Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen de a Baluska azt mondta, hogy "nekem van egy pár OZ a garázsban akkor én már profi vagyok ?
az a baj hogy már rég gurultak". Erre írtam azt, hogy 16.5 colos?
Azért raktam oda a szmájlit. De aki nem hallgat a szép szóra majd hallgat a csúnyára.
MotoGP gumikról volt szó, nem RSV Milléről
Szerintem ez messze van a bunkóságtól.
Az RSV Millék?
Ha korulnezel a vilag versenyzoi forumaban az lesz az info hogy sokan forgatja a gumikat, gond nelkul. De ez a te dontesed, a gumi forgasiranyat elvileg csak a 0fokos acel ovvel szerelt gumiknal lehet kockazatmentesen megcsinalni (pl pirelli). A 2:03at meg sztem hagyjuk mert egyresz fos ido, masreszt meg a hulyeseget vagy a gumikkal kapcsolatos elegseges tudast nem jellemzi.
Nehogy már nem tudod, hogy 16,5 colos (R420) kerekekkel mennek
oké! részemről lezárva!
De jó itt a hangulat
Nem pályázok 25 éve , de '92-től kint vagyok
A kérdésre inkább privátban.
Itt a két kulcsmondat:"képzeld én meg most kezdtem el pályára járni""de ilyet még sose hallottam hogy valaki megakarja forditani a kerekét a motorján"
Pontosan ezért nem tőled várom a választ.
Kérdezd meg mondjuk a Balageet aki 2:03-at is ment már és minden alkalommal megfordítja a hátsó kerekét. Nem az ujjamból szoptam a dolgot.
nem, de az a fél col mit számít már
képzeld én meg most kezdtem el pályára járni, gondolom te is elkezdtél valamikor, és talán uyganezeket a hülye kérdéseket tetted fel! de ilyet még sose hallottam hogy valaki megakarja forditani a kerekét a motorján ! kiváncsi leszek mit mond rá Brian!
16,5 colos?
feltetted végül a képeket extrára?:D
nekem van egy pár OZ a garázsban akkor én már profi vagyok ?
az a baj hogy már rég gurultak
Szó nincs róla. Feltettem egy kérdést a Brian-nek aki már 25 éve pályázik és itt a fórumon mindig értelmes válaszokat szokott adni. Erre válaszol Péter aki eddig csak értelmes kérdéseket tett fel.
Képzeld tudom mi az a forgásirány. Nem lettem kisegítve.
hogy Te milyen bunkó vagy a motors társaiddal
ajj ajj csunyán lelettem oltva de nagy a szája valakinek
Szerintem meg nem téged kérdeztelek. Majd ha olyan mocid lesz ami 3 pályanap alatt kinyírja a hátsógumid egyik oldalát és még csak május van akkor jobban átéled ezeket a gondokat.
Ha megfordítom az plusz 3-4 pályanap.
forgás irányt nem véletlenül találták ki szerintem
Kerékmegfordításról mi a véleményed? A jobb oldalon már kint van a kopásjelző a bal meg még teljesen zsír. Azon kívül, hogy a minta rossz irányba lesz van valami veszély?(Felrobban a gumi 250-nél ilyesmi)
Sajnos nincs 16,5 colos MotoGP Bridgestone-om és Michelin-em
Ja és hozzá néhány garnitúra Marchesini magnéziumkerék
De majd írok a mikulásnak
"nálam a garázsban van belőlük" Jéééé! Van olyan verseny gumi ami nincs a garázsodban?
Hát ebbe ne menjünk bele!

Ilyenek vannak, annak ellenére, hogy pl.itthon nem is ismerik mindet (nálam a garázsban van belőlük)

Tök utcai,R6R gyári gumija: D209 Qualifier
Pályára:
- D209 Qualifier RR
- D209 GP - Racer
Profi versenygumi (számtalan keverékben):
- D209 GP
- D211 GP
...na úgy látom mindenki elaludt?!jó éjt motorosok!jót ne haljak!