Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy állnak a vizsgáid?!
nehogy a forumozás miatt bukj meg!
menj inkább bicózni egyet,szelőztes...
én nem is tudtam másra koncentrálni vizsgaidőszakban(csak a nőkre)!
nekem tetszik külsőre,,, meg nem mindegy hogy van x nap ingyenes pályázás,,,
hát ez nem volt kérdés!
ja bocs ezt benéztem!
az új z-k szörnyen néznek ki!inkább az új hornet,egyébként is megnyerte az új teszteket...
de azé kipróbálnám!
a régi z750 tetszett.
Meg oda sem adnám.
neki zx 10r je van, én meg Z1000est akarok!nem mindegy
Az a vicc, hogy a legszélső 2 centin még egy csomó hús van. Csak a kigyorsítási részen fogyott el. Fasza kis horpadás van rajta.
103!
szerintem csak úgy érdemes forgatni,ha van még rajta anyag,azt a 2-3balost is birnia kell vhogy...
Még van rajta egy kis hús. Nem mennék vele ha döglött lenne. A bal oldalra bőven elég lesz. A jobbos meg még fasza 2-3 mm-es.
most akkor mégiscsak megkozkáztatod?
inkább végy 1használtat,de te tudod!
kérd el a ddt-ét!
Ja tényleg! 5-én meg Kawa est. Akkor két pályanapot kell a guminak kibírnia.
Az az igazság, hogy mióta meg van a Tizedes nem nagyon érdekel egy motor sem. Az ilyen tesztmotorozások soha nem vonzottak. Így hát nem is tudom. Kérdezd meg a Z750/1000 topicban.
ezeken a kawa esteken vannak teszmotorok amiket kilehet probálni? tegnap voltam vácon a kawába, erre bezárták, megszünt z1000 akarok kiprobálni
Jövök. De közben a Kawa esten úgy kinyiffant a jobb oldala (ami majd a bal lesz), hogy még egy napot már a forgatással együtt sem kockáztatok meg. Amúgy a Honda napra már teljes harci díszben lesz a moci. Pályaidom egyebek.
16ra vagy a vasárnap estire lehet benevezek én is, majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok
nem úgy volt,hogy jössz a hondára?
mi lett a forgatással?
Lehet én is megyek 10-én. Ha sikerül új gumit szerezni hátra.
ja szabin voltam! erdélyben túráztam,el is hagytam a kölcsönkapott ixs rancing kesztyű jobbját!
de amúgy szupi volt!
látom te is csöndbe voltál nélkülem,amíg a menők ódákat zengtek a eredményekről...
pannon ringre biztos nem megyek(nekem messze van).
ez a havi programom:jun4 honda nap-ring,jun10nyilt nap ring,jun 16ua,jun29:vas-esti motorozás.
ja és 23-24-25tátra gyalog... .
rég hallottuk szavad! nah mi van, nem megyünk pannonia ringre bár nekem még függ a vizsgáimtol
Üdv! gsxr k8 és nem adtak hozzá bőrruhát,szerintem sürgőssen szerezz be 1-et,
ha essel a kordura szakad,én is azzal voltam 1nek,de többet sosem...
szerintem 1.a biztonság:bőruha,sportcsizma,protektoros kesztyű,mégha
felengednek is hamar szerez be ilyeneket!
utcán-hidegben én is kordurában megyek,de pályára bőr kell!
Így korrekt.