Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az komoly, hogy a ZX kupát egy full gyári 08-as ZX-10R nyerte. (Gyári idomok, gyári dob) Volt egy fazon aki ilyen 2:45-ös időket futott. Asszem a Bencce meg elesett de ez nem biztos.
ha nem esik mehetünk
jövő héten 1ik délután le kéne nézni akkor...
elméletileg jövőhéten már lehet használni a hétvégén szombaton kawasaki nap lesz akkor szerintem nem nagyon csak a rendezvényen belül amit szerveznek
Kakucsi, de amúgy akkor aznap saját motorral is lehet majd motorozni a pályán? és az mennyibe fog kerülni?
melyik pálya?
akkor elvileg a pálya használható?
Szia Wilson,

alexhodos kukacka hotmail pötty com
kérdezz

LX
Ha esetleg valakinek érdekes, tettem fel pár képet a negyedikei pályanapról...
http://www.palyanapok.hu/palya...

+ egy érdekesség: Talma az új Honda CBR1000RR-el!
Azt tudom (többek között ezért nem járok oda) de egy Kawasaki tesztnapon biztos komolyabb ellenőrzés van.
kakucsringre felmehetsz akár farmerben is, de azért védő cucc nem árt
és térdvédővel?
Nincs. Csak nem mehetsz fel a pályára. Aztán persze ez nem biztos. De nem hiszem,hogy van olyan nyilatkozat, hogy a lábaimról lemondok.
kössz!

"motoros ruházat"... ha nincs mocisnadrágom az gond?
olyat hallottam, hogy jövőhét szombaton Kakucson vmi nyílt nap féle lesz, ez igaz?
valaki tud részleteket?
köszi
Szia LX
Megadnál 1 emilcímet? Szeretnék vmit kérdezni privát?
Kössz
tavaly 34.000-ft volt
Ezt találtam az ehavi SuperBéka magazinban!
G.P.T Köridőmérő a MotorLinenál 37.100 konvertibilis Huf!

Egész korrekt árnak tünik.
Ár (4900) és minőség vonatkozásában ez a legjobb:
Gumitémában majd a nagyok... de ha csak bohockodni mész , felesleges gumira költened, felmész utcai gumival és kész, ha komolyan gondolod a témát nyilván be kell ruházni valami jóra. Belépő kecsóringre nincs, csupán pályadij, de oda meg nem kocsival hanem egymagad motorral mész fel. Egy nap 5000 vagy lehet menni 20perces köröket 1000huf/20perc és max 5* mehetsz. Régen volt félnapos 3000 de az mostmár nincs.
Jah egy utcával lejjebb szaxi 4000...

Üdv
Sziasztok!
Idén készülök először pályára! Kérnék egy kis segítséget! Utcai gumival érdemes felmenni vagy vegyek rá egy jó állapotú slick gumit? Kecsó ringre mennék! A belépő csak rám vonatkozik vagy aki velem van azokra is? (Gondolok itt autoban helyet foglaló emberekre) Előre is köszi az infókat!
Balesetmentes kilómétereket minden motorosnak!
köszi az eddigi segítséget, az rmc 3,5 huf környékén teljesen jó lenne, csak az a kérdés hol vetted?
hirtelen rákerestem a neten, de nem találok üzletüket sehol, ahol hirdetve lenne hogy van is.
hát, én rmc-ben vettem, valami 3500ér vagy ilyesmi.. de van shoxban is. rmc-sben elég anyag van, shoxos nemtommilyen.
Brian-től vettem. 5000Ft.