Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm! Oké csinálok és majd ha kész lesz akkor teszem fel hogy látszódjon milyen folyamaton ment keresztül...
Képeket készíthetnél a műveletekről meg az eredményekről
Szorítok Neked!
Köszönjük!
Lassan de biztosan haladok
Inkább szabadidőmben csinálgatom mint valakinek fizessek érte x ft-ot. Kaptam egy nagyon jó kis vágót amivel a hasidomnál kivágtam egy kicsit az idomból hogy a kipufogónál kapjon egy kis hűtést mert nagyon zárt volt és bántaná a hő az idomot. A tankborítás rajta meg a fejidom, hasidom. Most jön egy pár nap rá fogok érni, megcsinálom a lámpát, konzolt előre meg a légbeömlőket belerakom.... A hátsó lámpával még nem tudom mit kéne csinálni. Utánna már lehet vinni festőhöz. Igazából konkrét árat még én se tudok mennyi lesz a fényezés mert azt mondta a srác látni akarja meg tudni az elképzelést, de bízom benne hogy nem lesz nagyon drága meg baráti árba megcsinálja.
Mortis! Hogy állsz a pályaidommal?
Jól tettétek, egészségetekre és gratulálok az eredményekhez!
Mi megittuk!
Na akkor nem unatkoztak
Mindenki, aki egyszer is indult! Az öcséd is!
Mind a 40 ember? Értem. Köszi!
Náluk maradt, mindenki kap oklevelet! Majd utólag megkapjátok!
Na, akkor maradtam negyedik Pezsgőt megihattátok volna Ott maradt náluk a passzus vagy elhozta valaki?
4. lettél, de nem maradtál ott a díjkiosztón, pedig egy pezsgőt és oklevelet kaptál volna, de max majd utólag!
Jó videó! Nincs valahol végleges ponttáblázat?
Felkerült a videók közé egy kis összefoglaló az R kupa útsó fordulójáról!
Ja tényleg! A gyors jobbosba.Azon én is mentem,de nem esett le !
valaki tud vmi tippet,vagy oldalt mutatni jégmotorozásrol?Hogy hogy kell a gumibe belehajtani a csavarokat ugy,hogy ne eresszen,meg hogy lehet megoldani?Neten kerestem már oldalakat,de semmit nem találtam
Képek mikor lesznek?
de kapott csak el van írva
amikor elesett arra a versenyre van írva a 25 pont neki
Henzsi miért nem kapott pontot az utolsó versenyen?
Halli tud valaki valamit a Csiga által szervezett R szériás videóról?
Egész nap hívtam a Csigát,de ki van kapcsolva!
ok várjuk!
ejj skacok nagyon aktívak vagytok ma
este megy egy adag pikcsör
koszi szucske...