Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pohi és zema és a többiek!nézetek át a gumik-hoz 1barátunknak megszületett a bébi!
...éshát sajnos még mindíg van barbarizmus,szerncsére nem nálunk,hanem pl:ruandában 1m
embert gyilkoltak le machetével!
de térjünk vissza motorba,zema:tudtál javitani a tavalyi 2.12-ön?
Hát igaz, bocsesz, de az ilyenek "ávós dumák" felhúznak főlleg olyanoktól akik nem is láttak, tapasztaltak olyat.

A csendőr szolgálati szabályzat egy mondata "A csendőr lőfegyvert használhat, ha úgy ítéli meg szüksége van rá" Na ez durva korszak lehetett
Ez jó volt
Én néztem Francia oszlatást videón. Tök humánus volt . Tömegben beépített civil ruhás rendőrök. Sípszó után felhúztak egy piros karszallagot, kicsapták a viperát elkezdtek mindenkit állatmód gyepálni és jött a sorfal segíteni.
...de ilyesmire nem voltak felkészülve!csak tanulók voltak az mtv-nél!
na jó, de az 1982-ben volt. azóta segédelőadóból rektorhelyettessé léptem elő...
pohi!már átmentél jardba!ez itt a pálya topic!itt nincs rabló-pandúr,csak motorosok!
Hát én se komálom az "Ávós" rendszert, de nem az a helyes ha autókat gyújtunk fel, meg visszajátszuk a 80-as évekbeli Belfast-ot...
Máshol nem szaroztak volna ennyit a zsaruk az biztos, hanem már az első ilyen megmozdulásnál péppé verték volna őket...
Hagyjuk már, emlékszem mikor Zemát oktatták ugyanígy a fórumon. Tuti, hogy még nem tanár.....esetleg segédelőadó
legyen 4-es ok!
jól van tanárbácsi,látom 5öst már nem kapok,de 4-esben kiegyezhetünk,vagy csak 3-as?
Ez az Elbandi érdekes srác, pedig múltkor normálisan elbeszélgettünk:

-"a tömegoszlató Ávós rendőrök kaptak két ilyet idén fjr 1300"

(Először elverik a rendőröket állat mód, szétdobálják az agyukat kockakővel, autókat gyújtanak fel, randalíroznak, stb. Erre emberi reakciaó...a hülyéket, hogy elverték őket, nem tudnak tömeget oszlatni. Következő "csata" 100 felszólítás, hogy oszoljanak semmi reakció csak (ott voltam és motoros vagyok nam ávós) üvegdobálás, késsel szurkálás, pajzsrugdosás, gyújtogatás, mert az jó buli. Ekkor ha szét lettek oszlatav akkor emberi reakció...az állat ávós rendőrök szétoszlattak )

-"Csak az undorító mentőfehér" (Szerintem gyönyörűszép )

Komolyan mondom ez vicc. És itt jön Zema mondata ne ítélj amíg mindkét oldal elmondását nem ismered. Én is ez vallom, nincs is "mocskos garázdáknak van ilyen motor" felirat a személyes adataimnál. Mert én megértem bizonyos okait a másik félnek is, és nem ítélek el ismeretlen embereket csak olyat aki a szemem előtt tesz rosszat és nem általánosítok.
... addt az nem valami gyomírtó?
helyesen:
GP Racer D209 : utcai sport gumi
Sportmax Qualifier: utcai sport gumi
Sportmax D209GP: mintázott pályagumi "E" jelű - utcán is használható
KR... széria: pályagumi, slick, "E" jel nélkül.

Mellesleg a D211-ek a 209-ek utódai.
...az a kép még nagyonaz elején készült!
most esik le,hogy már vagy 20perce rajtam röhögtök!
már lecsukom és a kanyartechnikám is javult!
Csak a Kawa akart egy kis zöldet legelni.
Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot!
...tehát:dunlop sportmax d209 qualifier=utcai sportabroncs
van még d209gp racer,pályagumi utcán is használható
és a d209gp csak pályán!
ez már jó így vagy pontosabban írjam le?!
jó de te kemény vagy!
nem lehet h ezért mentél neki ma a falnak? csukd le a plekót bazz!
Ott a pont Hasonló okok miatt én sem...
nekem befigyelt egy darázs , és megcsipte a szemhélyam cöppet bedagadt


meg egyszer telibevágott egy 50 forintos nagyságú bogár/kisebb űrhajó/godzilla és nem viccelek azt hittem beszarok olyan érzés vol.t meg kellett állni, úgy néztem ki mint aki disco-ban kapott egyet. Kurvára fájt. na azóta nem nyitott plexizem...
ja és 20-25mp-el jobb köröket mész mint én és valószinüleg már találkoztunk a pályán,
és valószinü te mentél el nekem!
énis szeretem az adrenalint,de mindíg törekszem a biztonságra ez mindenextrém sportban így volt,
amióta ilyesmit csinálok...
én gumim is megcsuszik visszaváltáskor, de az enyém csak d208as