Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Az aradi pályáról tudtok valamit mondani?
Érdemes kimenni?Mennyibe kerül?
Köszi
Hali!

Köridőmérőt fejlesztgetek már lassan egy éve, kezd kialakulni valami...legalábbis most látom először a végét valahol a végtelenben.

Kb. azt tudná mint a GPT, de árban mondjuk a fele volna.
A képen látható dobozka méretei(szélesség/magasság/mélység): 78,6x40x21,3 mm
A kijelző 6 digites, 7 szegmensen kijelző, 13mm-es karaktermagassággal.(ugyanaz mint a régebbi téglalap alakú GPT-nek)
Az oldalán van legalább 2 gomb, ha 3. gomb is kerül rá akkor az a másik oldalára, és azon az oldalon van kivezetve egy kb. fél méteres kábel aminek a végén lóg a kis vevőszenzor. Az előlap jobb felső sarkában még lessz egy kis fényes LED, ami virít majd, ha lekapja a jeladót a készülék, és esetleg majd azzal küld adatot soros porton gépre, úgy mint a GPT. ( Az adatküldést meg akartam oldani szabványos infraporttal(IrDA), de gombelemről az sajnos nem megy, mert sokat zabálna... )

A jeladót még bele kell szerkesztenem valami dobozkába.

Kellene-e valakinek itt ilyesmi, mekkora rá az igény?
Vannak-e valakinek a ketyeréhez még valami ötlete, építő/romboló jellegű kritikája?
Ne kíméljetek, talán e-mail volna jó, mert itt lehet, hogy OFF topic a dolog.
e-mail: szayerg@gmail.com
MSN: szayerg@freemail.hu

Üdv.: Géza
sajna, pedig már én is terveztem a hétvégéket
most én is akartam kezdeni kakucsot de még nincs nyitva talán április azt mondta Zoltán
valamikor én is lenézek szerintem, mert Kakucs csak áprilisban fog nyitni és már nagyon pályázhatnékom van
beszélj Lovas Janival Ő tud több infót
már nyitva van most vasárnap mennek a Lovas Janiék (robogosok kakucsrol)
ha jól tudom ugyan az a ár mint kakucson
Köszönöm!
Háááááááát...., mindenre. Mikor nyit a pálya? Mennyibe kerül egy nap? Szállás lehetőség a közelben?
Mire vagy kíváncsi?
Szióka!

Tudna nekem valaki infót mondani a Kecskeméti supermoto pályáról?
Haverod valamit elnézett...
Nem biztos, hogy felraktad.....
Haver azt mondta a Németknél 3 euró a pályamotorozás díja......még ha csak egy óra is, mert nem tudta megmondani mennyi időt fogalal magába akkor is nagyon durván alacsony........már ha igaz....
hi, euroring összes engedélyét bevonták valami felszámolási ügy miatt. ha jól tudom elárverezik a pályát mert nem fizették ki az épitési vállalkozót. lehet idén nem is tudunk oda menni motorozni ruszki köcsögök miatt. amugy voltunk mult héten lennt és az árakat is felemelték 2000 ft-al. elég szánalmas 1 óra motorozásért 7 ezret elkérni.
Hello ! megtudná mondani valaki ,hogy az euroringen mikor lesznek motoros nyilt napok?
köszi!
Feltettem az adás-vétel topickba egy pályamotort, Suzuki Gsx-R 1000 K5, kifejezetten pályára, de utcára is vissza lehet alakítani, mert mindent adunk hozzá. Saját részre készült, érdemes megfontolni.
dunlopon a nevezési díj 27e/verseny. Kiírást minden megtalálsz Brorganisation.hu oldalon.
Köszi! És amúgy ezeken a versenyeken, akár a dunlopon mik a feltételek, meg nevezési díj, ilyesmi? Mit érdemes tudni?
Szasz. Nem zx kupában mentünk. Hanem dunlop trophy ssp400. Zx kupa feltételeit meg itt találod: www.kawasaki.hu
Hi. Láttam, hogy versenyeztél zx kupán. Mik a nevezésnek a feltételei, és díjai?
Hmm ;) Megveszem tőled akkor;)
Azt én má" megvettem... Hacsak nincs mégegy...
Szia

Korábban írtad, hogy van eladó köridőmérőd. Sikerült eladnod, vagy meg van még?

Előre is köszi a válaszod!