Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baluska! Nagyon köszönjük a képeket, profi minőség, mint mindig :) Csak a fotózandó személy kicsit egyenesen ül, még mindig... Mikor fogom már megszokni ezt a púpos ülést?!
Köszike mégegyszer!

A Honda nap 21-én a Hringen lesz...
sajna nem de nálad találtam 1 párat
Köszi!
Tudja valaki, hogy a 21.-ei Honda nap hol lesz? P.ring, vagy H.ring?


a bence képei között találtál rólatok képeket ?
Csáo balus!
Mivel a képeket megköszönni nem szégyen ezért minenki nevében köszönjük szépen !
holnap rakom fel a licenszeses képeket vazz te is kinnt voltál? nem is láttalak
Jók a képek szokás szerint! Ebben a licenszes csoport nincs benne igaz? Azt is felteszed, márha készültek képek?
még azon felül van jópár képem rólatok még a gsxr klub kupáról
még nem volt időm azokat sem felrakni de lassan utolérem magam
nézheted is a képeket hát a szupertől még messze vannak , inkább van közte jó is
még előbb csak itt a sportmotoron a fotók között van az első adag, aztán majd a tar.hu-ra is felrakom őket
Ok.Köszi.
a multhét pénteki kawa esti motorozásról nem csináltatok véletlenül ilyen profi képeket?
Szia Zsani! Rád emlékszem, én is kint voltam...Sárga sv-vel. És én is nagyon várom a képeket, lehetőleg valami lábtartó szikrázósat
Baluska... már nagyon várom a képeidet. :) ELŐRE Izgulok :)))
A fényképeid között lesz?

biztos szuper képek lettek.. és köszi érte!
Sziasztok!

A mai hungaroringes pályanapon készültek képek? Ha igen, hol lehet őket megtekinteni?

Köszi, üdv,
wins
hali! holnap után rakom fel amiket a licenszesekről csináltam, ma összeválogattam azokon kívül az összeset, aztán felrakom holnap, csak már káprázott a szemem a sok képtől
Szia!
Mikor kerülnek fel a képek a tárhelyedre?