Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OKs, köszike!
majd ide a fotók közé, nem csináltam olyan sok képet ma
Tervezed, hogy feltolod vhova az összeset?
ott a bencee
Szerintem egyszerűen csak túltöltötted mind a hármat!
Az 5 literesbe kb 6-6,5 liter fér ha fullra tölti az ember.
A kutak nem csalnak ennyit.
hello

meg ha csináltál egy narancssárga fazerrol is akkor légyszi tedd fel!
Majd ebbe a topicba is tolj fel képeket.
asszem ebben a hónapban lesz, haverom mondta nekem a múltkor, megkérdezem majd tőle!
Nem tudja valaki pontosan idén mikor lesz 24 órás veterán megbízhatósági verseny Kunmadarason?
itt a kép
nem rak képet
Minden kúton csalnak!
A legjobb módszer arra, hogy a legkevésbé vágjanak át, ha olyan kútfejhez állsz, amit a legnehezebb megközelíteni = kamionnal és teherautóval nem tudnak odaállni. Ugyanis róluk "húzható" le a legtöbb benya. Egyébként nekem is volt hasonló tapasztalatom, csak ott a számláló jól mért, de a tankba nem annyi benzin került Ez pedig úgy derült ki, hogy Budapest Kalocsa távot az egyik esetben 8-10 l, a másikban kétszer annyi üzemanyaggal tettem meg, ami 20 l körüli átlagot jelentett - "volna"
jó lenne hozzá a kép is
Így már sztem meg is van a hiba 20 liternél a hitelesítésnél lévő hibaszázalékot figyelembe véve az 1 liter plusz,minusz. Valószínűleg a kanna se halál pontos,úgyh sztem a dolog megoldva.
kezdő III.
egy 5literes kanna menyit engedhet? sztem 2-3 dl-t. És nem töltöttem tele! De legyen fél liter, ami 10%, nem kevés! A 10 literest is a tetejéig, nem a nyílásig töltöttem! Sztem ott is max fél liter fogadható el, az így is max 1,5 liter különbség! És erre azt mondom ok! De 20 liternél 2,5 liter már gáz. tuti le fogom mérni, ha kiürült a kanna, hogy mennyit is bír! Mert ha a kúton vágnak le 10%-al az már nagyon sok!
Minden kút csal egy kicsit, hitelesítve vannak de a hitelesítőnek is és a kutasoknak is élni kell valamiből