Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv!

Segítsetek, vettem egy bőrruhát, de nincs rajta a térdkoptató, az ember azt ígérte hogy leveszi a másik ruhályáról és elhozza, de nem vennék rá mérget....
Hol tudok venni olcsóért? 2-4 huf környékén gondolkodom.
valami hasonlóra gondolok (mármint árban) itt pest környékén:

http://www.yamahamathe.hu/webl...
Igen,változatlan,mert ugytünik ez annyira jelentéktelen információ,hogy ki se Írja Rezső....
A Jt motorsport egyesület vezetőjét aki a 400 képviselője(Tom) ,,őt hívta fel Rezső,hogy ugy készüljünk hogy összeleszünk boronálva a 125-el,mert mi csak 12en vagyunk.
Szia Mitogeri!
Kössz hogy szólsz, de honnan az infó? A BRO honlapján minden változatlan?,
Tudom nemsok embert érint/érdekel,de lett egy kis változás a hétvége lezajlásában,ugyanis a sok román nevező miatt megint összelett vonva a 125cc és az ssp400-
Így ha véletlen valaki megakarná nézni az ssp400 versenyt(szombat 17:30kor verseny),,akkor az a 125cc időtervét nézze.Így jártunk..
HI!

Van egy full utángyártott idom készletem 2002-2003 CBR954RR-hez. Motoron még nem volt.

bordasp@chello.hu
Sziasztok,

csináltam néhány képet a legutóbbi Phoenix versenyről.. feltöltöttem párat a galériába : Galéria - P.ring 04.01.

csak a "profi" versenyről csináltam.. van talán köztük néhány jó..

LX
Belezz ki egy kvarc stoppert. A részidő (laptimer) gombját vezesd ki és tegyél egy apró kapcsolót vhova, ahol kézre esik. Akár a fénykürtgombot is átkötheted ideiglenesen, pályán úgysem használod.
Például a TIMEX-nek van olyan triathlon órája, ami 50, vagy akár 100 kört is tárolni tud.
Én régebben tépőzáras szíjjal rögzítettem az órát (nem volt szétszedve) a kormánycsutkán, csak picit útban volt...
nem tudok mindig valakit keresni h mérje:)
Az lenne a legegyszerűbb ha valaki mérné a köridődet nem? Mi legalább is így szoktuk :)
van valakinek valami ötlete h h lehetne egy köridőmérő stoppert egy gépre szerelni? oyat ami pl az aprilia rseken van, hogy balkéznél kézre esik tehát h megnyomjam, nem kell elengedni a kormányt. létezik iyen?
tudom h nem pontos de csak kb. adatokra kéne:)
Pályázásra nem kell valakinek fényezés sérült versenysisak?
http://www.kepesmotor.hu/bukos...
Szia

http://www.gokart-palya.hu/

Itt néz szét
Ha szabad a pálya akkor lényegében bemész és motorozol
Üdv!
Megtudná nekem mondani valaki, hogy a kecskeméti gokartpályára hogy lehet feljutni? Neten keresgéltem de nem találtam semmit, már olyat is hallotam hogy bemész és motorozol.
Több mint 400 db kép a mai tesztnapról:
www.wilsonmotorsport.hu
CCsinált ma valaki licenszes nyíltnapon KÉPEKET?
Üdv Madi008!
Pannonia Ring, Pöenix napok esetében, egész nap 17500Ft, 7x20perc. Kezdés 9órakor, befejezés 6óráig. Álltalában három kategória indul (lassu. közepes, gyors).
Fél nap 10000Ft, 9-12 óráig.
Első időpont Április 1 (kedd).
Pályamotoros oktatás ajánlott!
úgy mint kemény protektoros bőr, vagy egyéb kopásálló anyagú motoros ruha

Tehát ebből is az derül ki, hogy nem kizáró ok a cordura ruha. Mint szervező mondhatom, eddig ebből nem is volt gond, mindenki épp ésszel gondolkodik és teljesen beöltözve jön, illetve megy fel a pályára.

Mellesleg tényleg sokan mennek textilben, főleg, akik nem sportmotorral mennek.

Még annyit, hogy akinek fontosabb a századmásodperc, minthogy esetleg vigyázzon egy lassabbra, az jó ha figyelembe veszi, hogy előfordulnak nálunk nem kifejezetten sportmotorok is.
Már cordura ruhában is felengednek (+sisak, kesztyű, csizma), csak komplett öltözet legyen. Olyanokat nem engednek fel akik odaállítanak farmerban amire rá van húzva egy cross térdvédő. Legalább is nekem ez a tapasztalatom, senki nem fogja vizsgálni a protektorjaid minőségét típusát.
hmm.. értem. a bőrruciban kopogóst jelent a kemény ODER szabványos "CE" jelölésű protektort? mert nekem nem a kopogós külsejű van, hanem sima ce..
Nem.
A regisztráció egyelőre EBBEN a topikban zajlik, az első este fullos már, arra ne számoljatok.
Persze be lehet próbálkozni, szokott lenni utolsó pillanatban is visszamondás, akkor érkezési sorrendben lehet még feljutni, de erre garanciát senki sem vállal, lehet, hogy tök potyára jössz ki.

Amit még tudni kell a MERSZ estekről:
A pályanapok díjai változatlanok:
-12ezer, ha nem vagy tag;
-11ezer, ha befizeted az 5ezres tagságit;
-8ezer, ha befizeted a tagságin felüli +15ezres pályacsomagot.
Jegyváltás a helyszínen 17.15-től, a fenti lista alapján (egyelőre).
Szabályok változatlanok, 60 fő, utána várólista. Kötelező a védőfelszerelés, úgy mint kemény protektoros bőr, vagy egyéb kopásálló anyagú motoros ruha, kesztyű, csizma, bukó. Ettől védelmi szintben lefelé eltérő felszerelésben sajnos nem fognak felengedni, a pénzt pedig erre hivatkozva nem adjuk vissza senkinek.

Ha késel, a helyed másnak adjuk át.
Ha először mész pályára olvasd el EZT!
simán odamenős, fizetős, azt szevasz húzdagázt?
adamfzr,
MERSZ esték a Hungaroringen 2008
1. április 16. szerda
2. április 28. hétfő
3. május 2. péntek
4. június 2. hétfő
5. június 4. szerda
6. június 19. csütörtök
7. július 11. péntek
8. augusztus 21. csütörtök
9. szeptember 4. csütörtök
10. szeptember 12. péntek

Box nyitás 17:00.
Motorozás 18:00 - 20:00

Kedvcsinálóként egy 2007 évi beszámoló:
http://www.gsxrfans.hu/index.p...
hali Madi008 ha nem pályáztál akkor mindenképp kis pályán kezdj, ott legalább lehet tanulni utána ha megy tovább lehet lépni. amúgy a mociddal jobban tudod élvezni a kis pályákat. én gixxer 1000-el megyek kakucson és teljesen jó.
halljátok srácok! nagy esti mikor lesz legközelebb, és hol lehet regelni?