Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Hát a tegnapi pályamenet igen szuper volt, bár sok őrült rider is felkerült közénk a lassú csoportba..Gondolom már nem kaptak jegyet a másik csoportokba. em sikerült olyan jót mennem, mint előző nyílt napon, amin voltam, de mindent összevetve kezdőként nem panaszkodom.Sajna igen, jó sok esés volt (szerencsére én nem estem), még lányok is fikáztak, remélem komoly bajuk nem esett!
Gemi baby, jó voltál te is, jövőre még jobbak leszünk:))))))
Tutis, írj, mi volt a túrán, kiváncsi vagyok.
Télleg, délutáni nyílt napról fotók valakinél?
A Moci majdnem passzol, csak ez szerintem ezres. A ruhámban és bukómban is van piros. Nézd meg még egyszer léci! Köszi.
Délelőtti gyors csoport, fekete 600-as k-6-os gixer piros felnicsíkkal, ezüst-piros bukó
Sajnos a gsx-r -ek olyan egyformák!
Sajnos nem tudtam róla! Majd legközelebb. Sajnálom, pedig a Berényi pályát még szeretem is!
Ezt is köszöni szépen!
Legalább lesz emlékbe egy!
hali!
kár hogy nem jöttél hétvégén a crossra meg az endurocrossra jazzberénybe, nagyon jó pályát hoztak össze a srácok itt voltak a nagymenők is, brutális ahogy ők mennek
a képeim meg nem lettek az igaziak
Gyors vagy lassú csoport?
Csak hogy a párod ne legyen szomorú!

Sajnos csak ez az egy van. Ez is elég távoli!
Az"egyik srác"az én voltam.
BakondiG. Fekete gsx-r 600-ról. van képed? én is délelőtt voltam.
Nagyon köszönöm! Ha akartam volna se tudtunk volna ilyen jó képeket készíteni! Bár a fényképeződ biztos jóval komolyabb, mint a miénk!
A párom a lassúban ezzel a motorral ment, és most egy picit szomorú, h nincs róla kép,de olvastuk, h te csak a gyorsban fényképeztél!Nem tudjátok, van-e valakinek a lassúrról is képei?
De van!
Predátork!
Néztem a videókat amit feltettél...Szerintem ráférne egy beállítás a mocidra.Hasonlóképp durrog mint az enyém,mikor ráteszed a gázt!
Sziasztok! Véletlenül nem tudja valaki hogy hol tudok képeket nézni a tegnapi pályanapról? hátha rajta vagyok 1-2 képen. Amúgy nagyon király volt az egész.
szia Hajni!
szept.3-án ott álltam melletettek,egész du-án,a motorodról felismerlek!
tegnap is láttam a társaságot,még az 1ik srác rám is köszönt...
további jó pályázást!
BakondiG köszi a fotokat igy kintről látni hogy milyen sok csiszolnivaló van a mocizásomon .mindent összevetve szuper jó volt a tegnapi nap .Kellemesen elfáradtam a társaságomból nem esett senki.úgyhogy erre a napra adok egy 5-öst az időjárásnak is
Bentről azthittem hogy nagyonkivagyok de kintről látszik hogy a seggem odaragadt az üléshez .ez a kiülős projekt a jővőév zenéje.A térdem meg azért nincs lent mert be is tojnák ha leérne
Szia!

Ha a sárga Hondáról lenne még képed, azt légyszi dobd fel ide, mert nekünk nem sikerült fényképezni!
Előre is köszi!
brain mester!
mé kopik a gumim ennyire!nem lehet h az a gond h keményítettem a hátulján?
a fék viszont brutál jó!
Egyszer nem melletted mentem el a célrafordító kigyorsításon kormánycsapkodva?
Szia CrazyJoe! Mikor mész legközelebb pályára?
Üdv pályázók!
Nekem tökéletesre sikerült a tegnapi napom. Nagyon jól lehetett menni a pályán és amin nagyon meglepődtem: TŐKÉLETESEN kékzászlóztak a sportbírók! Minden elismerésem, mostanra (szezon vége) nagyon belejöttek és jól működött az integetés. A motorosok is nagyon figyelmesen mentek, ahhoz képest hogy nem volt kicsi tempó és szinte mindenki sokat fejlődött mostanra. Én nem voltam vagy 2 hónapja a Hringen, így azt gondoltam kicsit vissza kell szokjak, de ez az új gumikon elég hamar sikerült. MikeR barátommal mentünk "vonatozva" hol Ő elől hol Én. Tudtuk tartósan a 06-05-majd 04-eket. Pedig voltak nem kevesen a pályán De nem is ez volt a lényeg, jót motoroztunk, öröm volt nézni ahogy a MikeR felfejlődött ehhez a csapathoz, csak még néha bátortalan az előzésnél. Ezt kihasználva ott mindig megelőztem, megbeszéltük, ezekből megint sokat tanult. (szerintem) Viszont a célvégi féktávon már hozza azt amit megbeszéltünk, be is szúrt a mocsok, ügyesen! Gratula! Következő menetben volt egy-két igen gyors emberke, őket nem ismertem meg, viszont a Dávid brother megelőzött, na gondoltam most megyünk egy jót ismét, ezért utána akaszkodtam. (ez ismét előhozta emlékeimből a fenomenális Brno-i motorozásunkat ) Ez a tempót már igen gyorsnak nevezhető, éreztem is néha egy-egy lekörözésnél, de semmi vész nem volt. Sajna a köridőmérőm megsérült, így csak hébe-hóba ment, akkor is csak egy pillanatra megmutatva mennyit is mentünk, de élményszámba ment az tuti. Utolsó menetben már levezetésként mentünk fel, utolértem a nagyobb Bérczi brothert. Ő is sokat fejlődött, határozottan jól nyomta és baromi erős az a motor is! Összességében tökéletes napunk volt, nagyon kellemes napsütésben.
hát ilyet csinálok magamnak otthon lemezbűl.kötyi az infót,majd ellopom a szabadalmat