Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GSX-R 600 K6-nak tudjátok mennyi a gyári fogszáma
Tehát működik?
Örülök, hogy tetszik.

Bagoly:
Asszem nektek elfelejtettem adni a 3M tépőzárból, amivel frankón fel lehet tenni... Mondtad, hogy csak jövőre mész pályára, ha addig véletlen találkozunk ne felejtsd el!

Ha valaki valami rendelleneset észlel a köridőmérővel, akkor jelezze a tüneteket(ne kíméljetek ), hátha találunk még valami kezdeti szoftveres hibát.

Üdv.: Géza
Kedves Géza!
Köszönjük a köridőmérőt, nagyon jó kis kütyü, párom csak dícsérte
Hali Gemmancs!
Jól nem válaszoltál..Ennyire lefáradtál a nyílt napon?
Minden féle kiegészitő:lábtartó szettek,emelők és még sok más ami kellhet a pályázáshoz!
Olcsó gumimellegitő!20 9268090
Ígértél nekem vmit és azt be is fogom hajtani
zsebbe nyúlós lesz.. de hogy megtaláld a legjobb megoldást ahhoz szét kell nézned.. És hívd fel Ágót.. Nem reklámozni akarom, csak tudom hogy ő mindent elmond...

LX
LX ZX,BDave köszi a segítséget!
úgy látom ez zsebbe nyulos lesz,de ez van!váltásnál nem tudom mi a gond,11500-ig mint a vaj úgy felvált kuplung nélkül,fölötte az esetek 70%-ban nem sikerül.gondoltam h megfordítom a váltot,de a céges motoron nem lehet abból meg kalamajka lesz ha vmelyiken elfelejtem hogy merre is kell váltani!nincs más hátra mint a téli spórlás!
Így van!
szerintem ha megnézed a Ágó oldalán, akkor ott találni fogsz megoldást.. vagy felhívod Ágót, és elmondja hogy mit hogyan lehet megoldani.. de ha nem veszel power commandert, akkor a legolcsóbb megoldások is 80 - 100 környékén vannak, mivel akkor kell vmi vezérlő elektronika.. de hívd fel Ágót, ő elmond mindent..

LX
Ha pályázni szeretnél vele akkor az a fékpados beállítás amit említettél hanyagolandó.Nekem idén kétszer is álították (én is úgy gondoltam hogy nem nyúlok a zsebbe mélyen,írjuk csak a gyári elektronikát)de sajnos még most sem jó a motor.
Az pc+ágó valóban 100e körül van,de lehet hogy megspórolsz egy high side-ot ha jól be van állítva a gép.(mert ahogy néztem sok helyen 2-be tekered rá bátran a gázt,puffan egyet a motor megindul a segge,elveszed a gázt és már repülsz is)
Alexnak igaza van a pc-re köthető gyorsváltó.Amúgy meg ha nem pc-re van kötve,akkor sokkal macerásabb a beszerelés....
De ha nem tudsz 12.000felett váltani csak kuplunggal akkor ott más bibi van,fel tudod húzni rendesen a váltókart,nem lehet hogy túl fent van?
Ezek is jók. Köszi.
hella!
árban nem megy,a kettő együtt!de ez az ár érdekelne amit írtál!hol van ez?
miért ne menne? a P.Commanderre lehet váltóelektronikát dugni minden probléma nélkül.. és nem csak a sajátja jó (ami kb 80.000) hanem van olcsóbb cucc is amit rá lehet tenni.. esetleg olyan 35 körül már tudsz venni..

LX
Köszönjük helyszini tudósitónknak a velős kommetet !
Sajnos csak ez a kettő volt. Összesen egy másfél órát voltam kint.
Nekem nincs sajnos.
nekem nincs
itt van bazdmee, www.sonyericsson.hu
nem tudom...gyorsváltot szerettem volna,venni!a kettö együtt nem megy!12000 fölött kuplung nélkül nehezen v egyálltalán nem tudok váltani.egyszer volt kint vki a ringen fékpaddal ö beállítaná pár ezerért gyáriját,azt mondta amit te is h kigyorsításnál sokkal finomabb lenne!az lenne vagy kilo amit Te mondasz,nem!?
Szia
Egyszer én is mintha láttalak volna, elmotoroztál mellettünk, csak tegnap ha épp nem motoroztam, pletykálkodtam, így senkit nem vettem észre... ..