Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

44 es egy 560 smr
Köszönöm a válaszokat, haver vett egy zxr750-est aztán kiváncsi volt rá, ha versenyezni akkar akkor mennyibe fájna neki!
de ha r6-od van akkor ingyen,ha kawád van akkor ingyen,mindegyikre van kupa..
Dunlop trophy keretein belül 27ezer/verseny
Hello
Megtudná valaki mondani hogy mennyibe kerül egy amatör versenybe való nevezési díj? 600?750 kategoria?
Köszönöm!Most látom,h van Győrben is bolt,úgyhogy elhozzák nekem.Mégegyszer köszi a segítséget!
Üdv:B
A bp-i Motorline (Szentendrei út) a m.o.-i importőr. Rendeld meg és elküldik postán. Keresd Gianni-t!
Gixxer annyira alakul, hogy el se hoztam még, de ez már csak hetek kérdése lesz. Márciusban hozom haza.
Végülis igazad van. Az a baj,h nem tudom,Sopron környékén ki foglalkozik ezzel. De az ötlet jogos.Egyszerűbb venni,mint csináltatni.Thx.Amúgy gixxer-rel mi újság?Készül a pályára?Üdv:B
minek csináltatni?
Kb. 1000-1500 HUF egy ilyen matrica, bemész az arrow m.o.- forgalmazóihoz és veszel egyet.
Bocs,h itt,de látom foglalkozol matricákkal.Egy hőálló Arrow felirat kellene,esetleg tudsz csinálni?A kipuffomon sérült a felirat,és szeretném rendbehozni.16X4 cm.Köszi:B
tom előbb olvass aztán kérdezz...
mer lepök a rézf*szu bagoly
Hi!
Nagyon jól mentél a Pancsival, jó volt látni, hogy magyar versenyen magyar motor nyert. Magyar versenytől elég szégyen, hogy magyar kommentárt nem lehetett hallani, csak németet. Egy régebbi motor revüben volt egy Pannonia B"oldor, idomos pályagép, a tied is ilyen típus? Vagy ez épített?
Nekem ez a Morini tetszett még nagyon, kár hogy elhajították.
Szevasztok. Tegnap este is még azon agyaltam mi lehetett az a kék 250 2t 2hengeres gép. Gt250-re hasonlított leginkább, se az rd-re, sem az Ar-re, de akkor megvan a megoldás. Nem gondoltam volna hogy guzzi. Sajnos a tankon a feliratot nem láttam, túl messze volt.
Gratula a géphez! Ja és szép futam volt!
láttam miről beszélgetek én is kint voltam jo verseny volt
Cső Ölbei ő celli vagy sági nem?
A P20 az egyik barátom Ölbei László és vele eggyütt még vagy 50 ember munkája.Én megyek vele.Röviden : 12400 6.ban, 200 feletti végsebesség és tavaly május óta a blokkhoz nem nyúltunk, közben minden versenyen ahol indultunk nyertünk.Sok ujságban benne vagyunk de a motorrevü februári számában a 92.oldalon van egy komolyabb cikk rólunk ha érdekel. További szép napot!
Thx a képet . A KTM-es ember a tavalyi supermoto open kat. magyar bajnoka, egy boxban voltunk.
Aki miatt külön is érdemes volt kimenni az a 44-es rsz. KTM széldzsekis pilótája aki valami eszméletlen gyönyörűen kanyargott. Igazi stílustanulmány volt ahogy kanyargott! Sajnos saját képem vagy vidim nincs róla. Mellesleg 2:19-es kört ment ami szép egy LC4-től.
Itt egy kép csak neked:
dolgozni is járni kell valamivel:)
ha meg dekoros látszon már rajta..
Nem értek a Guzzik-hoz.(Máshoz sem )