Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LaciCRM sztem menj tanyára! Csak az a neked legmegfelelőbb!
Írj egy mail címet, meg,hogy mi érdekel, és akkor küldöm a képeket, meg az árakat!
A rendszer már elkelt...
Elfogyott a lóvé... :-(
Viccet félre, megpróbálok egy k7-est...
Mi van veled Tatikám? Te jössz jövőre?
szia gábor!küldhetnél róla képeket meg árat,érdekelne egy két dolog!
Mi van Gabi kiárusítás van ? csak nem abbahagyod ? Elég volt a sok fetrengésből mi ?
Sziasztok!

Van egy két cuccom pályára!
Öhlins 46 PRXLS rugóstag GSX-R 1000 K3-K6ig, GSX-R 600-750 K4-K7-ig 80 és 85 kg-os rugóval.
Bódis rendszer rövid titán dobbal GSX-R 1000 K3-K4-hez
STM antihopping kuplung GSX-R 1000 K3-K4-hez
P.P. Fekete lábtaró GSX-R1000 K3-k4-hez

Ha valakit érdekel: kurdigabor@koroskabel.hu
nekem kanyargós pálya kell vagy focipálya
tényleg?
Nemmondoood!
nem autópálya te kretén
Kakucson
Valahol az M5-ös mellett, Budapesttől Kecskemét irányába.
Csá megmondaná nekem valaki hol van a kakucsring, és azt hogy borsod megyében van e páya és ha van hol vagy miskolchoz legközelebb hol van alami pálya?
http://www.hungaroring.hu/en/

Hmmm ezért van az internet...
HEllo mindenkiek
NAgyon nagy segítség leen nekem hogy hogy valaki tudjon nekem pár adatal szolgálni a hungaroringról és az ott még lévő adventure parkról adatkkal képekel nagyon nagy segítség lenne ebből kelle lőadást tartanom beosztota az angol tanárom. Elérhetőségeim az adatapon
Szisztok Veletlenul nemismeri Valaki KENDE BALAZS-BALUt, o egy Budapesti srac,jar palyanapokra a HUrinre meg a PAnnoniaringre is,de gyorsulni szok Tokolon is, 1000gsxr rel megy,a Balu segitett nekem megszerelni a mocimat a Pannoniaringen,mikor egyyet buktam,es szeretnem Neki megoszonni,csak sajna se telszamom,nemtudom elerni,a neten meg csak kepeket talaltam rola,felrakom,ha esetleg Vki ismerne,es tudna segiteni,megkoszonnem!
Hi G!
A hír csak részben igaz! Az a része megfelel a valóságnak hogy a kínai kormány nem engedte be az R1-et, azt mondták, csak kymco és hyosung szuperbájkokat engednek be, alulmotorizált yamakkákat nem. Ezért Shaolint kihagytam és a szigetvilág felé vettem az irányt. Margit szigetek, meg ilyenek. Most járdaszigeteken vagyok. Most is van motor, mert lőttem egy aerox 4T robeszt, szupermoto hanggal... nem könnyű vele kerekezni bazz...de ebbe nem megy bele a PC, meg az Öhlins ezért eladó.
Jövőre meg nem tudom mi lesz, valami biztos.
Ami a legeslegjobban tetszik az az új 08-as R6. Csodaszép, meg űrtechnika is, annyit forog, meg olyan könnyű mint egy RC benzines autó...meg csúszókuplung, e-gázkar, hidraulikus fék, meg a faszom.
Az klassz lenne pályázni, meg mondom ez tetszik a legjobban. 07-08-as R1 a másik verzió, aztán ennyi.
Új CBR ocsmány, ZX10 szintén. GSXR meg olyan amilyen, mondjuk mentem az Ádám K7-ével és hát wow.
Tényleg erősebb mint a többi. Szóval még nem tudom, majd kiderül. Az már tuti, h két új motorra nem lesz money, úgyhogy új pálya és új utcai moci nem lesz. Lehet hogy az idei R1 feláll pályára, de igazából 600-assal akarok pályázni.
Hi Britton!
Köszi, megvagyok. Már egész jól tudok mászkálni, meg vezetni meg ilyenek. Mondjuk már itt volt az ideje, mert lassan több mint 2 hónapja volt a perec.
Motor kuka mint mondtam, most van a pótszemle, szétszedik h még mi ment tropára - az elsőn (kárfelvétel) már átment.
Az hogy mi lesz vele még nem tudom, ha jó árat mondd rá a biztosító akkor vigye, ha nem akkor marad és pályamotorként életre kel újra. vagy nem...
En is reg hallottam Zemarol! Az utolso hir az volt, hogy Shaolinba ment szerzetesnek, de a kinai kormany nem engedte, hogy vigye az R1-et is.
Zema: Es akkor igy mar nem lesz uj motorod amibe belerakod ezt a sok cuccot? Vagy sarturo leszel?
Csak én hallottam rég Zemáról?Helyzet?R1?Üdv
Sziasztok!

Van egy pár eladó cuccom:
- Dynojet Power Commander II USB
- Öhlins millió fokozatban állítható verseny kormányteló
- Michelin Pilot Power 2CT, 2 első + 1 hátsó (újak és már a visszahívás utáni modellek) 120/70, 190/50
- Dunlop Sportmax D209 7344-as (medium) keverék első + hátsó (kb. 1000 km.-es) 120/70, 190/55
- R1 gyári bukógombák

Ha vkit érdekel írjon, itt megtalál.
Üdv,
Zema
Schumachernek megy 2 keréken is "A MotoGP szezon vasárnapi zárófutamát követően ma is Valenciában maradtak a királykategória szereplői, hogy megkezdjék a tesztelést a 2008-as szezonra. Ezúttal azonban nemcsak a motorosok gyakorolhattak, hanem néhány vendég is lehetőséget kapott - így Gerhard Berger és Michael Schumacher.

Utóbbi a világbajnok Casey Stoner Ducatijára ülhetett fel és meglepően jól ment: 58 köre közül a leggyorsabb 1:37.89 volt, amely csak alig több, mint 5 másodperccel maradt el Dani Pedrosa pályacsúcsától. Egy nem profi motorostól ez kiváló eredmény! Ráadásul Schumacher motorjába acélfékeket szereltek, amelyet normális esetben esőben használnak - s ez még inkább emeli a teljesítmény értékét.

Schumachert a teszt előtt a Ducati tesztpilótája, Vittoriano Guareschi, a 2006-os világbajnok, Nicky Hayden és az egykori nagy kedvenc, Randy Mamola látta el jó tanácsokkal, s úgy tűnik ezeket ő hasznosítani is tudta.

„Nehéz idejönni és jó időket futni. Emlékszem, hogy amikor legutóbb teszteltem, akkor 15 másodperccel voltam lassabb a lehetségesnél. Akkor azt gondoltam, hogy talán jó esetben eljuthatok olyan 10 másodperc környékére." - nyilatkozta a nap végén Schumacher és elmondta, hogy Mamola nagy segítség volt számára: „Randy jó barátom, jó tippeket adott és azt is elmondta, hogy mit csinálok rosszul. Nagyszerű volt, amikor a végén együtt mentünk: láthattam őt és elmondott néhány részletet. Nagy segítség, amikor van az emberrel egy ilyen tapasztalt fickó is."
Aham.
alul van írva hogy valszeg új pálya épülne
És hol? hringen elég sokat kellene alakítani hozzá. Pringen meg nemtudom...