Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ön nyert!
balus ez nagyon jó fotó!köszönet!
http://www.sportmotor.hu/motor...
egyformák vagyunk!csak én gyorsabb! meg szerényebb!
Sziasztok !

Nagyon karaj volt a ma esti motorozás, király volt az idő meg a pálya is
Sziasztok!
Eladó a mocim, CBR600FS, 2001-es. Olasz papírokkal.
Üdv!
Yamaha R1?
Mert akkor ismerem.
Sött piros,fehér fekete és,fekete fehér piros bukó....Talált ?
Piros,fehér ruha és kék bukó?Vagy milyen ruhád van? lehet van fotóóó
jól láttam hogy a villád is kapott?
Szia,

nem tudom... nem kizárt.. bár előtte is ott fordultam.. de már mind1...

LX
Alex.Nem lehet hogy valamivel össze volt baxva a pálya,és csúszós volt!Annyi perec volt ,és közte azért sok olyan aki tapasztalt versenyző!
Na de msot miért?
Az a nem piskóta
Köszicsek!Az a lényeg,hogy nem valami eldugott irodát kell keresnem az alsó részen,ahol az oktatások is szoktak lenni,hanem a boxokhoz irányítsam magam. Szakértőktől jobb ezt megkérdezni,mert a pálya személyzete nem áll mindig a helyzet magaslatán.Volt,hogy 30 méteren belül 2 fickó 3 felé küldött egy rendezvényen.
te csak a piros zaszlora figyejjjeeeeee....
Sajnos akkor ezekszerint most elhagyott a szerencséd,de semmi gond midnekivel előfordul,regisztrációddal kapocsolatban pedig azt tudom mondani,hogy mindíg az egyik boxban van a regisztráció és álltalában ki is van írva nagy betűkkel,természetesen valahol az első boxoknál fogod megtalálni,de ha ott valkit megkérdezel tuti megmondja neked,de ha legközelebb mész és nem egyedül vagy akkoris ott kell majd regisztrálni!

Nesze ,egy hosszú mondat...
Én meg azt az 1ügyű kérdést tenném fel nektek,öreg pályanaposoknak,hogy mivel olyan szerencsés voltam eddig,hogy teljesen ingyen mehettem a Hringen,ha egyedül érkezem,hová és mikor kell menni regisztrálni meg fizetni,például ma este?

És azt is megkérdezném,hogy tud-e valaki még egy ilyen hosszú mondatot kreálni?
Sziasztok !

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek mennyire befolyásolja a pályát az hogy tegnap egész éjszaka esett az eső? Csak a ma esti pályanap miatt kérdem , mert nem voltam még igy egyböl eső után !
Kösz Tomi
csupa fül vagyok!
mond!
Küldtem ám neked egy üzenetet az oldalon.
tamás ecsédről?autoszerelő!ismered?oszt társam volt!kin volt hondanapon de csak futtában beszéltünk aztán meg nem láttam.
sárga v piros=nem előzhetsz!
balusk8 & motogp_46!
Nagyon jók a képek!
Jófejek vagytok, hogy ennyi időt szántok rá a szabadidőtökből.
Na és persze mindezt ingyen...