Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Engem érdekelne ez az idombeszerzési lehetőség! Bármelyik márkára lehetséges idom? Bármilyen gyári festéssel?
Árak? Elérhetőség? stb?
stone70
Ezek az idomok Honkongból származnak. 99%-ig megegyeznek a gyárival. Ugyanolyan felfogatási pontokkal rendelkezik, festve, matrizázva, és lakkozva van. Én teljes mértékben megvagyok elégedve vele. Az én motorom 2006-os, de a 2008-as évjárat fényezésével rendeltük meg. Az ismerősöm foglalkozik ezeknek a komplett idom szetteknek a beszerzésével. Ha érdekel adok elérhetőséget, vagy az én motoromon bármikor megnézheted ha kinvagyok a H.ringen. Utánaszámolva nem drágább mint a pályaidom és azért ég és föld a különbség. A pályaidomokban nincs benne a lámpák helye, nincsenek meg a felfogatási pontok. Nincs festve, matricázva, lakkozva. Ennél meg csak leveszed a régit és teszed fel a helyére az újat mintha gyári lenne.
Mi mind a 4-en motorral megyünk.
Kérdezted tőlem a műszerfalat...
http://www.aimsports.com/produ...

Ne
m olcsó Ha jól veszem ki 1299-2000 dollár
Az AIM elég komoly dolgokat csinál, és szerintem igen jó minőségben, jól megtervezve, nem pedig színes marketingszarokat.

Többen kédeztetek ezt-azt, de én még a közeljövőben nem csinálok műszerfalat mert nagy falat , bár van a fiókban már 1-2 csökevény, amit készítettem.
Kép:
Az egyik ilyen csökevény:128x64 grafikus kijelző érintőképernyővel, 3 irányú gyorsulásmérő, fokozatszámkijelző, fordszám/sebességmérő, hőmérséklet, fél MB flash memóriába adatokat logol, és azokat IRDA interfészen (infraport) kersztül sz.gépre küldi. (Lehet pl. fordulatszám-gyorsulás görbét felvenni, ami erősen közelít a fordszám-nyomaték görbéhez, magyarán lehet vele PowerCommandert hangolni.)
Mivel ez még meglehetősen csak csökevény, egyelőre marad is a fiókban.

Ha minden jól alakul, jövő szezonra lesz LED-es fokozatszámkijelző. Azutánon még nem gondolkodtam.
Ott is érdeklődök. Köszi!
Szépen tudsz festeni!
Karbon a motoron topik...

Ott van pár ezermester srác, akik szépen dolgoznak...
Nem ismerem de hólnap felhívom 1000 köszi!
Ő karbonnal foglalkozik?
Hello,

Dúzs Petit próbálatad már?
06-20-942-7240

LX
Szia mindenkinek!
Gsxr K7 1000-re keresek karbon dekni védőt. Ha tudtok valami infót adni hól találok valami kifizethető áron nagyon megköszönném!

Üdv.:Rozsé
Sajnos segíteni nem tudok,de elmesélnéd,hogy milyen idomok ezek,illetve ,hogy honnan vetted?
Én 18. kerületben lakok, M5-höz viszonylag közel. ( Ganz Ábrahám utca )
Ha kocsival mentek fel tudtok venni?
Meg itt a telszámom is: 06303987609
Hali
Jövő héten szerdán lessz MERSZ esti motorozás.
Nem tudja valaki mikor kezdődik?
Attila
köszi!
Szia,

én ilyet vettem és bevált:
hővédő bandázs
Üdv!
Fred
Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség, mert én már lassan feladom.
A motoromra (Yamaha R6R) vettem egy utángyártott idomszettet. Full jó, semmi gond vele. Egy dologtól eltekintve. A hasidomon nem volt gyárilag hővédő fólia, így tettem rá aluminium hőtükör fóliát.
Igen ám, csak ez a Hungaroringen az első alkalommal füstöt lökött és leolvadt. Ráadásul már az idom is elkezdett enyhén deformálódni a nagy hőtől.
Ajánljatok már valami jó cuccot ami hasonlóan jól bírja mint ami a gyárin is van.
(20) 257-09-47 asszem ezen a számon lehet érdeklődni.de én még sosem próbáltam!
erről ma nem hallottam semmit kint.Eszembe sem jutott megkérdezni,h lesz-e valami rendezvény.
De ha tomtattoo azt mondja,akkor valószinűleg van benne valami Esetleg oda kellene telefonálni.
biztos h holnap autos nap lesz?
megmondom őszintén,nem vártam meg,hogy mit csinálnak.nem volt kedvem bő másfél órát ott ülni még.1-2 kört láttam,de nem poroltak.Szerintem be voltak csokizva. nem volt nagy tempó,sőt

Előtte viszont reggel fűnyírás volt.Na,az porolt. De a pályának nem ártott,jól lehetett /volna / menni rajta.
És végre bőven 1 percen belül vagyok
Ilyenkor az autósok nem 'szórják' tele kosszal a pályát?
Én megpróbáltam a mai napot,de nem voltam boldog.Előbb egy küfődi társaság volt kint megnézni a pályát-fél óra dekkolás,miután épp hogy bemelegedett a gumim reggel.Aztán meg fél 1-kor legalább másfél órára pihi volt,mert egy másik küfődi társaság autózott.De legalább legközelebb olcsóbban engednek fel.Alig 3X voltam ma a pályán
Lehet, hogy ki tud majd segíteni is ha kell,
mert Ő is programoz többek között!
Mi holnap ~du. 14:30 körül indulunk Gödöllőről...
Majd...mert még csak tesztelünk. Ha nem működik, akkor még nem fog neki tetszeni.
Az egyik tesztelő is akar venni köridőmérőt!
Ha megtetszik neki lehet, hogy meg is veszi majd...
ezt bebuktuk! de azért még mindig vennék egyet!