Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Refi villantó gombra akarod kötni esetleg? Sztem a 20e ft olyan baráti ár a szerkezetért hogy kár ilyen módszerrel foglalkozni. Szayerg: mennyibe kerülne kb. csak a mérőke torony nélkül?
Ha-Ha-Ha-Ha
Tudod Te hogy Én mire gondolok. . . . .
A Stopperórát meg , meghagyom neked, hogy a célegyenesbe nyomogasd a kesztyűd alatt. . . . . .
ÓÓÓ pedig már lezsíroztam a kocsit holnapra Na akkor jövőhét.

Ha valaki kézi indításút kér, én megoldom negyed óra alatt kb, de mi a fenének a kézi
Engem is érdekelne egy szerkezet minéél hamarabb ha megoldható,szeretnék már nagyon egyet,lehetőleg tőled
Valóban. Én is ott olvastam, de elsiklottam a "jövő hét" szócskák felett. Sorry.
olyan már van, úgy hivják hogy stopperóra
Perez ezt sztm,rosszul tudod!
Mert jövő hét szerda az első pályanap,és jövő hét végén van AA,DT....stb!
http://www.brorganisation.hu/
arra sztem elég egy mezei stopper is
Lesz esetleg "kézi" indítású is?
én vennék egyet aszine meg pont nem érdekel!
20 körül tokkal vonóval, de jeladó nélkül kevesebb lessz. Készülget folyamatosan...
Nem wireless, csak nem raktam össze, mert a bele az még csak egy kezdetleges sufnigyártmány, amit csak a kép kedvéért toltam bele.

Akkor holnap lehet, hogy ki kéne néznem, csak nincs motorm mert leamortizáltam, és balcsin hagytam.
hámáccs a cucc?
És az már wireless is?
Holnap motoros nap, péntektől Dunlop, Gsxr kupa, Alpok-Adria, endurance, jövő szerdán megint motoros nap, csütörtökön Mersz. Hajrá :)
Hali!

Mikor van Hringen a legközelebbi motorbanzáj, amikor tesztelni lehetne köridőmérőt?

Kép: Ha valakinek igénye, akkor takonyfehér színben is lessz majd
Zsubaby!
Reglapomon van az E-mail címem
Szijjjja
Hali!

Honda 21-i pályanap képek. A feltöltés folyamatban, érdemes visszanézni.

Honda pályanap 08.21

Zsu
Azt hiszem mi kerülgettük egymást a pályán egy párszor (honda nap)
Lehet férre értettük egymást..?
ma este indulunk mi, 18-19 óra környékén. Igy nem jó neked? (valószínű a boxba alszunk vagy autó)
igy már nem jo,ma este jo lett volna mert asszonynak kell az auto. Én meg reggel leugrottam volna az R1
én nem
Én is
Szeptember 3-án én is kint leszek