Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hoppá, rossz dolgot írtam hát mindenesetre nincs időm sajna, keret még csakcsak lenne rá, de idő...
jaja, csak és maradok utcán, nem tervezek pályázást
Szomszéd,meg kawatestvér:D
Jééé, szomszédság okés
Hát, 10km-erig biztoskirály lenne szárazon :D Utcára felejtsd el.
Helló!
Gumik topikbán már feltettem a kérdést, itt is megkérdem: utcára alkalmas-e az esőgumi, nem nedves körülmények között? Valakinek tapasztalatok, futásteljesitmény?

Köszi
Nem én mondom, most olvastam itt:
http://totalbike.hu/magazin/sport/dunlopt2007/
Ezt komoylan mondod? Ez tuti hír hogy nyugatn magyarországon lesz a pálya ha lesz nem kcsit fazsa it lesz nem mesze.
"A TotalBike hírszerkesztője két hete Aspar Martinez úrat - Talmácsi Gábor csapatfőnökét - látta Budapesten, a Bajcsy-Zsilinszky úton sétálni. Martinez úr ugyanis a spanyol Sedesa-csoport egyik tulajdonosaként állítólag MotoGP-pálya építésébe kezd Nyugat-Magyarországon - a Balatonhoz közel. Kell ennél jobb befejező hír a pályamotorozás szerelmeseinek?"
Engem is érdekel irj részleteket wilson@pr.hu
Szia! saintz@freemail.hu az emilcímem! Oda tudsz képet is küldeni! üdv!
Nekem van egy 2004-es papíros, rendszámos, stb GSXR600, jelenleg stock600-as pályamotor státuszban, ha érdekel adj egy elérhetőséget és írok részleteket!
Szia! Max 7-800ezer pénzt de természetesen évjárat és állapot fügvényében! Leginkább 2004-es évjárattól érdekelne!
Megvan közbe, MPG kapszula..
3 kapszula után már motor sem kell a 2.10 alatti időkhöz, csak a gumikopásra kell oda figyelni ;)
Extasy
Mennyit szánsz rá?
Halihó!

Ismertek olyan kapszulát amit a benzinbe téve növeli a teljesítményét? Tapasztalat van valakinek?
Szasztok! Ha vkinek van 600-as sportgépe pályázni akkor jelentkezzen mert potenciális vevő lennék rá!
Üdv: Sannyi
Szia!

Szerintem nem jó sajnos... A gyártó honlapján más a cikkszáma az ezresének, és a hétötvenesének...
Egyébként fél ár alatt van, mivel használt. Száz pénz.
Szia az antihopping kuplung a 750-es k1-eshez nem jó véletlenül? Az ára mennyi lenne?
hy aqua!nem tudsz aludni?én sem! pedig már csak kettöt kell!
A link helyesen:

www.stm.to.it
Már csak ez maradt...
Eladó!
Suzuki GSX-R 1000 K1-K4 antihopping kuplung, gyári lamellákkal beszerelhető!
Bővebb infó:
http://www.stm.to.it/frameset2...

Ha érdekel: kurdigabor@koroskabel.hu