Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Lx Zx.
leginkábba kategóriákra bontás érdekelne ,de már látom hogy épp ez a téma és még alakulóban van.itt is van lassú és gyors csoport ha igen akkor csak edzésen és időmérőn vagy versenyen is?azért kérdezek még ennyire butaságokat mert konkrétan fogalmam sincs-
Szia Moshe,

abban biztos vagy hogy nem kell I licensz hozzá? Aztán nehogy az legyen hogy indul rajta valaki, a magyar szövetség meg pofán veri... nem tudom valós rizikó-e, de mintha már hallottam volna vmi hasonló botrányról, talán az egyik GSX-R sorozatban..

LX
a franc a pofádba Sonáj a cuccodat leadtam a BRO irodában..

LX
Egy versenysorozatot szeretnek hirdetni, a Romanian Superbikerol van szo.(http://www.rosbk.ro)
A versenyekhez nem kell licensz.

Futamok:
1. apr.10-12 BRNO 380 euro- 550 euro
2. majus 15-17 SERRES 170-240
3. jun. 19-21 HUNGARORING 280-390
4. jul. 17-19 MOST 290-390
5. agusz. 21-23 SLOVAKIARING 280-380
6. szept.25-27 PANNONIARING 280-380
7. okt.16-18 SERRES 170-240

Az elso ar az engedmenyes ( febr.15 eig be kell fizetni 750 eurot, a tobbit futamonkent), a masodik a normal ar.
Az beiratkozasi osszegben van 3 nap edzes( minimum 14 x 30 perc) ,verseny, transzponder, biztositas.
Nyeremenyek: minden ssp es sbk pont 10 euro. A nyeresseget csak azok kapjak akik az elso versenyig beiratkoznak (fizetnek).
Lessz B es C kategoria is,versenyekkel, koridok szerint.

+
Endurrence :

-2-4 oras versenyek
-egy csapatban 3 pilota maximum
-12-14 edzes x 30 perc
- ar: 2 080 euro/csapat/ 7 verseny . Febr. 15 ig 800 eurot kell befizetni csapatokkent.

üdv ha érdekel valakit én bérbe adnám a 2005 yamaha r1m pályázásra versenyekre! moshevili@freemail.hu ha kérdése lenne valakinek!
Szia Moshe!
Irtam sms-t. Azsiaban barangolok es nincs mindig bekapcsolva a telom.Beszeltem Atival kuldtem a szamat hivjad fel.
Ezek szerint megvan a paripa.Gratulalok
A pancsiring honlapján, tudod, Google a haverod!
Hello!

Erről hol lehet többet megtudni (pancsi, febr 15)?
február 15 "ice bear race" pannoniaring évkezdésnek megfelel...
Sziasztok!

eladom a GSXR250esem, kiváló kezdő motornak, a Hringen is megállta a helyét, csak nagyobb motort veszek, azért adom el. Ha valakit érdekel, szóljon.
köszi :)
jol van ok hallod irtam neked smst csak nem valaszoltal...keress mar meg legy oly kedves
Sziasztok!

Eladó 2db YZF-R1!

1., YZF-R1 fekete 3500km 2008-as 2.350.000+regadó
2., YZF-R1 kék 3000km 2007-es 1.670.000+regadó

Nincsennek még forgalomba helyezve. Ha érdekel valakit hívjon
Ezer bocs. ATI (helyesen) Itt kicsit masok a betuk
Sziasztok!
Moshe, csak vicböl irtam, de mint ati is megirta nem gond. Legalább te fel tudtad tölteni.
off A Superbike VB hétvégi tesztjének mindhárom napjáról itt olvashattok:
www.gpmotogp.hu
üdv ha érdekel valakit én bérbe adnám a 2005 yamaha r1m pályázásra versenyekre! moshevili@freemail.hu ha kérdése lenne valakinek!
Nekem rosszabb az időeredményem ennél, de én még nem az idővel harcolok....én még tanulni szeretnék:)))))
Jöhetsz nyugodtan az amatőrben én is indulok, pedig csak 2.16 az időm.
zx kupa infók:
www.kamoto.hu fórumán és
www.palyamotorozas.com fórumon

Zx kupa 2009-ben is INGYENES.Licensz szükséges,méghozzá C licensz.
Idei versenynaptár jelenlegi képe:
Digitális hitelesitett nyomásmérő motorhoz 7000Huf.
Szia Joe,

mit szeretnél tudni a ZX kupáról?

LX
szia

akkor ilyet se veszek, ha ennyire gagyi,
nem azért akartam digitálisat ,meg olyat ami századot is mutat, mert olyan gyors lennék bármelyik pályán is hanem csak azért mert kicsi és kis helyen elfér, egyszoval becsomagolom bedobom az üllés alá és kész, a mechanikussal ezt nem tudom megcsinálni
No problem végül is ő is két keréken hasít, ami hasonló máshoz is
valamié/tán a motor miatt/bekevertem valakivel.mind1