Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, egyszer, probalkozgatok... alakulgat, persze csak a korulmenyekhez kepest.

plusz Zseby kollegano nagyszeru figyelemfelhivasanak koszonhetoen a jun.4.-ei HRinges Honda napra is beregisztraltam...
hát öreget nem nagyon szeretnék,max:2004-2005.
mi újság veled?voltál azóta pályán(kakucs)?
Ha csak palyazasra akarsz motort venni, nehany eves serult kulfoldrol behozott gepeket lehet venni 1M alatt. Arra persze oda kell figyelni, hogy milyen serulesi vannak / voltak - es hogy ne legyen lopott ! mert tenyleg bele lehet nyulni...

Egyebkent meg 10eves gepek kozott is lehet megkimelt allapotuakat talalni, amik szerintem hobbi palyara-jaroknak boven jok. az utcai cuccaibol meg nagyjabol kijon a palyara felkeszites (hobbi szintre) - bar vszinuleg itt is jobb vetel az enyhen serult...

lehet kifogni fel esvesben kukasat, meg 10 evesben feleannyiert olyat, ami meg sok evig gond nelkul hasznalhato. max kisse oregebb a technika...
kiváncsi leszek,majd írd le mit észleltél,lehet nekem is majd át kell forgatnom...
a honda napon én is ott leszek!
Mennyi csoport? 6 csoport van. Ha betartják a szabályokat(márpedig beszokták) akkor az 300embert jelent. 50 motoros mehet fel egyszerre.(Tudtommal.) Kevesebb csoport, kevesebb embert jelent.
Haladó I, Haladó II.
Vasárnap nem mentem.(Mint utóbb kiderült nem is volt baj mert jött a zuhé). A gumiforgatásnak az lett az eredménye, hogy holnap át lesz fordítva. Elvileg most vasárnap lesz Kawa est.
nem tom,milyen 1ilyen tesztnap,de pont ráérek,kiváncsi leszek!
nekem nem gond az elnyújtás,úgyis ott lennék egész nap...
csak tudnám miért nyujtották ennyire szét ezt a 3szor 20 percet meg minek kell ennyi csoport , yamaha tesztnapon mehetett boldog-boldogtalan együtt,
sajnálom!
megnéztem volna a hasidomodat!
én lehet nem tudok menni ezek a kurva vizsgák, útálom
ddt!voltál vasárnapi pályanapon?
nekem végülis más dolgom lett...
mi lett az eredmény a gumiforgatással kapcsolatban?
köszi,bár ezt is sejtetem!
megyek én is!
már regisztráltam...
eleg, de utana kell jarni.
húú klafa vagy

ddt te melyik csoportban mész? mer akkor abban megyek énis
nekem jutott belőle bőven! de nem baj! majd meg edződök! jun 4 ha jol tom honda tesztnap lesz a ringen! remélem sikerült eljutnom,bár elég necces lesz
Hellosztok! Motorválsztás ügyben írok! FZR1000-esem van és kezdek megbarátkozni vele, komoly tervek, pályára is ki akarom vinni stb.. mennyire jó motor ez erre? Brian neked ha jó lááttam volt is ilyened de nem ezzel tolod. Köszi, üdv. Zoli
tudom nem engem kérdeztél,de szerintem nagyon belelehet nyulni az ilyen törött motorokba, mindenképen egy profi szerelővel érdemes elmenni nézegetni ilyen motorokat, nekik rávan állva a szemük az ilyenekre,bár ez érvényes törött és nem törött használt motorra is !
olvastam,hogy megdolgozott az euróring!
idén én is így kezdtem 1.ringes napot,de se előtte se utánna nem volt!
sokmindent szeretnék!
egyelőre csak tájékozódom!
köszi!
bár nem lettem okosabb,arra lettem volna kiváncsi,hogy ki tudom-e hozni olcsóbban,mint 1.6m?
vagy nem érdemes szarakodni,mert 1szart kapok?mondjuk 1m elég lenne?
a hornet mellé akarod venni? csak pályázásra?
Nagyon költői a kérdés
Amennyiért találsz
A törött mindenképp olcsóbb - lehet