Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Beszéltem Rezső-bával azt mondta hogy ad kártyát amivel le lehet menni az AA-ra!
Tök jók a képek, köszönjük Richie, kérdés, lementen i,megkapni hogy lehet őket tőled?
Szia Tutis!
Örülök, hogy személyesen is taliztunk a ringen, már tudom,ki vagy
Köszi az infót, majd mazsolázok, hátha egy-két képen és is feltűnök.Nagyon szép a te vasad is, remélem a pályidomod is ha lesz, minden ok lesz vele. Tényleg, döntöttél már, melyiket veszed meg?
Egyébként én igen kezdő pályás vagyok ám, tegnapival együtt negyedszer voltam fent és hatszázas motoron is idén június vége óta ülök..Előtte csak egy kisebb mocim volt, szóval én még igen kis bénácska vagyok
Sőt még közös fotónk is van
Szia!

Képeket itt találsz: http://www.dunaweb.hu/richie27...
Ügyi voltál
Üdv mindenkinek!
Nem tudja valaki, hogy a szerdai délelőtti nyílt napról lesznek fennt képek vamelyik weben?
Kiváncsi lennék, mit bénáztam
mail ment :)
Kéne egy lista, hogy tudjam kb. hány darabra kell alkatrészt vásárolnom...

Csináljuk azt, hogy akinek kell, az dobjon egy mailt a geza.szayer@generalmechatronics.com -ra:
Legyen benne név telszám, és a fórumos név is ha van, illetve aki tesztelt, az írja oda azt is, és akkor előre teszem a sorban.

(Egyelőre a www.generalmechatronics.com -on van némi infó a cuccról, de majd lesz neki valami rendes weboldala... Brian mindig fotogén, így felhasználtam "reklámcélra" )

Üdv.: Géza
ugye akik segítettek tesztelni azok elsőbséget élveznek ami a kütyü megvásárlását illeti? És akik tesznek fel róla videót azok ugye mégelsőbségesebbek?
Jó állapotú slick gumik eladók (átlagban 4-5mm) párban 10-12e.
Gratulálok Neked Mira, ügyes vagy, én 2:24-et tudtam menni, igaz nem volt tiszta köröm.. A robogósokat mindig kerülgetni kellett, én mondjuk nem is nagyon engedtem volna fel őket..Nekem még szokni kell a vasat, 3 hetes még, minden gyári rajta meg féltem mint állat. De a 2:23-ad nagyon szép teljesítmény, párom meg is jegyezte hogy nagyon jól nyomod (Ő kívülről szemlélődött)
Sziasztok,

Richie, már nézegettem a képeket, de csak gyorsan átfutottam a kisképeket, mert itthon elég lassu a net, és majd csak holnap leszek irodában, ott majd kicsemegézem .. azért egy-kettőn láttam hogy ott viritok .. nem sokat mentem délelőtt, mert állítottak a futomuvon, meg ment a nagy tanácskozás hogy mit meg hogy, igy a délelőtt ennek a jegyében telt.. viszont lett egy teljesen "uj" motorom, az uj beállításokkal, igy utána ezt probáltam szokni és igy csak 1x vagy 2x mentem fel.. ezért nem láthattál annyit ... de majd legközelebb.. 14-én még nemtom mi lesz .. de ha megyek irok előtte..

Tutis, örülök hogy neked is bevált az időmérő, már én is várom a végleges verziót.. az új beállításokkal nem életre-halára inkább hozzászokósban mentem uj saját rekordot 2.23-at , ami engem is meglepett (bár tudom ez itt a profik között kislányos tempó ).. nem gondoltam hogy ez ennyit számit.. már alig várom hogy legközelebb mehessek, már nem "hozzászokós" tempóban... na akkor vajon mennyi lesz?
hétvégén versenyzel ?
a töréstesztet a GPT sem bírta...

LX
Vastag házban van, de mindet ez sem bír ki. A kijelzőt nem lehet jól védeni, mert látszania is kell, és ha az kap egy ütést telibe, akkor betörik.
Mivel szilikonnal van teleöntve (víz, és ütésállóság), elvileg nem javítható, de teszek egy próbát, hátha le tudom vésni a műanyagházat róla, és kiszedni valahogy az LCD-t, mert a többi nem sérült.
Kösssssszzzzzzzzönöm szépen!
tutis! Innen töltsd le a képeid!
tutis_képek
üdv.
Szia Mira!

Ugye milyen jó a köridőmérő? Én is már várom hogy mikor lehet megvásárolni! Szerintem nagyon pofás kis szerkezet, nálam is jól működött.. Te mennyit mentél?
Szia mira!

Nem tudom nézted e már a képeket, sajnos nem sokat sikerült rólad csinálnom. Mire ráhangolódtam a tempódra már nem is jöttél többet
Nem sokat voltál fent a pályán ugye? szept. 14 vasárnap estin leszel?
Nem baj, ezeket is köszönöm szépen!
Szia Tutis!
A 3. képsajnos nem lett jó.
ott áltunk akkor egymás mellett, mi a piros Leon-nal voltunk
Én bóklásztam minden fele. A mocim főleg a Bércszi klánnál állt. (4 aranyszínű gixer.) Amikor érkeztem még ott állt mellettünk. Aztán nem bírta a napsütést és átment a boxokhoz az árnyékba.
szayerg,

ma de elhozom a kütyüt, és du hivlak hogy mikor fussunk össze

Többieknek üzenem, hogy szuper a mérő, könnyen kezelhető stb... ugyhogy várjanak türelemmel az ajtó előt
motorfotoring@dunaweb.hu