Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól sikerült jó minőségű vidi. Tetszett.
én egy másik modját segítem!sok babot fogok enni!angliában már hisztiznek ugyis a tehén fing ellen!
Felhívást szeretnék intézni minden pályamotorozást szerető motoroshoz!
Gyűjtést rendeznék.
Mégpedig olyan környezetkárosító spray-re, amit a levegőbe juttatnák és ezáltal károsítva környezetünket elősegítenénk az üvegházhatás minél hamarabbi bekövetkezését. Igy tovább tartana a pályaszezon.
A hozzájárulásotokat a következő bankszámlára legyetek szivesek átutalni: .........................
Tyűűű nagyon jól sikerült!
Beszotáá?
Na mégegyszer a link...

link
Sziasztok. Elkészült a Talmácsi Gergő videóklippje rólunk, a ProRide csapatról. Nézzétek meg

http://exposureroom.com/member...ácsi15.aspx/ass
ets/c591055e871f46f8a7a7b74b2a7c27ed/
detürelmetlen valaki
Csaóóóóó.zx.kupás képek?
szia, ez egy fogós kérdés volt
wilsonmotorsport-on már fennt lesznek este, remélem, még ügyködök a szombati képeken
nagyon sok van
Szia Baluska!
Mikor lesznek fent az R-szériás képek?
heló mester
Üdv. Így a szezon végén én is regisztráltam végre magamat és cstlakozom a többi ProRide kollégához
irtam neked a locsi fecsi pályázás topicba!
köszke!
...és mgosztanád velünk is kiváncsi lennék?
Már tudom a választ. Utánna olvastam.
Bízzunk benne. Nem lenne rossz. Most akkor Alen fog menni Imi motorjával, Imi meg Barberáéval?
A 125-ös Európa-bajnok Győrfi Alen, a 2008-as világbajnokság utolsó versenyén Valenciában, a Tóth csapat színeiben lép pályára. Alen szerda este érkezett meg Spanyolországba és ma reggel kilenckor már az első megbeszélésen is részt vett a szerelőkkel a Toth boxban.

Szurkolok neki! Remélem sikerül neki valami jó eredmény!
mummia itt van hugyon a yamaha karsaiba a többi proride taggal eggyüt...!
De ez üvegszövet-kompozit anyag, ami a képen van.

Az üvegnek nagyon magas az olvadási hőmérséklete, a mátrixanyag meg poliésztergyanta(hőre keményedő), aminek valahol 200C felé jár a bomlási hőmérséklete. A gyári hőre lágyuló ABS műanyagból fröccsöntött idom hamarabb olvad el, minthogy ez "égni" kezdjen.
Ha 200 fok fölé hevül már a műanyag(?), akkor nem szóltam.

Üdv.: Géza
Valakinek nincsenek képei a Zx-kupáról? Balsuka,te
mikor töltöd fel őket?
Aha gondoltam rá. Már be is szereztem, ugyan olyan anyag mint a gyári idomba van az a kis darab. végig lesz az aljába festés után nehogy nekem a piros lámpánál elkezdjen olvadni alattam a motor Meg az elejénél kivágtam egy darabot hogy kapjon egy kis levegőt. így valahogy
Hasidomnál a kipufogónál szerintem tegyél rá valami hőálló cuccot nehogy leolvadjon az idom... Bár ezt a nagyoktól kéne megkérdezni..