Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha egyedül nem sikerülne beszereznie az infót, küldöm a társát is.
Na lökjed a rizsát mert rádküldöm a kémcsajomat és kikémlel mindent!
szívesen
ezek szakmai titkok apukám!majd ha teszteltem akkor talán...mondom ...talán megy a info.
Köszi a gyors választ! GRATULÁLOK, NAGYON JÓ srác Vagy?
Na jó, lökd az infót, kitől, menniyért hogyan, miért és egyáltalán? Én is gondolkodok gyorsváltóban de előtte még csilliárd dolgot kell vennem, de hátha végére érek a listának
te ma TUTKOra bohocot hammáztál!
Van gyorsváltód? Nemá!
És nem sikerült a tesztelés? Miért? Kudarcott vallottál? Hát igen, ez a magyar női gyorsváltó kemény dió
ne legyél pimasz!
elmaradt a tegnapi hidegben a gyorsváltó tesztelésem4ez miatt is bögök mingyá he!na majd honap ha kisüt a nap
Hívd Bélának
mingyá bőgök tutko kolléga!ezt kell csinánije
most azon gondolkozom milyen nevet találjak ki predinek. de ilyen hülye névre nem találok szót most nem fogok tudni aludni
inkább virgácsokat
virágcsokrokat az öltözőbe kérem
tutko.tutis
A legkirályabb rész amikor a sivatagba elindulnak a rally versenyen aztán a szőke csávó dumál a másiknak hogy gyorsabban mert lehagyják Nagy film!
nem az Molcc
Inkább legyen Moltesz a tökös meg a törökből
üdvözlet tutis kolléga!magának de szép a gixere
pedig ezt most komolyan írtam!szívesen segít itt szerintem mindenki a másiknak,még én is(bár ez elég hihetetlen)a szomszédom télleg ügyi müanyagos,de ugye ez hatvanban van!szolj ha érdekel!13.harcosbol,mortis=mortéz eszt(nekem)mindenkit elnevezek v minek na
Balusk8: lesznek 18.-áról képek valamikor, vagy lemaradtam némi infóról?
Tudom h nem azé vagyol te sem meg senki h az én hülyeségemmel baszakodjon csak tanácsot kértem. na de relax téma lezárva. mi ez a mortez eszt?
pályaidomot,meg jo gumit.meg egy üa tankot is.
figyu mortéz eszt!a szomszédom müanyagos,vér profi,csinál neked vazze elektromos v akár hidraulikus lámpatartot is!tutis jol mondja,ha alszom még enni sem kérek,amugy meg nem kis pöcs vagyok hanem egy igazi köcsög!azé(is )vagyunk h segítsünk egymásnak!(de leginkább neked lámpaügyben)