Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30/3987609
Meg most tettem oda az adatlapomra is...
Megpróbálunk kicsit később érkezni
Jó lesz a cím, úgyis GPS-t viszünk, így odatalálunk. Telefonszámot dobj Te is hogy el tudjalak érni..
megtaláltad amiket csináltam? nem tudom rajta vagy e, nézzd át. Holnap is kint fotózok ha ráérsz délelött. Üdv.
Itt vannak a képek
Reggel 7 óra?! Ez szerény léhűtő jómagamnak fájdalmas születés lesz...
Oks
Pontos cím: Ganz Ábrahám u. 53.
De ha gondoljátok kimegyek az OMW kúthoz (körforgalomnál), mert oda könnyű odatalálni.

Előre is köszi a fuvart
nem tudok sajnos
Ha reggel korán ki tudsz jönni, akkor el tudunk menni érted, mivel reggel 8-ra ki kell érnem a hungaroringre. Én motorral megyek, de a párom kocsival jön ki. Szóval az lenne a terv hogy elmegyünk érted kocsival (én meg motorral) aztán kicsorgunk a Ringre. Annyi van az egészben hogy korán kell kelned, mert kb 7 után vennénk fel..
Viszont cserébe igényt tartanék a köridőmérőre délelőtt folyamán
Telefonszámom az adatlapomon.
De kéne tesztelni...

Nálam most csak egy példány van, 1db Briannél (az marad is nála egy ideig), és 3db BércziDave-nél, amiket elvileg kihoz ringre, de még felhívom. LX már kért egyet kölcsön mert valami atomtámadásban semmisült meg a GPT-je. És még valaki kérte, hogy tesztelhessen. Szal nemtom marad-e, de ha igen, akkor természetesen adok, csak add meg a telszámod, hogy elérjelek.

Nekem viszont ki kéne jutni valahogy, mert nem volt időm a motoromat hazahozni.
Van valakinél egy hely a hátsómnak kocsiban/furgonban, és nem lakik messze 18. kerülettől?
Ja most fogom, miért érdekes, hogy 45-ös a beömlő

kurucz és Cimbee indulnak?

Indulsz az Endurance versenyen ?
Mert nem engednek be?
2008-08-24 Hungaroringring Vasárnap esti motorozásról nincs valakinek több képe?
mi is megyünk Bencével a versenyekre ( ha bejutunk ) , úgyhogy nem bexarni, húzni a gázt
Meg lesz egy: IV. Dunlop Trophy Open 12,30 – 13,00
R seria : 18.20
utánnatok meg még egy V. DT Open?
Yamaha R Seria kupa: szept. 6.(szombat) 18.20 rajt!
AA Endurance : szept. 7. (vasárnap) 16.30 rajt!
Na akkor most melyik nap lesz? Mert lehet felmegyek megnézni...
Bekaphatjátok mindketten! Most irigy vagyok! Azért ha tudok vasárnap kimegyek segíteni
szayerg, nem kell tesztelni köridőmérőt? Holnap délelőtt hungaroringen leszek, szivesen tesztelnék, annál is inkább mert az új vasat most viszem először Ringre, meg akarom nézni mit tudok vele kezdeni
email cím stimmel: motorfotoring@dunaweb.hu
Az itteni beírásokat is természetesen veszem, igyekezni fogok.
Találkozunk holnap.
a 45 az nem gyenge!
ja rajtam is rajtam van a xarÁs
akkor holnap prÓba.
úgy izgulok már majd össze csinálom magam...a cucc nagyjából kész, remélem működik majd...holnap teszt.
Hja, tegnap este a tanksapka belépő nyílása 45-ös lett.....

néztem az időbeosztásunkat, nem fogunk unatkozni, az biztos...spórolni kell a gumival majd...
van vmi fejlemény tegnap óta?
CSABCSI MEGVETTE A JEGYEDET HOLNAPRA!
Feri!
Kapd be!
Rád is gondoltam, de tudtam, hogy nagy fiú vagy már!
Richie!
azért írtam ide, mert a mail nem ment át!
Szia,

meg én is én is!

üdv

kuruczferi
Szia Richie!



Ha már így felkínáltad a lehetőséget, akkor szívesen venném a szolgltatásodat!

37-es fekete-arany R6 kék-fehér ruha.

Kanyarok:2, 3 hátulról, Mansel hátulról, gyors balos(-5), -2, célrará.

Köszönöm előre is!

Szép napot!

Cimbee



Ja és a barátaim: Csabcsi 9-es fekete HJC-s gsx-r K6 piros ruha, Gyurkesz 19-es R6 piros-fehér, ruha is.