Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van akkor ugy fogalmazok hogy jo legyen tehat szeretnem kiprobalni a motoromat es magamat hogy mit birok EN
Sziasztok! Vannak eladó nagyon szép slick gumik a szélein is 90-95%-osak metzeler,pirelli,bridgestone,dunlop,michelin 120/70,180/55,190/55-ös méretekben. Utcai gumik is vannak elsők 120/70 méretben hátsók 150től 190/60-ig. Ha érdekel valakit hívjon nyugodtan Tel:06703385469
Na az az amit nem fogsz tudni kipróbálni. Legfeljebb azt, hogy Te mit bírsz. Persze ha 1:58-at mész vele akkor az egészet visszaszívom!
Alpok-Adria Pannoniaring vasárnap.
- Sebestyén Peti: 125GP-ben 2:03 amíg meg nem állt a gép
- Riziné és Rizi a harcikutyával
Köszi!
Úgy látom jól állt a sárga mellény...
akkor jo mert ezek megvannak es most mar szeretnem kiprobalni mit bir a motor
Megteszi, a lényeg, hogy tetőtől talpig védve légy, kifejezett motoros öltözékkel! Tehát: zárt bukó, komplett ruha, csizma, kesztyű!
sziasztok

a hungaroringre palyanapkor milyen ruhaba lehet felmenni csak bor vagy a cordura is megteszi?
elore is koszi
"sziasztok!

a gsxr klub kupás 7végén, a 28-a box előtti falon
felejtettük az akkus
időmérőegységünket. pamse felirat olvasható rajta.
kérlek benneteket, hogy
írjon, aki tud róla valamit.
előre is köszönöm!
üdv: gyu #71
e-mail: peterg710204 kukac gmail.com"
sejtettem, h betoji vagy
neeeeeeeeeeeeee........

LX
hat ezzel ra...tal
nehéz lesz... akkor csinálom amikor nem leszel ott mondjuk 4.-én...

LX
a baseball utos kezeidre
mire?

LX
figyelek am!
naja, ezért írtam előre a Brian nevét, és nem a Kawát... gyors nagyon ez a kis "kurafi" de ecccer' még elkapom ha más nem, akkor a boxban, egy baseball ütővel

LX
szeva Gabi

majd este ha tudsz gyere msnre
Azért abban megegyezhetünk, hogy a régi suzukijával is elverte volna a mezőnyt...
Tehát nem a kawa, hanem a Brian érdeme...
De egyébként nálam is mindegy milyen a moci...
Elfogult suzukis vagyok, de az álmom attól még egy Ducati 1098 R...
az elet sanyaru
majd legkozelebb meggondolod, milyen agymosasnak engedsz
Hello Aqua,

naja.. a rajtrács végére.. ez tény így még nagyobb a dicsőség Brian-nek, és a Kawának.. hiszen onnan verte meg az egész suzukis bagázst
lehet hogy a lelke vmelyik rejtett sötét zugában suzukis, de csak az agymosás miatt.. most hogy kinyílt a szeme a világra, már kezd megtisztulni
Csomós Géza bácsinak pedig gratulálok! Az 1,59 az már nagyon komoly idő... meg a törött ujjal való versenyzés sem egy vicces dolog.. mellesleg én ezért örülök a sötét pleximnek.. ki tudja milyen pofákat vágok amikor erőlködök a szerény kis 2,04-em eléréséhez..
na de legyen az suzuki, kawa honda yamaha, esetleg olasz csoda.. húzza mindenki a gázt "oszt" az a lényeg...

LX
ez a lelke-melye dolog kisse sziven utott , de majd kiheverem
igy nem"jarok" veled tobbe
Köszönöm a gratulációt! Ámbár téged is grat illet pl. a personal best miatt
Futóműben szívesen segítettem, s ha kell, segítek máskor is!

Valóban a lelkem mélyén GSXR-es vagyok De az élet néha feldob labdákat, amiket meg kell próbálni elkapni. A Kawa egy ilyen labda, egyelőre úgy érzem nem lőttem mellé, erre példa a vasárnapi 2 verseny is. De ennyivel nem elégszem meg, ezt a tendenciát kellene a következő DT-re átvinni és javítani rajta.
Gratula Briannek, és köszönöm a futóműállítást! Rendes vagy!
Oda tette a suzukisokat ahová valók?
Inkább a suzukisok tették a kawával oda ahova a kawa való...
A rajtrács végére...
Egyébként a lelke mélyén Brian suzukis!
És mi szivesen látjuk Őt a Kawájával együtt a Gsx-R klub futamain!

Az ötödik képen Csomós Géza bácsi van akinek már a lábleszakadástól kezdve mindenféle törésen át volt baja bőven, de azért amikor egészséges simán megy 1,59-et...
Most törött ujjal ment... valószinű azért "vicsorog"