Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg jó kis kütyü, bár nem túl sokat tudtunk segíteni
a tesztelésben az 'őrült' havernak köszönhetően Bocs.
Nekem van egy kis csík 3M-es 'ipari-tépőzár', de az olyat rögzít,
hogy "idom legyen a talpán" amelyikről le tudod húzni az kis
doboznyi/szenzornyi sík felületet.
Köszi a méréseket! Jó kis köridőmérő lesz ez!
Szia,

egy kenyelmi javaslat: a koridomero ne csak gombelemrol tudjon menni (mert ha nincs nalad tartalek, es nap kozben lemerul, akkor oda a nap hatralevo resze) - hanem opcionalisan a motor 12V-rol is lehessen meghajtani. Vagy ez okozhat problemat a 3V / 12V konverzio miatt?
En atepitettem amit hasznalunk (AI Tech RT3, de az alapbol 9-12V-rol megy, kiralyelemrol) , a motor vilagitasarol (marmint a lampa kabelkotegjerol) huztam egy drotot, RCA csatival a vegen, aminek az ellendarabja a koridomeron van.
Gondolom nem en talaltam fel a spanyolviaszt, de igy sokkal kenyelmesebb, nem azt kell talalgatni, hogy azert nem mert-e eppen, mert kimeruloben van az elem...

udv,
N.
Örülök, hogy tetszett!

Te hajtottad meg a legjobban: 1:27

A szenzor háza, ami jelenleg egy 6,3-as jack-dugó háza, már sok kritikát kapott, és meg kell mondjam, nekem sem tetszik, hogy nem igazán rögzíthető kúlturáltan, csak fél kiló powertape-el.

Így az alábbi dobozkába kerülne át:
http://www.farnell.com/datashe...
A két oldalán van egy-egy lecsavarozható fül, de lehet speckó tépőzárral is feltenni, sztem az az egyszerűbb. Ezért a köridőmérőhöz járna öntapadós ipari (=vízálló, bazierős) tépőzár, amivel elegánsan lehet rögzíteni, és bármikor lekapható.

Kép: Még Papp Tomi mutatta ezt a fasza tépőzárat, ő ezzel használja a GPT-t. Köszönet a tippért!
na, már itthon is vagyok

nagyon fain ez a köridőmérő dolog! Tök motivált hogy nyomjam neki jobban és jobban. Nem gondoltam, hogy ilyen faxa simán csak a stopper ellen menni. Ma pont jól is jött mert nem nagyon volt senki akivel együtt tudtam volna menni. Aki lassabb volt nálam, az sokkal lassabb volt, aki gyorsabb volt az pedig sokkal gyorsabb Ha elkészülnek a sorozatgyártás-érett darabok, énis igényt tartanék egyre!
Rocky!
Sorry,hogy csak úgy leléptem,de indult a banda,Te meg állandóan csak mentél,mentél,mentél...azon a vacak pályán
Remélem jól megvizsgáltátok, mert a mai nap tökéletesen működött!

Bár csak 1 GPT jeladó volt a célegyenes elején, meg az én jeladóm kb. középen, így nem volt a Hungaroringhez hasonló 30 jeladós káosz. De azt kell mondjam, hogy most már a Scan üzemmód is faszán ment. Elkapta az első GPT jeladó jelét, és azzal ment hibátlanul.

Ismét köszönöm a tesztelést mindenkinek, meglátjuk mit produkál jövőhéten hringen...

Üdv.: Géza
Szerintem ugyanilyeneket hirdetnek az apróban az idomok,plexi címszó alatt, 140e ft körül. Nézzetek visszafele pár oldalt, láttam már elég sokféle motorra.
Ok.
Majors!
Vizsgáld meg jól az időmérőt, mert majd lehet hogy én is beruházok
Úristen!
Ez komoly?
Mármint hogy a TeeJay a "Fővezér" ? .
Azért nincs harag TeeJay
Eklüldve.
Gödöllő-Isaszeg-Örkény
Én csak a lezáró emberke leszek
Teejay lesz a fővezér!
Úgy néz ki megyek kocsival, de adjatok egy telszámot, hogy biztosan megtlaáljuk egymást...
Ha nem publikus akkor szayerg@freemail.hu
Mármint...majors!Mi az útvonal?
Mi az útvonal kolléga?
jaja...erre gondoltam.E-bay-on láttam én is és úgy 150-180 ezerből kijönne,ahogy tudom.Jól tudom?
Van is 1-2 képem már rólukEngem a Lee fényezés érdekel.Csak éppen ettől féltem,hogy meg fog olvadni a forro helyeken
Ha nem tudnék menni, de útba ejtetek, akkor odadom a köridőmérőt persze...
Én csak akkor tudok menni, ha lenyúlom az öreg kocsiját, de jelenleg itthon sincs ( motorom még mindíg balatonon )
Pl.:itt.
holl lehet után érdeklödni?tudsz vmit?
na, megtaláltam a képeket
remélem rsv-hez is van ilyen, 2006-hoz
Hello,
engem is érdekelne egy garnitura 2005-2006-os 600RR idomzat. Asszem a cbr-club.hu-n tett fel valaki hírdetést erről és mintha betett volna egy pár képet olyan idomról ami repsol fényezésű volt. Elképzelhető, hogy ugyanarról van szó?
szia V.Robert!
vmi elérhetőséged?jó ez az idom,érdekes lehet!
Hali! Érdekelne, gsxr k6 1000-re az idom garnitúra. Elérhetőségem- tomtattookukacfreemail.hu