Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehhez mit szólnátok pályamotoros szakik?: http://motogphirek.hu/?cell=news&func=show&mod_news_id=5603
Ma elvitték a motorom, fáj a szívem miatta, de valahonnan pénzt kellett szereznem.
Jövőre lesz másik, megint jöhetnek a felejthetetlen pályanapok. Már most húznám a kövér gázt kigyorsításkor. Gyere jó idő minél hamarabb!
És még kép is van hozzá!
Eladom!
Sürgősen eladó az R1-em (sajnos) 500.000 Ft. Tel: 0670-772-8532
500-ba a tied ! vegyél fel msn-en !
tosa-19@freemail.hu
Szevasz mennyit kóstál a gíp?
az aprók között megtalálod, szürke színű, pályaidomokkal, nincs teljesen kész fejidom + műszerfal kell rá
van egy rsv mille apriliám van rajta 50e költeni való, 2002es, slick gumikkal pályaidommal alkalmi áron.
Arrow carbon dob anti hopping kuplung egykaru lengövilla müanyag tank,verseny kormánycsutkák,borulásérzékelő.
06705540998
iá: 450e
helló
tudsz felrakni képet róla?
istella
[631] október 29. 11:51
Helló Mindenki!

Eladom zxr400 motrom, a motor ssp400-ban megy 2 éve
adok mellé egy valag slick gumit+sok egyebet.
a motort csak ssp400-ban elinduló embernek adom el.
azok jelentkezzenek, akik komlyan gondolják.
nincs forgalomba helyezve, német forgalomból kivont papírok vannak

üdv: Tom
Van egy Aprilia RS 125 Motorom ELadó Pályázásra kiválló Ha érdekel szólj ! msn: tosa-19@freemail.hu
van egy eladó 125ös cagiva mito evo. ha érdekel írjk nekem mailt. 125ccmes pályamotor.
Szevasztok pálya motort szeretnék venni,normális áron,merre keresgéljek?
sziasztok!
Suzuki gsxr 750 k1-hez keresnék olyan dolgokat mint pl: öhlins futómű,yosi vezérműtengelyek és ehez hasonlók érdekelnének pályamotorozásra használom a gépet. Ha valaki tud ebben segiteni kérem csörögjön rám a 06703385469 előre is köszi.
még mindig nem működik!
öööö küldtem neked egy emailt a képekkel, megkaptad azt ?
mert ha nem akkor irgumburgum és orvoslom
szivesen, sajnos rólad csak ennyit sikerült fotóznom
Jók a képek
Balu, nem működik a képtár, vagy csak még időd nem volt feltölteni, már én is várom a képeket
:)
ezek is jó képek! Ezeket is nagyon köszönöm!

LX
Peti az...