Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drága "aranybogaram",azért nem kaptam szívinfartust! . .
Egyébként meg azért is irtam ilyen hosszan,mert mindenkinek szántam,
mert szerintem tendencia az előitélet,bizonyos részinfók alapján és emberek
képesek összekapni "bagatel"dolgok miatt!
Kentaur! Gratulálok!
ez mondjuk igaz.
Basszus tényleg. Az eddigiek közül a holnapi az egyetlen amelyik jó időpontban van.
Amúgy tavaly jobb volt mert a Honda nap augusztus végére esett és addigra már be voltam járatódva. A 6 menetből csak egy volt szar.
a maradék erődet tartogasd a másnapi ingyenes kawa-estére:) én is így teszek
Szerintem is. Max. 3 menet lesz ami úgymond hasznos. A többi csak kóricálás lesz a pályán. De hát ha egy sima pályanapon 12000 a 4X20 perc akkor itt nehogy már ne duplázzak.
még ha jó is az ár, jobb h nem regeltél...120 perc iszonyatosan sok, mondhatni kibírhatatlan


akkor ez gondolom kétszer 5 ezer lesz...ennyi eszem nekem is lehetett volna,h több csoportba regelek
Haladó I,Haladó II.
Látom a szívedre vetted. A mellékszereplőt nem az esetleges köridőkre értettem. Te kérdezted, hogy:"Nem emlékszel? 2 hete volt róla szó?" Erre mondtam, hogy nem igazán mivel veled kb. 1 hete kommunikálok és még másik 5 motoros fórumra is írogatok. Nem emlékszem mindenki ügyes bajos dolgaira. Nem sportmotoron betöltött pozíciódra céloztam hanem az én agytekervényeimben lévő helyedre. Elég a közvetlen haverjaim gondjait megjegyeznem. De ha majd többször találkozunk valszeg rád is több időt fordítok. (Már ha szeretnéd arany bogaram! )
lehet,hogy nálad csak "mellékszereplő"vagyok,merthát ki itt a főszereplő?
mert ez itt 1szindarab,igen a te főszereplőd az aki 2percen belül van a ringen?!
és már régóta topicozik!osztja az észt és mint madmax motorozik...
hm!hát én nem régóta nezegetek be a topicba,de néhány dolgot tanultam:
pl,lehet itt barátokat is szerezni olyanokat aki nem arra utaznak,hogy leépítsék a másikat!
nekem ez az ember a főszereplő és nem az aki 1.58-at megy,szerintem erről szól
a topik!olvastam olyan korábbi irásokat,hogy motorosok egymást pocskondiázzák,olyanok
akkik,mondjuk "gyorsak",mihezt képest?mindenkitől van jobb és csak 1talmánk(vb-bajnok) van nem?
addjunk egymásnak tanácsot,ki-ki képeségei szerint,de csak építőleg kritizáljunk,ne leépitőleg!
szóval mindenki fő és mellékszereplő is,de mindenki motoros!ez tartson össze minket!
uff én beszéltem! . .
*ba
ddt!
Te melyik csoportbe regeltél?
WC? Menj csak el nyugodtan ne tartsd vissza.
értem,szóval wc!
Nekem kötelezettségeim vannak.
nagyon belekeveredtél a gumiba,egyébként szerintem jónak tünik...
na készülök buliba!további szép...
ddt barátunk elnémult...
sok vadállat keni itt az üllői uton, nem hogy pályán fitoktatnák tudásaikat


ezért le is lépek!
nem neked!
dehát a mesterek nem nagyon nézegetnek be
mostanság,ugyhogy elszórakozunk egymással...
nekünk csak 600asunk van aminek a vége 230-240között van ,szoval minket a 270 nem nagyon érint
úgy hát!
egyébként ne aggódj én sem tölled kérnék tanácsot!
Már attól függ kinek. A féktávon nekem 270-et mutat az óra.
nyelvbotlás a túra gép... régebben írtam a naked szót, érccccsétek ráá

hát nem tom, de ezen agépen is ha kiegyenesedek 150 től azért már kezd fújni valami. ráadásul azon semmi plekó vagy valami..