Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felső képen látható piros fekete fényezéssel!
Köszi!
mikor kezdődik ,mikor érdemes kimenni?
Ancsy!
28.-án ki tudjátok vinni a mocimat?
Ha igen, akkor nem kell uti-futi után rohangálnom.
Szia Ancsy!

Én még hadilábon állok, ugyanis csodakütyüt is kellene vennem a motorba, és lehet arra szánom inkább a zsét. Meghát az idő is kétséges, de kb kedd környékén már többet tudok mondani
gyurkesz!
most melyik motort kell keresnem? már 28-án!
Gábor!
Eldöntötted, hogy vasárnap melyik csoportba jössz?
Párom nem akar mocit hozni
Mi délutániba megyünk asszem, reggel még biztos nyálkás lesz a pálya...
tutkeráj.főleg ha nem lesz eső.......
Köszi a bókot. Motorügyben pedig beszélünk majd, az én kisfiamnak azért még ráér, de jó tudni, hol lehet beszerezni.
28-án megyünk már délelőtt ringre, kinnt leszel?
hm...én miért nem tudok ilyen szépen fogalmazni?
Én annyit mondanék neked, hogy kettőn áll a vásár. Elég egyértelmű mondás, de úgy is lehetne fogalmazni: hogy a kínálatnak és a keresletnek össze kell illenie. Átvitt értelemben is így van. Ezért pusztán mert te nem alkuszol, más attól még nyugodtan fog. Mindenhol, így nálad is. Nem feltétlen elítélendő. "bepróbálkozik" Ki ne próbálkozna a könnyebb úttal először? A piacot nem rontja, ha valaki olcsóbban kínálja az idejét, tehetségét. A te piaci részvételed igen, de nem várhatod, hogy a kereslet hozzád igazodjon, ill. a kínálat megkockáztassa, hogy elessen az üzlettől.
Persze, ha arra értetted, hogy egy tapló a kialkudott munkadíjból próbál alkudni mikor kész a cucc, maximálisan egyetértek.
Amúgy kedvem van...nem is kicsit.
Szia!

Haverom akar kicsalni. Csak nem akarok potyára menni,ha nagyon nagy tumultus lesz.
Sziaaaa 28-án tolod majd te is kint a TL-nek?
28án a ringen tumultus várható?
De édes! Ez az kolléga, ilyen korban kell elkezdeni a rider-képzést
Kisfiam első pályanapja
na ez a kawaboy32 mondta h ez nagyon is odavalo! én is meglepödtem!azt hittem h van pályára gyártott 1400 rövidített változat! most már értem(kezdem érteni)h miért mondják olyan sokan h sok itt az idiota!há lebaszott mert azt mondtam h szerintem az nem pályamotor!
vagy mint a vasárnap ebéd nélkül
Oda nem,de utcán KIRÁLY!
1/4 miles-ra drag-nek inkább mint pályamotorozásra Hosszú oda mint a vonat fütty...
egyetértek
sziasztok urak!
szerintetek a kawa1400 pályára való?mert szerintem kicsit anyahajo érzete lehet!
Miért is?
Bocs,ha beletapostam vna a lelki világodba...
és mindig akad egy renitens aki beszól