Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg a kutak hitelesítve vannak. Nem hiszem,h ott lenne a probléma. Biztos,h nem 100%-ig pontos,de nem jelentkezne plusz 2,5 liter ilyen mennyiségnél.
ha egy 1,5literes vizes üveget telitötesz vizzel az is több mint 1,5liter
nem lehet teljesen felöntötted a kannákat? én erre gyanakszok
Az igazság odaát van . Amint kiürültek a kanáid, elmész egy másik kútra, ugyanaddig töltöd őket és kiderül hol vágnak át jobban.
Sok tapasztalt ember van itt, mondja már meg nekem valaki, hogy ha van 1db 10literes és 2db 5literes műanyag benzinkannám, amiket normálisan teletöltök(maradt benne légbubi), akkor miért tankoltam 22,5 litert? A kannák pontatlanok, vagy a benzinkút órája csal? Ez most nagyon foglalkoztat!
Te?
kezdő 1-be raktam magam apa miatt,hogy együtt tudjunk menni vmennyire.
melyik csoportban mész?
1 day left
regisztráltam a kezdő kettesbe :)
Köszi!
Nem volt senki euro ring kupán?
igen
Hello!
Saját motorral is lehet menni? és nem honda!
Honda Motoros Nap Június 12. - Pannonia-ring
sejtetem!
de azért leírtam neki,végülis nem mondtam neked ellent,csak kiegészítetem...
Csaó!
Nekem R6-on van fent 70-es gumi, gyári sárvádővel,plusz pályagumi van fent,mert vegyes használatban van a bicaj.
Nekem még soh nem ért bele a sárvádőbe a guma,sem pályán,sem közúton ( és nem csak 230-ig húzom )
Az viszont tény,hogy ha nagyon kavicsos helyen mész,akkor szépen felszedi és néha hallani, hogy karcolja a sárvédőt,de csak elvétve. Ez függ a gumitól is,pedig az enyém puha keverék.
Kerékcserénél szoktam nézni a sárvédő belső felét, van rajta néhány karc,de nem vészes.
Én évek óta így használom.
Euro-ring kupa? valaki?
Amit linkeltem az az ő oldala
ne legyen igazuk,mert megbolondulok
sziasztok pályázók!
tegnap még napos időt néztem!
ma meg zápor-zivatar,de 27fok bíztató,tehát a remény hal meg utoljára!
valamelyikünk biztos beleesik,de a multkor is 1menetet buktunk...
Záporok, zivatarok lesznek de 25 felett lesz a hőmérséklet.
időjárás

necces lesz ez a szerdai hring,,, remélem nemmondanak igazat! és sütni fog a nap
tehát:szerelés,barkács.tuning alatt;carbon a motoron és a motorosállat nevü ember foglalkozik
ilyesmivel,pont most kértek tölle 1első sárvédő árajánlatot...csak figyelj!
itt van egy
Valahogyan biztosan emelnem kell rajta, mert nem akarom visszatetetni az utcait, mivel ez fényévekkel jobb.
Most elég hülyén néz ki a gép, mert első sárvédő nincsen rajta.
Sajna ez van.

A carbon-os dolog érdekelne.
Tudnátok adni valami elérhetőséget?