Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Vasárnap lesz motorozás Hringen,ez tutti!:D
De pl karira meg tudom lepni magam?
Sziasztok!Akkor most mikor lessz a ringen motorozás mert hétfőn van a az eseménynaptárban, ti meg vasárnapról beszéltek? (úgylátom)
Folyamatosan attól félek nem fog menni
Februártól 5 hónapon keresztül Norvégiában fagyoskodok majd az északi sarkkör felett, és egy kutatólaborban robotokat buzerálunk, hogy szépen mozogjanak. Szal pont következő szezon elején nem vagyok itthon, de amennyit tudok, előre gyártok...

Most vasárnapra úgy néz ki 10db készül el a tervezett 20db-ból, mert a kijelzők fele nem jött még meg.(ha péntekig megjön, akkor lesz még) Az oroszországi utamat is kihagytam, hogy elkészüljenek, de nem rajtam múlt.
10db-ra pedig e-mailen előre jelentkeztek már.
Ha valakinek a téli hónapokban köridőt kell mérnie a szánkópályán, akkor állok rendelkezésre, de pont a szezon eleje az sajnos kiesik.
sasolom!
Ja.
Vasárnap mész ki?
A reggelés meg a jegyvétel nem ugyan az. Ha így jobban tetszik azt akartam mondani, hogy nincs helyfoglalás.
Aki érdeklődne jegy ügyében H.ringen, hogy van e még jegy, hívhatja 9-16 óráig ezt a számot: 06/28 440 784
BR. iroda
A tájékozottságról annyit, hétfőn már megvettem a jegyet a hétvégi nyílt napra és nem vagyok külföldi....
Nem csak azok regelhetnek be előbb, ha kicsengeted előre a lét, van jegy..
Fogalmam sincs miről beszélsz.
Még ma volt 15 h volt amikor vettem.
ddt500! Ha valaki segít akkor jóindulatbol teszi, olyan kijelentést ne tegyél ami nem ide való!
Mindenki legnagyobb szerencséjére
De kaptatok nem?
Sziasztok.
Azt meg tudja mondani valaki hogy mikorra kell odamenni regisztrálni?
És Hova kell menni?
Én még nem voltam soha a ringen ezért kérdezem.
Mi vidékröl mennénk ,de ha esélytelen hogy jegyet kapjunk mert sokan lesznek akkor nem érdemes elindulni.
Elöre is köszi
Erről annyit, hogy a szept. 3-i napon úgy kaptuk öcsémmel az 57-58-as számot lassúba, hogy ott voltunk 8-ra... sokan előző nap befizették és aznap csak a martinyáért mentek be (soron kívül)...
Legutóbb haver előtt fogyott el a hely....vidékről jött, nem volt mérges.
Mivel előre csak külföldiek regisztrálhatnak ezért biztos van még.
Hello! nem tudja valaki van -e még jegy a(Hring) vasárnapi lassú csoportba?Délelőtti vagy délutániba?
Köszi!
A Hungaroringet nem 1986-ban adták át?
Hát aki mindent magára vesz. Szerintem nem csak Te nem tudtad, hogy mások is szerveznek pályanapot a broron kívül. Persze beszólogatni a legegyszerűbb.
Igen... Én csak segítőkész vagyok, de azért már van némi pályás tapasztalatom is, mégha nem húsz-harminc is egy évben..mivel én csak idén mentem először párat, de infókat azért sokat hallok, meg párom ezer éve döngeti az aszfaltot már a Ringen..jó, pannóniára nem járunk most (egyéb okok miatt), de a Roy a Hungaroringet kérdezte, és a most vasárnapot, nem mást...mégis van itt olyan, (nem te) aki úgy ír be, hogy célozgat nekem, hogy én nem tudom az infókat...nem szeretem, ha célozgatnak...
Aztán persze vannak akik csak simán segítőkészek. Meg vannak akik jobb ha meg sem szólalnak. Amúgy meg van itt jó pár igazi pályaguru akik évi 20-30-40 pályanappal a hátuk mögött valszeg tájékozottabbak mint mások.
Neveket inkább én sem mondok.
Szia Roy!
Remélem most már teljes infód van mindenről,ami után érdeklődtél..
Vannak itt a fórumon, akik igazán okosak, és mindent tudnak......nevet nem mondanék....
Remélem azért én is segítettem kicsit és kérdezz bátran, ha infó kell..bár rögtön nem biztos,hogy tudok felelni..amúgy pályaügyekben a www.motorosok.hu-n is tudsz infót gyűjteni