Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki tudja , hogy hol lehet megnézni a hungaroringen készült képeket?
A "leér az eleje" alatt mit értesz?
3500-4000km elmegy és természetessen használt pályagumi ebből 1000km-t tömött dobozokkal+feleséggel,és egy csomó pályanapot kibirt még,mán amikor megvettem azt hittem hogy a széle elöbb ki fog kopni mint a közepe(ugyanis a pilot poverrel jártam ugy hogy a közepe épp maradt a széle meg elkopott )ráadásul tiszta lila volt ugy széthajtották,azt mégse, igy is elment sokat
Arra azért nagyon figyelj nehogy leemeljen az a csunya izé,nekem olyan nincs és mégis leér az eleje,szoval ovatossan vagy alakidsd át hátha nem veszik észre a zsaruk(mármint a fönökeid)
...én is hasonlóban gondolkodom!
van 1barátomnak egy 636-os kawája,debrecenben tesznek rá pályaidomot 100ért,hozzá 1kisbusz
amellyel szállítani lehet,így nem kéne aggódnom mikor messzel le a jard!
csakhát valószinüleg ehhez el kell adnom a hornet-et!
további jó pályázást!
...az jó ha terheled,gyorsabban gyógyul és erősebb lessz!
ha kiveszik a csavarokat még sokáig érzékeny lessz,edzedd óvatosan nem eröltetve!
remélhetőleg nem esel rá újra!
mielőbbi pályázást!
Harant fibula tores a boka izulet alatt. Alap eset. 1 csavarral tuningoltak hogy minel elobb motorozhassak :) Jarogipszet kaptam egybol, de ez nem azt jelenti hogy osszevissza rohangalok :) Mar tumom hasznalni a labam, de a santikalva jaras, es a palyamotorozas az elegge kulonbozo terheles ugye... Sajna nem fussa Costa dokira, aki 2 het alatt osszerak :)
Van az új R1 és ha minden jól megy akkor pár héten belül lesz egy K5-ös 600-as. Egy picit sérülten, karcosan. Idomok, lámpák, hátsú ülés, csak olyan dolog sérült - elvileg - ami nem is kell pályán. Aztán abból elvileg feláll(hat) egy pályamotor idén. Aztán ott nem kell fosni ha elcsúszok vele, meg a 600-asnak rá lehet nyitni a kigyorsításkor. Ha 600-assal elérem ezeket az időket, akkor kurva boldog leszek. MEg kell tanulni lendületből motorozni.
....sejtetem,hogy vmi ilyesmi lehetett!
én 2002-2005-ig dolgoztam arrafelé,azóta nem nagyon voltam.
15-16évesen mi is jártunk ki 1helyre(debrecen),döntögetni mz-vel,ott is ránkszállt a jard,
volt olyan akinek lógtak a kábelei! de az 1ik srácnak leszakadt a lépe 1eséstől,
utánna megszüntek a kipufogószikráztatások....
most 2mocid van és az 1iket átépíted?
hi!

Nyugatihoz már tavaly nem jártam ki rendszeresen, mivel nekem nem jön be h csak álldogálunk a motor mellett. nekem mindig mehetnékem van ha a motor is ott van...
Egyébként kettészakadt a társaság, mivel tavaly megjelentek olyan arcok akik éjjel bőgették a motort, meg füstölték a gumikat. Ez meg nem olyan mókás ha ott laksz és minden éjjel arra riadsz fel, hogy egy kibaszott GP pálya mellett laksz....
ERre megjöttek a zsaruk minden nap többször és büntettek mindenért. Engem meg különösen kedveltek a rendszám nélküli, slick gumis, nyitott kipuffogós, tükör nélküli motorokkal... Így a társaság egy része át (vissza) ment az oktogonra a burger king elé, a kretének meg maradtak a nyugatinál. Oktogonon idén voltam vagy kétszer, ott normális(abb) társaság van, csak a problémám ugyanaz. Álldogálás a motor mellett, ami nem az én világom. 3-4 emberrel motorozom állandóan, akik hasonló mentalitásban és stílusban motoroznak, tudjuk egymásról kinek hol vannak a határai, így jó menni, nem szeretem a nagy csapatokat.

Ringes köridő? Hát ez érdekes téma. Aznap mikor pofára estem tavaly fent volt az időmérő és 10-es köröket mentem, talán 10:335 volt a legjobb. Szóval átlagban tudom hozni a 10 és 12 közöttit mindig.
Ami a jó hír, hogy tudom, h hol vagyok lassú és tudom mit baszok el ergo így lehet rajta javítani. Csak már idő nem volt, mert elestem a motor meg a lábam ment a kukába. Majd idén. a cél a konstans 10 alatti. A végcél meg a 05. Onnan már nem hajt annyira a dolog, ha azt elérem akkor elégedett leszek magammal, azért az már egy gyors kör.

Licenszem nincs, addig nem váltom ki míg nem lesz pályamotor. Talán nyár végére az is összeáll, aztán majd akkor. De inkább csak azért hajt a versenyzés meg a licensz dolog, hogy normális körülmények között tudjak pályázni. ne csúcsforgalomban, utcai túramotorosok között.
...tehát fekvőgipsz?!mid tört?mennyi a gyógyulási idő?
rehab-ban tudok adni 1-2hasznos tipet!(I'm medical masseur).
üdv Zema,"tanárbácsi"!
már azthittem megint valamit rosszul írtam!
idén nehéz lessz összehozni ezt a tanitást,mert most jobban különválasztoták a lincenszeseket
a közutitól?!neked van licenszed?köridő szerint már lehetne nem?
és egyben válaszoltál a tegnapi kérdésemre is a 2.12-vel kapcsolatosan!
a nyugati térre 1időben én is jártam ki(gyalog),mert onnan indul(indult)a vonatom 1-2arcot ismerek.
1szer megnézném azt a draftolást!
mostanában nem látok senkit a jard keményített?
Mar elorebb kene tartanom. Ehhez meg is volt a megfelelo tehcnikai (futomu) tuning a telen, csak eppen a 2. edzes napon pofara estem olajon, ugy hogy most itthon rohadok gipszben (meg 5 napig). Ez van :)
Hi,
Balázst és Briant is ismerem személyesen és sokat láttam őket kívülről a pálya széléről, meg belülről is motorozni. Balázs még leckéket is adott 2 pályanapon, előttem és mögöttem is motorozva, a saját gyors köreit feláldozva h segítsen.

Ha majd valaha úgy megyek mint ők akkor elégedett leszek magammal.

Bár ha idén 07 és 10 közé bemegyek már annak is örülök.
üdv mindenkinek!
"fos idő" viszonyítás kérdére,talmához vagy néhány európai szintü menőhöz képest tényleg gyengébb,
de hazai viszonylatban nem rossz! néhány barátom versenyzik,az 1ik pl:2003--óta
a dunlopban,most a kawában,tavaly az r1-el 2.05-öt ment,most a 600-as kawával 2.07-et,
1másik srác ,aki szabó attilához járt gyakorolni 2.02-őt,adorján 2.00-val nyerte az amatőr gsxr kupát!
tehát nem rossz! ha még tudsz néhány másodpercet faragni egész jó időd lehet hazai szinten,
de most nagyon sokan vannak itthon akik ezt a 2perc körülit tudják,nagy a harc!
sok sikert és további szerénységet!
Ment a pü.
Sztahanovista élmunkás.
durván 3 hete csak 6-7 között tudtam tovább indulni
Este is melózol?
mert hiába írom be magam ha aztán meg cseszhetem és nem tudok menni
pedig tök egyszerű még mutatja is hogy mikor kell fékezni
én attól a játéktól oyan ideges vagyok... 2 kanyart egymás után nem tudok bevenni:)
Mé nem gyüsz a MERSZ-re?
hát sajnos de majd juni 11 .
addig edzek a gp500-al otthon
Te meg a pályamotorozásmegvonástóll!
Tibi bácsi meg van már zavarodva teljesen a kipufogó nélküli pályamotorozástól