Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg valakinek nincs képe szép kis motorocskámról tennap?
Igen,a durrogás is jele lehet annak hogy sok üzemanyagot kap a moci!
De nam csak erre gondoltam,hanem mikor motorfékkel mész bele a kanyarba aztán ráteszed a gázt kigyorsításnál akkor bepuffan a moci és ránt egy nagyot!Főleg alacsonyabb tartományban(az a szerencséd hogy eléggé magas tartományban motorozol)
De ha gyorsulsz még pár másodpercet,akkor nagyon fog zavarni!
Szerintem vegyél egy power commandert(4 térképes),Ágóval állítasd be és az tuti jó lesz!
(Én így kezdem a jövő szezont)(az enyém mondjuk k5 ös,de szerintem a k7 gyári elektronikája is csak alacsony/közép/felső tartományban írható)
Csak összejött a művelet. Pedig már kezdtem aggódni. Köszi szépen tesó! Esetleg van még képed?
meg se szolaltam!
hát basszus nem tudom felrakni a vidit.pedig van benne célegyenes egykeró is..kykee aggyá telepítő cd-t,de kuvva gyorsan
féküzletet már kiraboltam miatta.....más a baj.csak még nem tom mi.jerry
nem fog menni tesó.én kellek neki remélem
akkor tényleg le kell dumáljam róla a nunitartót!
A legjobb
titkos.nem tehetem
és jó bige?MSNen dobj majd róla képet este, PApa
Akkor az maga lenne a gigantikus ősrobbanás
már véleményeztem is!na
így is visszafogottan fogalmaztam,nehogy nagyképűnek tünjön! ha földigiliszta,akkor legyen az,de abból is Canadai
De miért foglalkoztat igy téged ennyire ez a téma?
próbáld a féküzletben,ott lesz az "F"betünél biztos!feltettem pár perc videojót,nézzed megfele!
déangyalnak lejárt a munkaideje,de már tudom ki
nem tulzás az a piton egy kicsit!? lehetne ovatosan földigiliszta!
és képzeld mi lenne ha többet találkoznánk.vagy egyáltalán találkoznánk
Predatork2!
sajna elég csúfra sikerült a tegnapi nap fékügyileg,de legalább szép idő volt.asszem kicsit beruházok jövőre hogy megtanuljak motorozni.meg veszek valahol féket is
Ez az összetartás ám,tesók vagyunk,ugye
Kykee-val meg ne kezdj mert ledumálja Rólad még a bugyit is.....hála Istennek
van egy tippem de nem mondom.csajból van az biztos.próbáltam rájönni a kifejezésekből hogy ki lehet,de jol fedi magát-legalábbis azt hiszi kukaberci
azt most nem hiszem hogy itt kéne kifejtenem,hogy mire gondolok!Hölgynek meg nom mondok csúnyát
és a videon nem is hallani mindet!crazyjoe mondta kivülröl olyan mint egy géppuska!elég a gyári elektronikát,vagy kell bele venni?
Mire gondoltál?