Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! A Honda Hungary honlapja szűkszavúan annyit közöl, hogy június 4-én Honda Motoros Pályanap a Hungaroringen. Se regisztráció, se programterv, se semmi. Mondjuk nem olyan sokára lesz, úgyhogy nem ártana tudni ilyen "apró-cseprő" részleteket! Pláne, ha valakinek van ilyen izé, hogyishívják, na, munkahely, vagy mi.
Tudtok vmit?
akkor ezt benéztem
Nem kereskedés tartja és nem nyílt nap. Csak Kawa-tulajok mehetnek fel.
Itt olvashatsz róla.
helloo!

nem tudja véletlen valaki hogy 25én melyik kawasaki kereskedés tart nyiltnapot a ringen?
üdv!
Lennének képek, ha nem mindenkinek "ingyé" kellene! Mert így a profi fotósok leléptek, az amatőrök meg egyre nehezebben jutnak le, a minőségről meg ne is beszéljünk... Ja és állítólag aki munka szerűen dolgozik, annak fizetni kell a lehetőségért...
Bár remélem a következő alkalommal már nem ilyen ronda szürke lesz
Majd dobok egy képet ha elkészült!
Köszönöm
rólam se mindig szokott , sőt...
dobj egy képet ide a motorodról és legközelebb lövök rólad is!
Rólam (175) sajnos nem készült
na sikerült feltolni az R szériás képeket, hurrá
sajna
volt pedig kinn vki az utolsóelőtti kanyarban biztos, őt lehetett látni dolgozni.
hát hogy idén ki fotóz azt nemtudom
Szia
Te sem tudsz segíteni ki szokott fotózni a brorganisation napokon?
meg szeretném nézni a bukásomat!
csak egyesével lehet úgy felrakni a képeket
Csinálj egy extrás helyet és a "webalbum generátor"-ral se perc alatt albumba tudod rakni őket és feltölteni.
Szia Balusk,

Esetleg valami más helye nem tudnád feltenni az R széria képeit?vagy esetleg emilben küldeni néhányat?Gondolom sokan nyaggatnak ezzel, én 59-es rajtszámú fekete r6r-el mentem...csemegéznék egy kicsit,

Köszi, üdv

kf
én inkább csak a versenyeken szoktam fényképezni!
de már basszus tegnap este óta próbálom ide a feltölteni a fotóalbumokba a R széria kupa fényképeit de nem akarja az igazságot ez sem
Háát balusk8 meg aki éppen arra jár, igazán nem tom.
http://www.foto4u.hu/index2.ht...
http://www.fullframe.hu/
kepek/...
zetex te sem tudod ki szokott fotózni a h-ringen
akkor visszatérek a bt-re,pedig már majdnem módosítottam dunlop-ra!
De van ám, de pár héten belül itt az uj BT003! Azt hallottam, hogy naggyon jó gumi lesz pedig a 002 se rossz
és még olcsón is megúszná!
...egyébként meg arra gondoltam,hogy vinnéd a vágott slicket:
fönök ez a legjobb gumi kellene 1kis támogatás?!
Jah.....így már értem
...ez nem volt komoly!ott a nevető ember!