Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsír a gép!
ez hring itt nincsenek osztrák túristák,csak ritkán!
én sem találtam képeket...
Már akinek.
Na de műtét után visszatérek és reszkessetek ...kalapok, ismerősömet kamikázénak hívják tanácsa : ki kell lökni a francba őket!Sajna még nem látom a képeket sehol tegnapról , a pancsin már másnapra felvannk töltve a képek.
Pedig kattogtattak a célegyenes ráfordító előttiben rendesen!
...olvastam!
ezért kellene a pályamoci...
válts licenszet!
...ezt én is megtudom erősíteni!
sőt én felhívtam őket,ugyhogy a kiscsajszi megerősítette!
de csörögj rájuk!
Roy,
én tavaly az utolsó előtti nyíltnapon a 2-es kanyarban ugyanezt köszönhettem egy magyar gyereknek, akit kívülről előztem, ő megijedt belefékezett és levágta előttem az ívet. Nekem ki kellett mennem a fűre, amin a motor megcsúszott, keresztbeállt és telibevágta a gumifalat.
Sípcsont és bokatörés, és egy alig 3/4-éves R1 mehetett a kukába.
Szóval fel a fejjel!
...a szlovákok elég érdekesen mennek,nekem csak a szerencsén múlt,
hogy nem jártam úgyanúgy!
mögötem jött vki ezért előzékenyen elengedtem,ő elisment de a kanyart már elfelejtette bevenni,
pedig ott nem is kell nagyon dönteni(sikán után a 3.kanyar)egyenesen ki abukótérbe itt bukfenc!
azannya!később kiderült 1szlovák 3-as,a másik 1hornetes kente keményen,a mansell utáni
visszaforditóban láttam ismét 1másik srácot kikisért a bukótérbe,megilyedtem,hogy a barátom,
de a csak a moci volt ugyanolyan...
Bemondták a hangosbemondóba. Ennyire biztos.
Honnan az infód? Aznap este se MERSZ pályaestről, se BR nyíltnapról nem tudok... Biztos az infó?
Köszi zema, legalább ennyi jó legyen az életben, kedden műtik a vállam hála egy szlovák srácnak: kanyar közepén fékezett , miközben betette eleém a mocit!
képek általában itt vannak:

www.kentaurbolt.hu
www.foto4u.hu
köszönöm szépen !
azt az infót hallottam , hogy a kentaur oldalon szokott lenni ilyen dolog de nem találtam még!
...a fotóknál csak az ápr.16-a van fenn!
nem!kérdezzd baluskát,de azthiszem most nem volt kint tegnap,de talán tud neked vmit
segiteni...
hornet6 te sem tudsz infót, hogy hol lehet képeket nézni a motorozásokról?
www.brorganisation.hu
most vasárnap 18-án lessz esti motorozás,ez nincs rajta...
Azt hiszem az 5 ös a húzós jobbos az s kanyar előtt 17.10 körül
A fotókbam tudtok segíteni?
Hol lehet megnézni?
Te estél a 3-as kanyarban?
Most vasárnap lesz vasárnap esti motorozás. Tegnap azt mondták, hogy 16-20 óráig lesz! Bár lehet, hogy ez csak dezinformáció mert eddig mindig 18-20 óráig volt. Egyébként szintén 12 000Ft. Odamész és ha van rendes ruhád akkor fizetsz és mész.
Egyébként tegnap volt!
Sikerült is eltörnöm a kulcs csontomat!
Nézz fel a brorganisation oldalára ott megtudsz mindent!
4X 20 perc 12000 ft
sziasztok.szeretném megkérdezni vkitöl mikor lessz nyílt nap a ringen és mik a feltételek a motorozásnak?