Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

diákhitelem nincs! ösztöndijrol meg ne is beszéljünk! még a régi szép időkben volt,,,
tényleg nem tudtok nekem valami melot nyárra? vagy akár hosszabban is a suli meleltt
tehát megnéztem!napi vagy éves licensz!
sőt mind a 4-et!tudod az egyetemisták jól keresnek!
ösztöndíj+diákhitel...
én azt olvastam,hogy kell a kawa kupán licensz,de megnézem majd újra...
De ha vesz egy ZX6R-t akkor már is jöhet. Vagy egy Z750-et. A Z1000 már megint csak más tészta bár az sem egy ZX10R.
d licensz=napi!
hulk=zöld szörnyeteg! .
persze petinek,majd azért kisebb lessz a kltsg!
dehát most a kawa estről volt szó,oda pedig jamahával nem mehet,ezt pont töled tudom?!
Vagy napi. De az a versenyzőlét alapfeltétele, nem a Kawa kupé. Egy DT-re mennyi a nevezés?Pedig az is amatőr kupa.
de azért kell c vagy d licensz!
Csak a hátsó kopott el. Azt kapok 20 000-ért zsírt. Legközelebb majd észnél lesek és hamarabb forgatom. Így akár 6! pályanapot is kibírhat! Az első meg szinte új! Meg van a haszna ha ilyen lassú az ember.
Arról nem beszélve, hogy a Peti FZ6-ja valszeg negyed annyira nem eszi a gumit mint az én Hulkom!
A 750K4-em is látványosan kevesebb gumival is beérte.
az kétségtelen,hogy árérték arányban a kawa a legjobb 2,2m már kapsz tavalyi zxr6-ot!
Plusz ingyenes a ZX Kupa is!
ja! csak 3-4pályanapon elkoptatod a 40ezres dunlop racereidet,az 10ezer alkalmanként és
még 1csomó más kltsg-et nem is számoltam...
tudom nagyon jol hogy ilyen költségek vannak, ezért jo a kawasoknak mert legalább a pályadijat nem kell kiperkálni,,, többi márka is vehetne tőlük példát
hát nekem nincs akkora nyomatékom!szerencsére!
Éppen az a lényeg, hogy a Kawa estek ingyenesek.
csak még 1csomó lényeges kltsg-ről nem tudsz:12(pdíj)+3ezer(bennzin),
a legkevesebb+gumi és felszerelés bukógombavbukócső,ruházat:bőruha,sisak,kesztyű,csizi...

és minél jobban megy annál jobb gumit veszel,annál gyorsabban kopik,és a végén eljutsz oda
hogy pályamoci kéne,na itt tartok most,de van folytatás is...
azért nem mindegy egy hornetnél se!
Logikus. Egy ZX-10R esetében. A Hornetten persze mindegy.
az fasza!nehogy defekted legyen,mondjuk logikus,hogy amikor már kezd fellálni a motor akkor
csavarod rá!
be hát! hülye lennék kihagyni! amikor ingeny van vazzeg meg iylen benzin árak mellett
röviden és tömöre : szopás ez! már unom elégé,,,
neked beállt a szemed az ingyenes pályázásra!