Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Richie,
köszi a fényképezést. Kiválogattam, hogy melyikek kellenének, de nem találom sehol az email címedet.
Ha valaki tudja segítsen pls.
Előre is köszi,
yasi
a foto4u.hu -tól volt kint profi fotós esetleg ott nézzétek meg. De ő fizetős.
nem voltam kint sajnos azon.
Engem is a du. fényképek érdekelnének,utcai csoport.Valaki biztos ,hogy fényképezett mert láttam a pélya szélén.
Lesz du csoport is?
én tegnap küldtem mailt, elküldöd?
A motorfotoringen megtaláljátok már a tegnap de. két csoport képeit. 500 feletti db-számból lehet kalkulálni, kérésre elküldöm a teljes, nagyobb felbontású képet is csak dobj egy mailt a képek számával a motorfotoring@dunaweb.hu -ra.
Kivállogatom a nagyobbakat és elküldöm teljes felbontásban. Nagyon szép az a gép, gratulálok hozzá.
Tegnapi nyiltnapról d.u. közutiról merre találok képeket
Csövi Alex! Örülök hogy cimbiztünk! Én otthon olyan jót pihentem mint állat, jó volt ez a pályázás
3. kép nem sikerült?
Ez ott volt a boxutcák elején szembe az erstés boxxal ugye? Te is ott voltál? Nem láttalak, kár pedig összeismerkedhettünk volna.. Én ott csak csajokat láttam mellettünk, vagy lehet csak a csajok elvonták a figyelmemet
Hali Szayerg!

Mi az hogy megbukott a törésteszten? Ki bukott vele?
Nálam szerencsére minden rendbe volt, tökéletesen üzemelt, úgyhogy én mindenféleképp már vásárolnék is
Megbukott a törésteszten

Amúgy jól mentek, mindenhogy működtek. Vasárnapig tesztelés folyamatosan, ha addig nincs vele baj, akkor még 1-2 módosítást (szenzor háza, legjobb köridő kijelzése stb.) csinálok, és kész van. Addig támasztom az ajtót keményen...
300Ft
Ez ott állt mellettünk.
nem baj de az a narancs matrica akkro is drága :D
Szia!
Hogy áll a köridőmérő?
Már dörömbölnek az ajtódon!
ne legyél buta...nem kell semmi vizsgát csinálni meg fizetni csak az új rendszám árát ami egy 10es körül van...persze ettől még dühítő meg az a 10,000is sok azért mert valami hülye gyökér az ő motorján élte ki a vonot magából...
Tuning...?
6e Ft forgalmi, 6e Ft törzskönyv, 3,5e Ft új rendszám. Lehet, hogy emelkedtek a tarifák mióta, tavaly dolgom volt ilyen téren.
A motorkerékpárnak nincs zöldkártyája, a környezetvédelmi vizsga pedig a külföldről behozott motorokat érinti, ha jól tudom. (És nem utolsó sorban a motorkerékpár káros anyag-kibocsájtása nem növekszik meg a rendszám elvesztésével.)
le lopta vki a rendszámát ....
miről beszélsz?
újra kell csinálni a környezetvédelmi vizsgát is ami 30ropi meg még az okmány stb .... sztem igen csak 50 ropi körül lesz a papírok stb .. sajna
gyönyörű alumínium kanalat lehet belőle kalapálni
Megint csak azt mondom : Büdös gyökér
Pedig még hangosbemondó is van!
Én ezt nem értem
hali! Egy pár napig- hétig biztos jó tankolni, gyorshajtani az újj rendszám!
Mi a fenét lehet csinálni egy rendszámmal, amit másnap már köröznek...
ÁÁluminiúm, besz@rnék, ha 3 nap múlva egy színesfém-gyűjtő telep tulajdonosa hívná fel miatta a rendőrséget.