Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja oké, akkor rendben. Nem nagyon értettem a dolgot.
Ez csak egy szivesség kérés lett volna. De már megoldódott.
Igazából nem nagyon értem minek mérjem meg, mert a felni nem eladó. Ha arra a felnire gondolsz amit meg én a boltban láttam azt nem tudom lemérni, azt neked kéne.
A hátsótelóra lehet visszatérünk, de előtte lenne még egy olyan kérésem, hogy meg tudnád-e mérni nekem a hátsófelnin a tárcsa illetve a lánckerék közötti távolságot?
Felnim sajnos nincsen, viszont a váz, mint kiderült (összenéztem a gyárival) könnyített verseny váz. Minden megvan rajta csak a feleslegeket nem tették fel mint pl a középsztender tartója. Jutányos áron kapható még a központi rugó meg az első illetve hátsó lánckerék (ezek teljesen jó állapotúak alig voltak használva). Ki ne felejtsem van még egy vágott slick első gumim is szinte gyári. Ha kapok egy jó árajánlatot a gumira vihető az is, ha nem majd elhasználom én. :)

Felnit láttam nem olyan rég vadi újat 50.000 HUF-ért az RMCbe. Nézd meg hátha jó.
Hátsófelnid nincs?
az októberi Dunlop Trophy képeim!

szombat

vasárnap

végre működik a tar.hu, bázze!
Sziasztok! Pályázásra hátha valakit érdekel: Eladó egy sérülésmentes CBR 600 F2es váz, lengővillával, központi rugós taggal, és a rugó felfogatásával (kutyacsonttal stb.). Akit érdekel hívjon: 06705665020 Továbbá eladók a gyári lánckerekek szinte még új állapotukban.
Hi. Mi ez a Rossi séró cimbora?
hali
a lábtartódon lévő boltból szerváltam
Majd január körül szétkapom az enyémet, és megnézem mennyire rágott össze.
Szeva Balu!
Jó a felsőd hol vetted?
Mi van veled, meg van még a szekér?
nekem a sisakom búbját írta alá
az enyémről lemaradt a "4"-es
hy aqua!bocs de nem kicsit fáradt voltam,amikor irtam neked az éjjel!greko@citromail.hu Egyébként 17ó42-kor én hivtalak,igy a számomat is tudod!
A gátló már elkelt, a lábtartó még meg van!
De írj már egy mailcímet, mert addig hova küldjem a képet róla?
Tomiboy !

Köszi az infót , de szerintem a csere lesz belőle .Remélem nem drága a kosár.
Megnéztem az " igazolványodat" és a 3. fotón a háttérben a fehér motorral pont én lihegek a nyakatokban.

tati
Wilson koma !

Ja , arra a letraset-re (matrica alapu anyag) amit én adtam neked hogy tedd fel mert úgy nézki mint egy igazi aláírás . A kép montage meg felesleges mert mi adjuk és szervizeljük az autót (Ford Solymár) Talmának a Ford Hungárián kreresztül . Most egy narancs Focus ST-vel jár azt szegeltük neki ma.

tati
A kuplungkosár bevan rágódva, azért rángat. Minden egyes lamellának már bent van a helye, ezért nem tud rendesen kiemelni, és meg-megtapad.
Enyém is ilyen, de most télen kicserélem. Ki lehet reszelni a berágódott részeket, vagy kimarni, de akkor már lesz 1 kissebb holtjáték ott. Nem vészes, van aki így javítja.
Tudtam hogy visszavágsz valamivel, de majd jövőre elkenem a szád
Nem is tudtam hogy így értesz a számítógéphez, hogy ilyen jó fotómontázst tudsz csinálni
Nekem viszont aláírsom van tőle nem pityu helyen!
Nem tudja valaki hogy az euro-ringen a nyáron ki fotózott? Barna hosszú göndör hajú csaj, baszottnagy fényképezővel
Elérhetőséget keresek hozzá, telefon, e-mail, weboldal, képek
Wilson !
Ebben a korban már a reflexek sem jók (meg a kuplungom sem) és fejre esett is vagyok már kihagy a memoria hiába volt Ctrl ,Alt, Del, tavaly sérült maradt a tök fejem és azóta probléma a rajtolás (persze a kuplung miatt) Ja ! Aki nem motorozás közben töri össze magát hanrem azt hiszi magáról hogy ért az ács munkához az inkább motorozzon.

Ja ma volt nálunk talma

tati
hy aqua!a lábtartóra és a rugóstagokra lennék nagyon kiváncsi!kösz
Valamire fogni kell a szar rajtokat!
Téli spanyol pályázás!
Eljött az idö! Ütött a mi óránk!

Sajnos csak 20 helyet kaptam spanyolra ugyhogy csak az elsö 20 befizetönek tudok helyet biztositani. Viszont sikerült minden csomagból alkudnom 20 – 20 eurot
Aki forintban akar fizetni annak kénytelen vagyok az eladási árfolyamon számolni mert nekem mindent euroban kell fizetnem

Mivel idén többvariácios lehetöséget foglaltam ezért elnevezem csomagonként.

Csomag 1)
3 nap ALMERIA február 13-14-15....................... 349 €uro (369 helyett) 92.000 HUF

Csomag 2)
2 nap CARTAGENA február 16-17......................... 269 €uro (289 helyett) 71.000 HUF

Csomag 3)
4 nap CARTAGENA február 18-19-20-21........................ 379 €uro (399 helyett) 100.000 HUF

Csomag 4) (a sürü 5 napos csomag sietösöknek)
3 nap ALMERIA + direkt 2 nap CARTAGENA február 13-17.................. 579 €uro (599 helyett) 153.000 HUF

Csomag 5)
3 nap Almeria 2 nap szünet +2 nap Cartagena febr. 13-15 + 18-19................ 579 €uro (599 helyett) 153.000 HUF

Csomag 6) (az edzettebbeknek)
3 nap ALMERIA 2 nap szünet +4 nap CARTAGENA febr. 13-15 + 18-21............. 719 €uro 190.000 HUF

Csomag 7) (a terminátoroknak)
3 nap ALMERIA 6 nap CARTAGENA febr. 13-21.............. 959 €uro (998 helyett) 253.000 HUF

Szállodát késöbb foglalok amikor összegyüjtöttem hogy melyik pálya mellett mennyien leszünk, a szállás az 25-30 Euro között lesz naponta
A jelentkezési lapot szétküldtem mindenkinek aki eddig pályázott velem, aki nem kapott az irja a listán a neve mellé az email cimét és küldök

1 Félsvéd 5-ös csomag, (gondolkozom a hatoson)
2 Lajcsi 5-ös csomag
3-4-5 Apriliás versenyzök 5-ös csomag
6 Csaba R1 5-ös csomag
7 Öfelsége ha már ott vagyunk 6-os csomag!
8-10 nylontacsko és 2 barátja (csomag 3)
11
12
13
14
jelentkezni nálam: gaborbp@brikks.com
Ja ! a GSXR klub kupán indulok mert a Dunlop drága és egyenlőre nincs korpa. Csak igy öregesen el leszek a fiatalok között . Igaz még a géphez hozzá sem nyultam mivel van egy kis baj a kuplungal indulásnál nem kicsit rángat azt így nem lehet vele rajtolni.

na csá Gabikám