoniaringen van e lehetöség on line regisztrálni egy napra?
Vagy ott csak személyesen lehet regisztrálni?
Tehát 2009-ben az közúti csoportok 3 x 25, a versenyzői csoportok 3 x 30 perces pályahasználatot kapnak.

Délelőtti „A” csoport: közúti lassú csoport, melynek keretében továbbra is együttműködünk az Erste Leasing Motoros Akadémiával. Azok indulására számítunk, akik kezdők a pályamotorozás területén.

Délelőtti „B” csoport: közúti gyors csoport. Itt azok részvételére számítunk, akik gyakorlott pályázók, és már számít számukra a gyorsabb köridő.

Du 1 / Licences csoport: Versenyzői csoport azon licences versenyzők számára, akik 2:08 köridő alatt teljesítenek a Hungaroringen. Közúti motorral (tükrök, csomagtartó, stb.) ebben a csoportban nem lehet a pályára lépni.

Du 2 / Közúti csoport: közúti csoport megkülönböztetés nélkül.

Du 3 / Licences: Versenyzői csoport azon licences versenyzők számára, akik 2:08 köridő felett teljesítenek a Hungaroringen. Közúti motorral (tükrök, csomagtartó, stb.) ebben a csoportban nem lehet a pályára lépni.

A várható részvételi díj bruttó 13.000.- Ft. csoportonként.

Jelentkezés a Motoros Napokra:

Az elmúlt években a legnagyobb vitát mindig a jelentkezési szisztéma váltotta ki. Úgy gondolom, hogy 2009-ben egy minden szempontból a legjobb megoldást találtuk meg.

Ez pedig az Online jelentkezés lehetősége. A www.brorganisation.hu honlapon lehet majd bejelentkezni a motoros napok csoportjaiba. A jelentkezési lehetőség mindig az adott nap előtt 30 nappal fog megnyílni, és az adott dátum előtt 2 nappal fog lezárulni.

Ez azt jeleni, hogy az első, április 3.-i Motoros Napra március 4.-től április 1.-ig lehet jelentkezni. Az Online jelentkezési oldalon mindig korrekt információ fog rendelkezésre állni a foglaltság aktuális helyzetéről, a szabad helyek számáról. Ugyancsak itt lesz lehetőség a korábbi jelentkezés törlésére, amennyiben mégsem tud az illető részt venni az adott eseményen.

A fennmaradó helyeket a helyszínen jelentkezőknek fogjuk kiadni. Természetesen figyelemmel fogjuk azt is követni, hogy kik azok, akik bejelentkezés ellenére nem jönnek el.

Többen érdeklődtek arról, hogy lesz-e bérletvásárlási lehetőség. Számukra nincs jó hírünk, mert nem tervezünk bérletet kibocsátani 2009-re.

Ugyanakkor azon licences versenyzők számára, akik a BR Organisation Kft.-nél váltanak licencet 2009-re ismét kedvezményekre jogosító BRO Fun Kártya kibocsátását tervezzük. Ennek részleteit januárban hozzuk nyilvánosságra.
Minek az neked? Mz-sek kikerültek kakucson.... mirté érdekel téged a 600?
Minden Kedves pályázónak Boldog Karácsonyt és sok-sok pályázásban gazdag Boldog Új Évet kívánok!