Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stocksport 600 technical rules 2008
Egy kereskedö adta el nekem a motort pályaidomosan szerintem jövöhéten veszek valamit csak sajna nincs még konkrét elképzelés,maradok 750 be az biztos a többi meg majdcsak kialakul,de jo lesz igyekezni
Hihetetlen hogy valaki ilyenkor vesz motort,igazi fanatikus.
Maradsz a 750-él?
Qpi már beújitot,K8 750.Mindenkit le akar győzni
Hello a 600-as kategória alpok adria szabályait letudnád nekem írni vagy valami linket hogy hol találom? Köszi elöre is.
Sajnos egy orával ezelött vitték el.
Hello!
Mert,hogy?
750?Eladtad?
Akkor lassan elkezdem a felkészülést vennem kell egy motorkerékpárt.
Az elképzelés a következő:

A VI. Dunlop Trophy 2009-ben MAMS Magyar Bajnokságként fog funkcionálni! Nem kerül kiírásra önálló bajnokság, mint korábban a Köztársasági Kupa volt. A Dunlop Trophy győztese Magyar Bajnok lesz!
A versenysorozat három kategóriában kerül kiírásra:

* Open 1000 (Superbike, Supesrtock 1000, Supersport 600 szabályok szerint felkészített motorok)
* Open 750
* Supestock 600 (szigorúan az Alpok-Adria műszaki szabályok szerint)
* 125 Sport (az Alpok-Adria műszaki szabályok szerint)

Mindhárom kategóriában a slick gumi használata engedélyezett lesz.

A versenysorozat előreláthatólag öt vagy hat versenyből fog állni, attól függően, hogy a Balatonring otthont tud-e majd adni számunkra. A többi verseny a Hungaroringen, és egy alkalommal a Pannonia-ringen kerül majd lebonyolításra. A végleges versenynaptár januárban kerül majd kihirdetésre.

A versenysorozatban való részvétel feltétele a MAMS „I” vagy „N” licenc megléte. A „C” licenc a továbbiakban
köszi!már a marseillest is elénekeltem!semmi!na majd megkínzom őket h legyen vmi pozitív javulás!35 ezer volt jeladostul mindenestül,de így nem tom használni durvaéletbe!nemakarnám összegányolni!
Sztem énekeld el a Szózatot is... Na komolyan: próbálj beszélni a Dangeres fiúkkal...garancia miegymás....ők biztos tudják a frankót...saját tapasztalatom nincs a témában sajna...
üdvözlet uraim!
segíjjenek mán nekem!vettem egy gpchrono idöméricskélöt,elemeset de vazz hát láss csodát az elemtarton ill a jeladon nincs egyforma csatlakozó!dangerban vettem zsír ujonnan!na most ugye a himnuszt elénekeltem de az nem segített!mi mano van ilyenkor!?simán átforrasztom ,az elemeket meg felgunizom rá kivülről!?
Hali,

2009-es DT-ről tud már vki vmi igazán konkrétat?

LX
Szia Henzsi!

Engem érdekelne! Csak egy kérdésem van mennyit megy egyesbe? Fontos lenne. Köszi
Üdv mindenkinek!

Ha valakit érdekel egy TenKate kittes CBR 600 RR az szóljon. Ez volt az idei motorja a Factory Racing-nak amivel a VB-n mentek. Minden tarozékkal + az utcai idomokkal. Ár: 2.500.000 FT
Szevasztok!
Tud már valaki a jövő évi gixer kupáról híreket?
én is ezt tettem k7 1000-be,mocskosul nagyon jóóóóóó!gyárihoz képest mint ha egy uj fékrendszer lenne.
A 2204-es 1 mm-el vastagabb mint a gyári így tovább tart.
kurva spok olvastam az Xracrol ezért vettem egyet, de csak németböl kaptam
Misanoban végre elfogyott az elözö garni, betettem az X-racot erre lefujták a napot a versenyemen történt sajnálatos tragédia miatt
szoval még nincs saját tapasztalat, de bizom benne hogy nagyon jo
Volt néhány érdeklödö a téli spanyol pályázásra, eldöltek a dolgok:
ezeket a variáciokat szervezem:
8 napos 920 euro
29. januar - 1. februar Jerez 4 pályanap és 3 - 6 februar Almeria 4 pályanap egy szünnap febr 2.

Ha nincs ennyi idö vagy pénz akkor egyesével is választahatod az alábbi csomagokat:

4 napos Jerez 540 euro 29. januar - 1. Februar
5 napos Almeria 499 euro 2 - 6 februar
4 napos Almeria 419 euro 3 – 6 februar
jelentkezni a szokásos helyeken:
motorosok.hu többnapos pályázások
gsxrfans.hu többnapos pályázások
üdv svéd
Ha maradt a régi mocid akkor neked FDB 2204 XRAC kell 11.700 Ft-ért. (ez csak egy féknyeregbe való)
2 szet kell.
hol kapod ennyiért? ez nem rossz ár
4m köszönöm a tippet hol tüdok venni?