Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Köridőmérő...

A költségszámításom excel tábláját ki kellett egészítenem egy oszloppal, hogy tételenként hol mennyivel basznak át.
A "beszállítók" felét már elküldtem a jó q. anyjába, amiért nem tartják be a határidőt és emellett jelentősebb mértékben b..nak át, és a minőséggel is komoly gondok akadtak.

De úgy néz ki megérkezik minden alkatrész az utolsó pillanatban, és össze tudom rakni őket vasárnapra.

Üdv.: Géza
Teáskanállal A héten feltesszük a részletes útvonalat.
Szerintem ezt gondold át
inkább heréljetek ki!
Csak elötte lekaparjuk a suzuki feliratokat ... mindenki jöhet
Szia Richie!
Vasárnap jössz ki fotózni a Hungaroringre a nyílt napra?
most már mégjobban várom a pályanapot vazz!csapot papot itthagyok oszt go motorozni mingyá!
akkor lehet én is mehetnék anélkül h vmi véres beavatási szertartáson át kellene esnem?
Jellemző az R6Klub túráira, hogy mindegy a motor márkája, akkor is szívesen látunk! Az arány általában 50% R6, többi minden más! Egyszer még egy chopper is hozzánk csapódott, na az érdekes volt, de becsületére legyen mondva jött velünk végig! Szóval nem az az ész nélkül tépem túra lesz! De élvezetes!
Sztem se rossz, a furcsa az volt, hogy ahogy melegedet annál jobban fogott! Pl célegyenes vége, a féktáv eleje lájtos, közepétől brutál beleharap! (persze csak az első körökben!) tetszeni fog, csak hozzá kell szokni!
na bumm!nincs r6-om! (azé van más)
igen igen én is ezt hallottam rola!már ugy izgulok mint egy kisgyerek!
Szia !
Tudsz segíteni , hogy ki rendezi a nyíltnapot?
Brorg. vagy más és mennyi a dálutáni mocizás ára ?
Amúltkor már csak 9000 volt de csak 3x20 perc
Jók a ferodo fékek, nekem a GSR-en CP 911 (RACING) betét volt, utcán közepes teljesítményű volt, elinduláskor párszor fékezgetni kellett a megfelelő fékerő eléréséhez. De utcán állandóan fékezgetni kell, úgyhogy ez nem zavart. Viszont amikor bemelegedett, vagy amikor felmentem pályára vele, na az valami csodálatos volt. Harapott mint állat, olyan mintha betonfalat húztak volna elém minden fékezéskor
Nekem tetszett.
Hi. R6Klub túra lesz október elején (12.-e talán).
na holnap beszerelem a ferrodo xrac fékbetétet!vasárnap teszt!aszongyák olyan mintha másik fék lenne a motoron!
persze, de ha rakattintasz a nevemre, ott van az adatlapomon is:

d n o r z x @ y a h o o . c o m

(space-ek nelkul, csak mar annyi spam-et kapok Burkina Faso-bol, hogy nyertem 15M $ -t... )
izé...túra!
milyen turárol van szó?
dnor!

Adnál egy e-mail címet?
Erre számítottam! Az tuti, h mi megyünk!
Hali crazy!
9-től van nyílt nap, de reggel tuti nyálkás lesz még az aszfalt, mi a délutáni csoportba megyünk ezért:))))
Szió4
Utánfutót nem tom ígérni, mert párom is valszín mégis hozza a mociját.... bocsi
Hali!
Az időjárás miatt ne aggódj,megrendeltük a napsütést Na de viccet félretéve, jó időt mondanak hétvégére, ne izgulj..Nekünk már jegyünk is van mentünk az új 0-ás szakaszon, király lett, fél óra tőlünk így a Ring:)))Mocival még kevesebb
remélem gyüssz.délutániba megyünk...
megkereslek! nem tudsz elbujni!
(Klubtársaink nem igazán reagálnak túra ügyben ... max megyünk ketten )